Forum

Komentarze użytkownika "GDA66TY"

Komentarze użytkownika: GDA66TY

GDA66TY / 2010-12-10 11:16 / Tysiącznik na forum
To co tak ostatnio się na mnie piekliłeś skoro nie byłeś wcale zarobiony. Chciałeś zaakcentować coś ???
GDA66TY / 2010-12-10 11:21 / Tysiącznik na forum
Sorki pomyliłem chemos z elstaroil.
GDA66TY / 2010-12-10 11:32 / Tysiącznik na forum
Na temat sp. KOV możesz poczytać na forum STOCKWATCH.
Tam masz informacje prosto ze źródła bo wypowiada się Jakub Korczak.
GDA66TY / 2010-12-10 11:48 / Tysiącznik na forum
To nie jest żaden problem bo w każdym momencie mogę kupić akcje obu spółek . Kupił bym na pewno i tak taniej niż ty kupiłeś.

Re: CHEMOS

GDA66TY / 2010-12-10 18:01 / Tysiącznik na forum
Wygląda na to że akcjami szastał FON EKO bo cały czas ktoś sypał po 500 000 akcji.
Jeżeli nie FON to kto???
GDA66TY / 2010-12-11 12:46 / Tysiącznik na forum
A kim ty jesteś ???
Nie znam cię z tego co czytałem z twoich wypocin to umoczyłeś grubo na IGROUP i jęczysz na umoczony MIDASIE.
Dla mnie to jesteś kazik h.. wie skąd.
Jedno co wiem to tyle że nowy jesteś i ambitnie szukasz
popleczników. Wielu tu czytałem wirtualnych biznesmenów,
projektantów mostów w USA, lekarzy i prawników ale to tylko wirtualne wpisy. W realu to wygląda zupełnie inaczej.
Ludzie tu mogą pisać wszystko bo tak jak sam zauważyłeś są anonimowi więc piszą ile to samochodów i domów kupili dzięki zarobkowi na GPW.
Ja tego nie łykam ja to wyłapuję i śmieje się z tego jaką to ludzie mają fantazję.
Forum powinno służyć do dzielenia się informacjami na dany temat: na to jak kto postrzega AT, jak kto widzi fundamenty spółki, na wyłapywaniu i wpisywaniu informacji na temat danej spółki.
Jesteśmy akurat na sp. ELSTAROIL ja wyraźnie powiedziałem do djastry że nie powinien się aż tak tu angażować bo znam tą spółkę z naocznych oględzin. Mimo to chłopak pograł inaczej.
A teraz pisze ze coś przemielił ???
Przemielił to co znaczy zarobił na spadkach ???
Wybacz stary ale jak by wtedy mnie posłuchał to na pewno lepiej by na tym wyszedł.
GDA66TY / 2010-12-11 14:38 / Tysiącznik na forum
Co do łez to lata mi to czy ci smutno czy kroisz cebule czy aż tak jesteś rozbawiony. Co do reszty to tak jak powyżej ci napisałem
nikt o nikim nic nie wie kto ile ma strat lub zarobku.
To na czym ja stoję na dzień dzisiejszy to wiedzą ludzie nawet z tego forum którzy co jakiś czas piją ze mną kawę przy stole.
Pozwoliłem sobie sprawdzić od kiedy jesteś zalogowany na tym forum i wychodzi że trochę ci brakuje do mnie w stażu.
Dla mnie nadal jesteś i zostaniesz kazikiem h.. wie skąd.
Jeżeli chodzi o szczekanie to pokazałeś w ten sposób swój iloraz inteligencji .
Nie ma problemu jeżeli tak bardzo chcesz to możemy tą wymianę zdań dalej ciągnąć i się poniewierać.
Mi osobiście to lata nie ty pierwszy i nie ostatni.
Buraków nie brakuje.
GDA66TY / 2010-12-11 18:10 / Tysiącznik na forum
Wpisuj sobie mnie gdzie chcesz.
Wiedziałem że cymbał z ciebie ale nie spodziewałem się że aż tak głupi jesteś.
Zarzuciłeś mi nieznajomość AT. Może nie jestem mistrzem ale ciebie w tym temacie to wbijam w parkiet.

Re: PETROLINV

GDA66TY / 2010-12-14 07:57 / Tysiącznik na forum
Petrolinvest staje na czterech nogach
Paweł Janas
Puls Biznesu, pb.pl,14.12.2010 06:50
Czytaj komentarze (0)
Zobacz na forum ()
b34bf194-3b2d-42a9-8cc8-ab5db37a2fb4
Nowa strategia zapewni dodatni cash flow i oddech na poszukiwanie ropy. Spółka kupi trzy firmy w Rosji, zarobi na gazie łupkowym, pohandluje paliwami i zamieni plastik na paliwa.

