Forum

Komentarze użytkownika "GDA66TY"

Komentarze użytkownika: GDA66TY

Re: MIRACULUM

GDA66TY / 2012-12-10 12:00 / Tysiącznik na forum
Nie wiem jak oceniane są kosmetyki MIRACULUM ale ostatnio mój ojciec wychlapał się wodą po goleniu WARS. Uwierzcie mi nie szło jechać z nim w samochodzie. Koszmar totalny. Przywiozłem go do domu i wylałem ten syf do muszli klozetowej z nadzieją że szczury w mieście wyginą :-)
Jak nie wierzycie to kupcie ten syf i wychlapcie się nim ,gwarantuje wam że nikt koło was w autobusie nie usiądzie.
Dziwię się bo takie ładne kobiety w tym MIRACULUM zarządzają a nie mają węchu ???

Konsorcjum Kulczyka blisko miedzi w Afganistanie

GDA66TY / 2012-12-07 14:30 / Tysiącznik na forum
Afghan Gold and Minerals ma wyłączność w rozmowach o zakupie licencji na wydobycie miedzi w afgańskim Balkhab – podaje Financial Times. Spółka jest kontrolowana przez lokalnego biznesmena i wehikuł inwestycyjny Centar, w którym Jan Kulczyk ma 28 proc. udziałów.
Chodzi o jedną z trzech licencji na wydobycie złota i miedzi, które rząd w Kabulu sprzedaje od ubiegłego roku.

Potencjalne wydobycie miedzi może rozpocząć się w 2014 r. Jak podaje „Financial Times”, inwestycje w złoże może pochłonąć nawet 1 mld USD.
Konsorcjum ma także 49 proc. w joint venture TMAC, które Kabul uznał za preferowanego nabywcę dla złóż złota w Badakhshan.
Afghan Gold and Minerals w 51 proc. należy do Sadata Naderiego, afgańskiego biznesmena. Resztę kontroluje stworzony przez Iana Hannama wehikuł inwestycyjny Centar. Jan Kulczyk ma w nim 28-procentowy udział. Hannam to były bankier z JP Morgan, weteran SAS, który w kwietniu opuścił bank po ukaraniu go 450 tys. funtów za ujawnianie informacji insajderskich. Zaangażowany w przedsięwzięcie jest także Chip Goodyear, były prezes BHP Billiton, światowego giganta wydobywczego.

Afghan Gold and Minerals ma już licencję na wydobycie złota w Afganistanie.

Ten facet ma rozmach w inwestowaniu.
Z nim (prędzej czy później)zarobimy krocie:-)

Re: KOV

GDA66TY / 2012-12-04 18:49 / Tysiącznik na forum
Życzę udziałowcom wszystkiego najlepszego z okazji Barbórki wszak to także święto KOV.
Wzrostów ,wzrostów i jeszcze raz wzrostów.
Samych sukcesów. Kasy na skup własnych akcji i na dywidendę. Ceny za akcje po 30zł. aby się spełniło :-)

Re: CHEMOS

GDA66TY / 2012-12-04 13:05 / Tysiącznik na forum
Zazwyczaj tak jest że prezesi pokazują swoje spółki z jak najlepszej strony.
Chociaż patrząc z boku to uważam że spółka nie przedzie źle. Problem tkwi chyba tylko w tym że potrafią czasem nie mile zaskoczyć.
Takie zagrywki powodują brak zaufania a co za tym idzie brak chętnych do kupna.
Nie mniej jednak cena jest delikatnie mówiąc kusząca :-)

Re: KOV

GDA66TY / 2012-11-28 17:09 / Tysiącznik na forum
Po prostu znam strony od tego jest internet.
Przeglądaj go i nie ślęcz tylko na tym forum bo zgłupiejesz do reszty.
Wklejam ci taki pospolitszy news nie dziękuj.
http://forsal.pl/surowce/artykuly/665226,ukraina_z_gazowego_petenta_gazpromu_moze_stac_sie_eksporterem_surowca.html

Re: KOV

GDA66TY / 2012-11-28 16:54 / Tysiącznik na forum
Sporo szumu robi się ostatnio wokół Ukrainy. Świat patrzy jakie potężne sukcesy odnosi KOV na Ukrainie przy zastosowaniu coraz to nowszych technologi typu: nawiewy,szczelinowanie i teraz instalacja LPG.
Potęgi takie jak Chevron i Shell nie są już obojętne tym poczynaniom i zamierzają wejść na eksploatację gazu łupkowego. Widzą tam potencjał na kilkanaście miliardów metrów sześciennych gazu rocznie.
Oczywiście jeżeli KOV im wszystkiego nie wysączy :-)
Ukraina natomiast patrząc na coraz większe wydobycie oraz zasoby zaczyna pokazywać zęby Rosji. Już dzisiaj widzą się w niedalekiej przyszłości eksporterami gazu.
KOV na pewno będzie miał w tym spory udział :-)

