Forum

Komentarze użytkownika "GDA66TY"

Komentarze użytkownika: GDA66TY

Re: KOV

GDA66TY / 2012-11-21 14:44 / Tysiącznik na forum
Zresztą co tu gdybać.
Jak można nazwać faceta co po nocach układa jakieś wierszyki na temat spółki na której się nie ma akcji. Gość jest skończony. Mam pewne obawy że po chłopie jest.

Re: KOV

GDA66TY / 2012-11-21 14:40 / Tysiącznik na forum
hahaha dobre:-)))
Kulczyk projektantem mody hahaha Armani hahaha.
No powiedzcie że simbalo to nie idiota :-)))

Re: KOV

GDA66TY / 2012-11-21 11:37 / Tysiącznik na forum
Skoro nie chcesz żeby akcje spadały to dlaczego wklejasz kłamliwe wypowiedzi typu emisja miliarda akcji.

Re: KOV

GDA66TY / 2012-11-21 10:15 / Tysiącznik na forum
Zaproponuj spółkę która ma szansę na większe wzrosty na dzień dzisiejszy. ???
Skoro jesteś taki dobry to dlaczego kupiłeś BOMI po 2 zł. i sprzedałeś po 30 gr. ???
Uważasz że to była dobra inwestycja bo ja nie !!! Jesteś po prostu zrujnowany i nie stać cie na KOV po tej cenie :-)

Re: KOV

GDA66TY / 2012-11-21 10:12 / Tysiącznik na forum
Oczywiście że masz rację solo... należę do KOV.
Każdy kto posiada akcje spółki KOV utożsamia się ze spółką gdyż jest jej udziałowcem to chyba normalne. Piszę o spółce w samych superlatywach gdyż kupiłem jej akcje. Widziałeś kiedyś udziałowca który kupił akcje danej spółki z góry zakładając że dana spółka skazana jest na spadki ???
Określiłem się i teraz może inni wyjaśnią dlaczego tu ślęczą i usilnie namawiają do sprzedaży.
Zastanawiałem się czasem nad tym i uważam że po prostu sprzedali akcje po 80 gr. i teraz desperacko namawiają innych do sprzedaży licząc że cena akcji dojdzie do takiego poziomu że będą mogli odkupić. Problem w tym że ludzie wchodząc na forum chcą być po przeczytaniu wypowiedzi mądrzejsi a nie głupsi tak jak jest to w tym przypadku. Śmieszy mnie to że myślicie że po waszych wypowiedziach cena akcji spadnie. Nic bardziej mylnego nie na tej spółce. Istnieje możliwość spadku to normalne ale na pewno nie będzie w tym żadnego udziału z waszej strony. Ludzie którzy czytają to forum są za ciency aby obniżyć lub podnieść cenę.
Krzywdzicie tylko ludzi namawiając ich do sprzedaży po cenie niższej jak kupili.
Jesteście desperatami myślącymi tylko o sobie chcącymi aby jak najwięcej osób podzieliło wasz nieudolny los.

Re: KOV

GDA66TY / 2012-11-21 10:10 / Tysiącznik na forum
Oczywiście że masz rację należę do KOV.
Każdy kto posiada akcje spółki KOV utożsamia się ze spółką gdyż jest jej udziałowcem to chyba normalne. Piszę o spółce w samych superlatywach gdyż kupiłem jej akcje. Widziałeś kiedyś udziałowca który kupił akcje danej spółki z góry zakładając że dana spółka skazana jest na spadki ???
Określiłem się i teraz może inni wyjaśnią dlaczego tu ślęczą i usilnie namawiają do sprzedaży.
Zastanawiałem się czasem nad tym i uważam że po prostu sprzedali akcje po 80 gr. i teraz desperacko namawiają innych do sprzedaży licząc że cena akcji dojdzie do takiego poziomu że będą mogli odkupić. Problem w tym że ludzie wchodząc na forum chcą być po przeczytaniu wypowiedzi mądrzejsi a nie głupsi tak jak jest to w tym przypadku. Śmieszy mnie to że myślicie że po waszych wypowiedziach cena akcji spadnie. Nic bardziej mylnego nie na tej spółce. Istnieje możliwość spadku to normalne ale na pewno nie będzie w tym żadnego udziału z waszej strony. Ludzie którzy czytają to forum są za ciency aby obniżyć lub podnieść cenę.
Krzywdzicie tylko ludzi namawiając ich do sprzedaży po cenie niższej jak kupili.
Jesteście desperatami myślącymi tylko o sobie chcącymi aby jak najwięcej osób podzieliło wasz nieudolny los.

Re: KOV

GDA66TY / 2012-11-21 09:35 / Tysiącznik na forum
Wszystko wiecie dziwne tylko że tak długo sprzedajecie. Mieliście sprzedać w poniedziałek wszystkie akcje i się z nami pożegnać a wy tu jeszcze siedzicie. Ciekawe tylko kto to jest to ,, WY " że mówisz w liczbie mnogiej.

Re: KOV

GDA66TY / 2012-11-20 12:32 / Tysiącznik na forum
No i fajnie wszystkiego najlepszego na innych inwestycjach powodzenia papa.

Re: KOV

GDA66TY / 2012-11-20 12:24 / Tysiącznik na forum
Ej simbalo mieliście wczoraj wszystko sprzedać i się z nami rozstać. Co jest ???
A to wrzucę 29 grudnia :
"BŁĄDZIĆ,....LUDZKA RZECZ , panie Br.,
simbalo / 93.154.146.* / 2012-11-19 09:56
+ - 0 usuń
Ale, proszę docenić ODWAGĘ, do sprostowania SWOICH
POGLĄDÓW i OCEN !GRATULACJE !
Moja ocena tej spółczyny,jest dużo bardziej
NEGATYWNA.Uważam,że jej wartość jest przeszacowana
czterokrotnie.To spółka KOSZTOWA I KOSZTOWNA, do
końca roku, ilość akcji będzie zatrważająca,coś
ok.miliarda sztuk. No, chyba że KNF ukróci to
łamanie polskiego prawa i zdejmie spółkę
z giełdy. ,,

Ciekawi mnie ten wpis.

Re: KOV

GDA66TY / 2012-11-19 11:12 / Tysiącznik na forum

i rozstajemy się.

trzymam cie za słowo.

Re: KOV

GDA66TY / 2012-11-19 10:59 / Tysiącznik na forum
No to sprzedawajcie. Możecie nawet sprzedawać szybko a nie tak powoli.
My za to trzymamy dalej :-)))

Re: KOV

GDA66TY / 2012-11-18 19:51 / Tysiącznik na forum
Idź do wróżki :-)

Re: KOV

GDA66TY / 2012-11-18 19:50 / Tysiącznik na forum
Potwierdzone dane z lipca :-)
Piszą też o zasobach ropy.
Będą tam siedzieć spokojnie co najmniej 10 lat jak nie dłużej. Ukraina leży na gazie !!!

Re: KOV

GDA66TY / 2012-11-18 12:54 / Tysiącznik na forum
KOV nie przewiduje wypłaty dywidendy dla akcjonariuszy w tym i przyszłym roku i w najbliższym czasie. KOV to spółka będąca w fazie rozwoju i nie ma takiej opcji aby wypłacać w tej fazie dywidendę.

Re: KOV

GDA66TY / 2012-11-17 21:05 / Tysiącznik na forum
Zasoby są zagwarantowane na co najmniej 10 lat.
Co to reakcji rynku to nikt go nie zna.

Najnowsze wpisy