Forum

Komentarze użytkownika "GDA66TY"

Komentarze użytkownika: GDA66TY

Re: KOV

GDA66TY / 2012-08-16 14:39 / Tysiącznik na forum
Wysokość dzisiejszego wzrostu jest bardzo ważna dla spółki.

Re: KOV

GDA66TY / 2012-08-16 14:18 / Tysiącznik na forum
Zaczął się długo oczekiwany drugi atak .
Idziemy na 2 zł. ! :-)

Re: KOV

GDA66TY / 2012-08-15 15:27 / Tysiącznik na forum

Przecież gołym okiem widać, iż Kulczyk należy do tej samej mentalnej szkoły co Krauze

Czy możesz to porównanie dokładniej sprecyzować. Prosił bym może o jakieś przykłady.


Skutek jednaj zawsze ten sam , na szkodę drobnego akcjonariatu.


Gdzie ty widzisz wyrządzona szkodę ???

Nie wiem czy zauważyłeś ale pan Kulczyk jest jednym z bardzo nie wielu czołowych udziałowców którzy w sposób uprzywilejowany nabywają akcje spółki po kursie dnia.
Przecież mógłby równie dobrze wejść w posiadanie tych akcji na spokojnie o połowę taniej.
Tak jak czyni to :
Krauze,Narkiewicz,Patrowicz,większościowy akcjonariat BOMI,i wielu innych.
Jest to powszechnie praktykowane i dziwię się że jest na to przyzwolenie.

Re: KOV

GDA66TY / 2012-08-15 13:48 / Tysiącznik na forum
Wyniki rewelacyjne ale ( bynajmniej dla mnie ) przewidywalne :-)
Co prawda listopad,grudzień,styczeń,luty,marzec to zimne miesiące niemniej jednak na naszej spółce zapowiada się gorący ten okres.

Perspektywy na druga połowę 2012 r.

W drugiej połowie 2012 r. KOV zamierza wykonać trzy nowe odwierty, pogłębić lub zmodernizować od 6 do 8 odwiertów i zbudować, zgodnie z zapotrzebowaniem, rurociągi niezbędne do uruchomienia odwiertów. Zarząd Spółki przewiduje, że dzięki tym projektom KOV zakończy 2012 r. z produkcją na poziomie znacząco wyższym od produkcji na koniec 2011 r.

W Bloku L w Brunei, od momentu przejęcia operatorki, KOV uzyskała 12-miesięczny okres wydłużenia Etapu 2 programu poszukiwawczego i ukończyła zbieranie danych sejsmicznych 3D i 2D. Rozpoczęło się przetwarzanie pozyskanych danych i oczekuje się, że ten etap zostanie sfinalizowany przed końcem sierpnia 2012 r.. Wstępna interpretacja spodziewana jest przed październikiem 2012 r. KOV oczekuje, że do końca roku wypełni wszystkie zobowiązania dla Bloku L. Na I kw. 2013 r. zaplanowane zostało wykonanie dwóch odwiertów w tym bloku.

W Bloku M KOV przewiduje, że do końca 2012 r. wypełni wszystkie zobowiązania Etapu 1 i będzie kontynuowała realizację zobowiązań Etapu 2, w oczekiwaniu na uzyskanie wydłużenia Etapu 2 programu poszukiwawczego. Operator tego bloku wystąpił o wydłużenie w celu ukończenia prac wynikających z przyjętych zobowiązań, jednakże do czasu publikacji tego dokumentu, wydłużenie nie zostało przyznane.
W Bloku M planuje się wykonanie jednego odwiertu pod koniec 2012 r. oraz wykonanie dwóch odwiertów na początku 2013 r.

Jeżeli w bloku L w Brunei ( 90% udział ) trafią ropę a mocno w to wierzę to będziemy znowu pić szampana i gratulować sobie trafnego zakupu akcji spółki KOV !!!

Re: KOV

GDA66TY / 2012-08-14 13:05 / Tysiącznik na forum
Ważne że przebiliśmy 1,40zł i że szeroki nie robi za specjalnie nie fisiuje.

Re: KOV

GDA66TY / 2012-08-14 13:03 / Tysiącznik na forum
Coś musi się przemielić aby kontynuacja wzrostów mogła dalej brnąć.:-)

Re: KOV

GDA66TY / 2012-08-10 17:25 / Tysiącznik na forum
KOV to nie POLENERGIA nie myl pojęć.
Świadczy to tylko o tym że Kulczyk bardzo dynamicznie się rozwija.

Re: KOV

GDA66TY / 2012-08-10 17:20 / Tysiącznik na forum
hehe będzie raport po mszy tylko że w środę :-)

Re: PEP

GDA66TY / 2012-08-10 17:16 / Tysiącznik na forum
POLENERGIA ogłosiła wezwanie na 100% akcji PEP

Re: WIG20 powyżej 2400 punktów. Są na to duże szanse

GDA66TY / 2012-08-10 09:00 / Tysiącznik na forum
Przebicie poziomu 2450 pkt. otwiera kanał wzrostowy na 2800 pkt. ale najpierw trzeba dojść do 2450 co jest na dzień dzisiejszy trudne do realizacji. Zbyt duże kłopoty sprawia klimat gospodarczy i polityczny na świecie.

Re: SKOTAN

GDA66TY / 2012-08-09 17:54 / Tysiącznik na forum
Na dzień dzisiejszy nie mam SKOTANA ani ALCHEMII

Re: KOV

GDA66TY / 2012-08-09 16:20 / Tysiącznik na forum
Jako laika dziwi mnie ilość pracowników w testach sejsmicznych 3D. To ogromne przedsięwzięcie aż nie wiarygodne szok !

Re: KOV

GDA66TY / 2012-08-09 16:17 / Tysiącznik na forum
Dobre i ciekawe :-) dz.

Re: SKOTAN

GDA66TY / 2012-08-09 16:08 / Tysiącznik na forum
cherub to ile oni tych akcji już mają :-) ???

Re: KOV

GDA66TY / 2012-08-09 09:22 / Tysiącznik na forum
Czy ten post na pewno dotyczy spółki KOV ???
Pokaż mi spekulanta który odważy się poigrać na nosie Kulczykowi. A te punkty ? No nie wiem, nie wiem.
1 małe zainteresowanie spółką - (chociażby patrząc procentowo na aktywność na forach) uważam że jest ogromne.
Informacjami w porównaniu do innych spółek jesteśmy zasypywani aż nad to !
Co do rekomendacji to uważam że to mało istotny punkt.
Obroty też są spore.
Co do spekulacji na spółce patrz wyżej.

Najnowsze wpisy