Forum

Komentarze użytkownika "GDA66TY"

Komentarze użytkownika: GDA66TY

Re: KOV

GDA66TY / 2012-10-31 09:43 / Tysiącznik na forum
Dzisiaj i piątek to ostatnie dni promocji.
Zalecam kupno od tych co muszą sprzedać !!!

Re: KOV

GDA66TY / 2012-10-30 16:25 / Tysiącznik na forum
Na obecną chwilę mamy poniżej 100 transakcji świadczy to o tym że sprzedają tylko ci którzy muszą sprzedać. Zapewne ściga ich komornik, maja termin zapłaty alimentów,spłacają kredyty itp. Możliwe że inni mniej uświadomieni sytuacją spółki też sprzedają ale tylko dlatego że albo są ogłupiania ,albo po prostu sprzedają bo inni sprzedają :-)
Na takich właśnie czatują ludzie którzy mają
kasę i wiedzę. Od poniedziałku ludzie będą wyrywać sobie akcje z rąk.

Re: KOV

GDA66TY / 2012-10-30 16:12 / Tysiącznik na forum
Od poniedziałku idziemy na 2 złote.
Czas najwyższy przebić tą cenę bezpowrotnie.

Re: KOV

GDA66TY / 2012-10-30 16:10 / Tysiącznik na forum
Wyraziłem swoją opinię a ocenicie mnie w drugiej połowie listopada.

Re: KOV

GDA66TY / 2012-10-30 15:59 / Tysiącznik na forum
Począwszy od poniedziałku do połowy listopada kurs akcji KOV powinien się mocno zmienić na + oczywiście. Podparte to będzie sporym wysypem informacji wychodzących ze spółki oraz sprzyjającym nastrojem szerokiego rynku.
Kto w tym tygodniu kupi lub dokupi ten będzie wygrany.

Re: KOV

GDA66TY / 2012-10-30 09:47 / Tysiącznik na forum
Ile to się może człowiek jeszcze dowiedzieć :-)
Dzięki za uświadomienie.
Znakiem tego KOV da nam jeszcze dobrze zarobić :-)

Re: KOV

GDA66TY / 2012-10-29 16:14 / Tysiącznik na forum
Muszę ci powiedzieć że jestem zaskoczony twoją wypowiedzią.Postaram się to sprawdzić dokładniej. Są 4 gazy palne. Jest to: propan,butan (gazy pozyskane w wyniku rafinacji surowej ropy) oraz: metan ,etan (gazy wydobywane z ziemi ).
Być może da się pozyskać propan,butan z ziemi ale wydaję mi się że musi na takich pokładach znajdować się ropa. Są instalacje które pozyskują opary gazów przy przeładunku tankowców ale to zupełnie inny temat i nie wydaje mi się aby był sens go tu poruszać.

Re: KOV

GDA66TY / 2012-10-29 09:08 / Tysiącznik na forum
Nie bardzo zrozumiałem ten przetłumaczony bełkot ale jedno co ci mogę odpisać to tyle że gaz propan butan powstaje w wyniku rafinacji ropy w rafinerii. Więc nie bardzo mogę zrozumieć skąd takie przypuszczenie.
KOV ani KUB-GAS nie mają jeszcze ani rafinerii ani ropy. No chyba że wydarzy się coś nieprzewidywalnego.

Re: KOV

GDA66TY / 2012-10-28 17:08 / Tysiącznik na forum
Pieniądze na giełdzie są jak fala morska.
Przychodzą i odchodzą. Należy konsekwentnie opanowywać kunszt kiedy na tą falę wejść i kiedy z niej zejść. Długo terminowi inwestorzy nie zrażają się krótkimi falami tylko czekają na przypływy i uciekają przed odpływami morskimi.

Re: KOV

GDA66TY / 2012-10-28 17:03 / Tysiącznik na forum
W dniu 2 listopada powinna ukazać się informacja na temat odwiertu na Ukrainie.
Z tego względu że Ukraina nie robi na inwestorach zbytniego wrażenia to podejrzewam że odwleką to na jakąś kumulację wiadomości.
Mimo ceny jaka jest na dzień dzisiejszy za akcje ,to uważam że KOV w udany sposób realizuje swoje plany. Realizacja tych planów w końcu musi zostać doceniona przez inwestorów.
GDA66TY / 2012-10-24 18:07 / Tysiącznik na forum
Swoją drogą to mu się nie dziwię bo fajna babka z niej jest:-)
Jak by trafiła do Samoobrony to Lepper z Łyżwińskim by ją zaorali :-)

Re: "Zabrakło wyobraźni". Premier zdecydował o losie Joanny Muchy

GDA66TY / 2012-10-24 17:42 / Tysiącznik na forum
----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.----

Re: Ścieżki rowerowe będą podgrzewane?

GDA66TY / 2012-10-24 10:07 / Tysiącznik na forum
Nasz rząd szybko to łyknie.
Haha potem będzie problem z kasą na finansowanie tego podgrzewania.
Żeby z tego wybrnąć to zrobią bramki i opłaty co jeszcze bardziej ich pogrąży.
Potem pozostanie wprowadzenie podatku rowerowego :-)
Ciekawy jestem co te chore cymbały jeszcze wymyślą.

Re: Budżet Unii Europejskiej. Zabrakło miliardów na naukę

GDA66TY / 2012-10-23 18:50 / Tysiącznik na forum
Nie wiem jak pieniądze unijne są wydawane w innych krajach ale w Polsce gdy ktoś robi kurs np. prawo jazdy kat. C to do tego wpisywany jest na jeszcze co najmniej 2 inne kursy typu: obsługa komputera ,walka ze stresem itp.na które nikt nie chodzi. W ten sposób pieniądze Unijne wpadają do rąk osób wykładających i organizatorów naciągaczy.
Uważam że wystarczy zwiększyć kontrolę nad tymi Unijnymi wydatkami i nie dość że nie będzie brakowało 9 mld. to jeszcze się z 10 mld. zaoszczędzi na inny cel.

Re: Stadion Narodowy to symbol Polski i rządu Tuska?

GDA66TY / 2012-10-17 15:48 / Tysiącznik na forum
A oni tam jeszcze na zimę skocznie budować hahaha.
Nieudaczniki i popaprańce.

Najnowsze wpisy