Forum

Komentarze użytkownika "GDA66TY"

Komentarze użytkownika: GDA66TY

Re: KOV

GDA66TY / 2012-09-12 23:31 / Tysiącznik na forum
Co racja to racja ale po co ty się tu wypowiedziałeś ???
Przecież masz swoje forum na którym deklarujesz że nigdzie nie będziesz się udzielał.
Zaraz padnie tekst że ty to ja a ja to ty :-)

Re: ARMATURA

GDA66TY / 2012-09-12 23:22 / Tysiącznik na forum
Musi paść w końcu jakieś info o wyprzedaży akcji przez PZU bo innego racjonalnego wytłumaczenia tych spadków nie potrafię sobie wytłumaczyć.
Obserwuję kurs i jak dojdzie do 80gr.(jeżeli dojdzie) to przejdę tu ze wszystkich innych walorów na tą spółkę. Postawie wszystko na jedną szalę albo zarobie ,albo zbankrutuję.
Mam nadzieje że do tego czasu zdążę ochłonąć i nie zainwestuję całości moich ciężko zarobionych pieniędzy :-)
Rozsądek musi brać górę nad chciwością.

Re: KOV

GDA66TY / 2012-09-12 22:50 / Tysiącznik na forum
Człowieku co ty za luki wynalazłeś :-)
Co ty masz za schizy, co ty palisz ????

Re: KOV

GDA66TY / 2012-09-11 10:36 / Tysiącznik na forum

GDA66TY i RGK w JEDNEJ OSOBIE !!! Ty topielcu :)) sam udzielasz się na tym forum mając zarejestrowanych kilka kont :)) nikt na ciebie nie zwraca uwagi :)) uwielbiam pławić się na tym forum że ja zarabiam :)) a sądząc po waszych nerwowych wypowiedziach ładnie utopliliście

Napisz może pod jakim nickiem się nie wypowiadałem bo z wieloma osobami jestem tu utożsamiany.
W biurze detektywistycznym kariery byś nie zrobił. Co do SW to mam tam wszystkich zbanowanych oprócz Korczaka bo tylko jego wypowiedzi są godne uwagi.
Ty sobie czytaj co chcesz i wypowiadaj się gdzie chcesz ale są fora zamknięte (bardzo wartościowe )na które się nie dostaniesz.
Pa pa.

Re: CHEMOS

GDA66TY / 2012-09-10 21:40 / Tysiącznik na forum
To nie jest normalne aby płacić dywidendę i potem robić nową emisję akcji.
Wydaje mi się że po takim manewrze wszyscy będą omijać tą spółkę jak najgorsze ścierwo !!!

Re: KOV

GDA66TY / 2012-09-10 21:31 / Tysiącznik na forum
Chłopcze śmieszny jesteś.
Typowy nurek z ulicy.

Re: ARMATURA

GDA66TY / 2012-09-06 09:12 / Tysiącznik na forum
Spółka się rozwija, robi przejęcia, procentowo do ceny akcji płaci sowitą dywidendę.
Podejrzany ten spadek.

Re: Expose Kaczyńskiego. Rostowski podliczy mu wydatki

GDA66TY / 2012-09-03 20:49 / Tysiącznik na forum
Dziwię się że te partie nie są wstanie znaleźć pieniędzy. Przecież to bardzo proste, wystarczy rozliczyć wszystkich posłów,senatorów ,radnych, osoby lojalne wobec partii będące na stanowiskach zarabiające kolosalne sumy.
Skoro żadna partia nie próbuje tego zrobić to znaczy że też jest w to uwikłana. Proste i logiczne należy stworzyć taką partię która to rozliczy oczywiście będą kłody w postaci strajków ,rozruchów itp,itd. bo naród szybko daje się zmanipulować.

Re: LESNERUNO

GDA66TY / 2012-08-29 22:13 / Tysiącznik na forum
Nie wiem na ile znacie mocnych inwestorów.
Ja intensywnie śledzę ich poczynania i zachowania. Moska to stary lis.
Zazwyczaj inaczej przepowiada inaczej robi.
Jeżeli mówi że w coś wchodzi to znaczy że już wszedł. Jeżeli mówi że zwiększa na czymś zaangażowanie to znaczy że już zwiększył.
Jest z tego znany dlatego jego gadka nie porywa tłumów.
Taka moja sugestia :-)

Re: KOV

GDA66TY / 2012-08-28 01:09 / Tysiącznik na forum
Na naszej spółce jest tyle dobrych informacji że stało się to monotonne.
W takiej atmosferze wystarczyła mała iskierka zła i zrobił się wysyp oczywiście przy udziale spekulantów.
Dziwi mnie tylko fakt skąd wzięło się na tym forum tylu nadgorliwie zawistnych anty zwolenników naszej spółki KOV którzy tak fanatycznie i obelżywie krytykują jej poczynania.
Sami w to nie wierzą co piszą.
Nie zwracajmy na to uwagi ja osobiście trzymam akcje bo wiem że idziemy na 2 zł.

Re: KOV

GDA66TY / 2012-08-27 09:18 / Tysiącznik na forum
Na forum zrobił się gwar jak na rynku.
Czas dać sobie na wstrzymanie.
Niech się osoby niepożądane wygadają a potem nich zobaczą jak spaskudzili to forum.

Re: KOV

GDA66TY / 2012-08-25 12:05 / Tysiącznik na forum
Grecja pozostaje w strefie Euro !!!
Brakuje jeszcze wpisu o postępach KOV i mamy dzidę !!! Jeśli zarząd chce wysoki kurs na debiut w AIM.Poniedziałek musi podnieść kurs wysoko.!

Re: KOV

GDA66TY / 2012-08-25 09:55 / Tysiącznik na forum
Mamy za sobą tydzień trendu bocznego.
To nic innego jak konsolidacja(umocnienie przed dalszym wzrostem).
Spółka nadal jest w długo terminowym trendzie wzrostowym. Giełda USA dała wyraźny sygnał do dalszych wzrostów także od poniedziałku mocno wędrujemy na 2 zł.:-)
Tempo wzrostu uzależnione jest głównie od osiągnięcia pułapu poniedziałkowego.

Re: Proces Breivika. Sąd zdecydował o losie zamachowca

GDA66TY / 2012-08-25 09:27 / Tysiącznik na forum
Za potworność którą zrobił to mimo standardu jaki będzie miał w tym więzieniu jestem pewny że więźniowie i klawisze doprowadzą jego psychikę do samounicestwienia.

Re: KOV

GDA66TY / 2012-08-24 11:33 / Tysiącznik na forum
Czytając twoją wypowiedź to stwierdzam że najpierw mocno mi zaprzeczasz a potem pośrednio przyznajesz mi rację:-)
Powiadam wam inwestycja w KOV przyniesie olbrzymi zarobek akcjonariuszom inwestującym przy dzisiejszym kursie. Wybór należy do was.
Każdy głowę ma i wie co zrobić.

Najnowsze wpisy