Petrolinvest, spółka z grupy Ryszarda Krauzego, ma gotowy plan działań na najbliższe dwa-trzy lata. Konserwatywny, bo jej zarząd unika jak ognia deklaracji, których mógłby nie spełnić.

Ryszard Krauze – artykuły, informacje, spółki, linki, zdjęcia

— Założyliśmy tylko te projekty, które są bezpieczne
i realne. Jeśli po drodze
pojawią się miłe niespodzianki, tym lepiej. Celem nadrzędnym jest wielka ropa, ale nie zamierzamy na nią czekać z założonymi rękami — mówi Bertrand Le Guern, prezes Petrolinvestu.

Bertrand Le Guern – artykuły, informacje, spółki, linki, zdjęcia

Osią nowej
strategii jest więc wygenerowanie z końcem 2011 r. dodatnich przepływów pieniężnych. Sposobów na osiągnięcie tego celu jest kilka. Na pierwszy plan wysuwa się zakup
w Rosji kilku spółek prowadzących przemysłowe wydobycie ropy. O pierwszej z nich — Bogorodskniefcie — wydobywającej 1 mln baryłek ropy, spółka już informowała. Trwa w niej proces due diligence, który powinien zakończyć się w pierwszym kwartale. Petrolinvest ma jednak większy apetyt.
GDA66TY / 2010-12-14 10:23 / Tysiącznik na forum
Tak to fakt popsułem tamto forum i źle się z tym czuję.
Mogę powiedzieć tylko na moje usprawiedliwienie że niepotrzebnie
w naszą rozmowę wtrącili się postronni forumowicze bo my się w takich rozmowach dogadywaliśmy. Pewnie nic to nie da ale przepraszam cię bo forum ElstOil. to tak jakby twoje forum.
Co do sp. MIDAS to wypowiedziałem się poniżej.
Nie będę się więcej wypowiadał bo tak jak sam zauważyłeś może się coś popsuć.
GDA66TY / 2010-12-14 12:54 / Tysiącznik na forum
Jest dzisiaj dość duża szarpanina.
Uważam że będzie można kupić po 3,80zł. i na tyle się ustawiam.
Jeżeli uda mi się kupić to potrzymam akcje sp. MIDAS do połowy
lutego licząc na sprzedaż po 5 zł. MAX.
No chyba że ustawie się na dłużej pod PP. Zależne jest to od tego czy będę mógł zrealizować zysk na innych spółkach.
Generalnie najpierw muszę kupić.

Re: SKOTAN

GDA66TY / 2010-12-18 10:35 / Tysiącznik na forum
Projekt i wykonawstwo nowego zakładu produkcyjnego dla, kontrolowanej przez znanego inwestora Romana Karkosika, firmy Skotan S.A.. Zakład będzie ważną częścią strategii rozwoju firmy w branży spożywczej. W zakres kontraktu AWBUD wchodzi kompleksowe projektowanie, dostawa urządzeń, wszystkie prace budowlanych oraz rozruch instalacji do produkcji drożdży paszowych z biologicznych pozostałości poprodukcyjnych z produkcji estru metylowego. W ramach zadania zostaną wykonane kompleksowe prace budowlane dla obiektów technologicznych, drogi i place wraz z zagospodarowaniem terenu oraz prace instalacyjne wraz z systemami sterowania. Drugi etap inwestycji planowany jest na 2011 r. i zakłada zwiększenie produkcji drożdży paszowych i dodatków paszowych do16.000 t/rok.
klient: Skotan S.A. lokalizacja: Czechowice Dziedzice
termin realizacji: 07.2010 - 03.2011 wartość kontraktu: < 20 mln PLN netto Wydajność produkcji: 1 600 ton/r
http://www.awbud-db.pl/aktualne-realizacje.html

Re: SKOTAN

GDA66TY / 2010-12-20 10:28 / Tysiącznik na forum
http://www.youtube.com/watch?v=Zb__pHQ7sPk
Ryzyko inwestowania na GPW to pikuś :-)
GDA66TY / 2010-12-20 10:57 / Tysiącznik na forum
Spółki w które zaangażowany jest pan Krauze omijam szerokim łukiem.

Re: ECARD

GDA66TY / 2010-12-20 12:56 / Tysiącznik na forum
Do PROKURATOR czy uważasz że 45 gr. to minimum?

Najnowsze wpisy