Re: KOV

GDA66TY / 2012-11-28 16:32 / Tysiącznik na forum
Nie mam i nie miałem akcji spółki PETROLINVEST. Nie odpowiada mi sposób emisji akcji na spółkach Krauzego. Nie ufam Krauzemu. Wkleiłem tam tylko news z walnego o emisji nowych akcji bo uważam że o to chodzi aby ludzie wchodzący na forum money wiedzieli o takim manewrze jako jedni z pierwszych. Kto przeczytał i sprzedał swoje akcje na drugi dzień z rana ten wygrał. Niektórzy podziękowali mi za to na mojej poczcie. To miłe.:-)
Co do ropy w Brunei to uważam że od momentu trafienia w złoże do eksploatacji
potrzebny jest ok. rok.

Petrolinvest ma zgodę akcjonariuszy na podwyższenie kapitału o 400 mln zł

GDA66TY / 2012-11-26 21:28 / Tysiącznik na forum
Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Petrolinvestu uchwaliło warunkowe podwyższenie kapitału zakładowego spółki o kwotę do 400 mln zł przez emisję 40 mln sztuk akcji serii F z wyłączeniem prawa poboru.
http://gazownictwo.wnp.pl/petrolinvest-ma-zgode-akcjonariuszy-na-podwyzszenie-kapitalu-o-400-mln-zl,184497_1_0_0.html

Re: KOV

GDA66TY / 2012-11-26 09:31 / Tysiącznik na forum
No tak to wielki sukces ale patrząc na wykres to nie robi on na inwestorach praktycznie żadnego wrażenia.

Re: KOV

GDA66TY / 2012-11-25 18:22 / Tysiącznik na forum
Do marca nic specjalnego się nie wydarzy.
Będzie raport roczny,może jakieś zakusy na nowe aktywa ale to da tylko dalszą konsolidację ewentualnie powolny wzrost pod wpływem szerokiego rynku.Możliwe że wejdzie w międzyczasie jakiś od dawna zapowiadany w plotkach fundusz inwestycyjny który da dzidę.
Liczę że marcowy odwiert w Brunei da ropę i wtedy dopiero będzie pewna mocna jazda na którą warto czekać i pod którą warto już teraz się ustawiać:-)

Re: KOV

GDA66TY / 2012-11-23 14:16 / Tysiącznik na forum
Zignoruj siebie w takim razie.
Masz rozdwojenie jaźni chłopaku.
Na każdym kroku sam sobie zaprzeczasz.

Re: KOV

GDA66TY / 2012-11-23 13:47 / Tysiącznik na forum
Gdzie twoja wiarygodność simbalo miałeś z kolegami sprzedać i się z nami pożegnać.
Jestem już troszkę na forum money i zazwyczaj gdy ktoś pomawia innego forumowicza o wielonickowość to sam ma wiele nicków.
Prędzej czy później to wyłazi. Ciebie też w końcu ktoś zdemaskuje. Dla mnie osobiście możesz pisać pod tyloma nickami pod iloma chcesz mi to nie przeszkadza ale skoro tobie ma pomóc to powodzenia.
Dla mnie jesteś największą ciapą jaka na forum money się pojawiła.

Re: KOV

GDA66TY / 2012-11-23 11:27 / Tysiącznik na forum
Widzę wiele rozbieżności w waszych wypowiedziach.
Przytoczę fragment wywiadu z D.Miodulskim przewodniczącym rady dyrektorów w spółce KOV.
" Chcę żeby to mocno się wszystkim utrwaliło – generowany cash flow pozwala już nie tylko na finansowanie działalności operacyjnej na Ukrainie. Jeśli zaś spojrzeć na wartość bieżącą netto rezerw, to wzrosła od momentu zakupu Kub-Gasu o ok. 220 mln dol. Do tego trzeba dołożyć gotówkę w kasie, czyli 25 mln dol. To wielki sukces."
Chcecie znać źródło wypowiedzi ???

Re: KOV

GDA66TY / 2012-11-22 13:08 / Tysiącznik na forum
Nie chcę być gruboskórny simbalo ale w poniedziałek mocno wieszczyłeś w swoim imieniu i kolegów że sprzedajecie i żegnacie się ze spółką. Pytam zatem co tu jeszcze robisz ???
Czyżbyś robił z gęby trąbkę.
W takim razie nie jesteś rzetelny i nie można traktować ciebie poważnie.
Trzeba mieć raka mózgu żeby aż tak lawirować licząc na to że pociągnie się za sobą tłumy.

Re: KOV

GDA66TY / 2012-11-21 15:02 / Tysiącznik na forum
Nigdy cie od oszołomów nie wyzwałem.
Pamiętaj ty zacząłeś.

Najnowsze wpisy