Forum

Komentarze użytkownika "GDA66TY"

Komentarze użytkownika: GDA66TY

Re: ECARD

GDA66TY / 2010-12-20 13:43 / Tysiącznik na forum
Potraktowałem rekomendację PROKURATORA poważnie (jak zawsze zresztą) ,prześwietliłem spółkę. Wygląda nie zbyt okazale ale skoro PROKURATOR rekomenduje to coś w tym jest. Zrobiłem drobne zakupy po 46 gr. Ciekawe jak na tym wyjdę.

Re: CHEMOS

GDA66TY / 2010-12-21 12:42 / Tysiącznik na forum
40 groszy jest tu nieuniknione. Kurcze żeby mi tak ktoś zaproponował kupno akcji po 20 gr.
w momencie gdy są notowane np. po 50 gr. Dla mnie pan Patrowicz jest spalony. Uciekłem z tej spółki gdy tylko przeczytałem o tej pokrętnej emisji. Podchodzę z dużym dystansem do spółek w które zaangażowany jest pan Patrowicz,Krauze i Solorz.
GDA66TY / 2010-12-21 13:23 / Tysiącznik na forum
Gdybym tylko ciebie tu widział jak się wypowiadasz to na pewno bym się nie odezwał bo jestem tu po to aby zarobić a zarobić to znaczy spowodować aby pieniądze z twojej kieszeni przeszły do mojej kieszeni.
GDA66TY / 2010-12-22 19:41 / Tysiącznik na forum
Słabe obroty tu widzę i ten dalszy spadek nie napawa mnie optymizmem ale jak już się tu wbiłem to będę tu jakiś czas tkwił.
Jak to mówią lepiej z mądrym zgubić(stracić) jak z głupim znaleźć(zyskać).:-)
GDA66TY / 2010-12-29 13:25 / Tysiącznik na forum
Już mnie kontrujesz bo widzisz wzrost ?
Według twojej wizji z AT to powinno już być ze 14 zeta.

Re: ECARD

GDA66TY / 2010-12-30 10:38 / Tysiącznik na forum
No ładnie.
Wczorajszy wzrost mimo że też był nawet imponujący to jeszcze mnie nie satysfakcjonował gdyż kupiłem akcje po 46 gr.
Radość zawita do mnie gdy akcje będą po 50 gr.
Nie popadam w huraoptymizm w momencie gdy jest wzrost nawet duży ale poniżej ceny mojego zakupu. To dobrze że są wzrosty ale z drugiej strony to co z tego jak się jeszcze jest stratnym.
Nawiązuję do tego bo wielu inwestorów na forach innych spółek tak właśnie robi.
Twierdzą że dobrze trafili że dokonali zakupu danej spółki tylko problem w tym że kupili daną spółkę po 7 zł. uśrednili do 6 zł. a spółka spadła do 3,50zł a następnie wzrosła na 4,20zł i wielka euforia na forach. Śmiech na sali. Do tego śmieszne teksty że są najlepiej zarobieni bo najlepiej trafiają hehe.
Chciał bym zobaczyć ich portfel tak w rzeczywistości.

Re: SKOTAN

GDA66TY / 2010-12-30 11:21 / Tysiącznik na forum
SKOTANOWCY jutro Sylwester a potem Nowy Rok i zaś będziemy starsi.
Dla jednych to radość dla innych nostalgia ,dla jeszcze innych smutek.
Każdego roku wielu ludzi się rodzi jak i też umiera dlatego tak jak to mawiają Rosjanie żyjmy z każdym dniem tak jak by miał być ostatnim problem tylko jak to zrobić gdy kasy brak hehe.
Życzę w szczególności wam posiadaczom akcji sp. SKOTAN jak największego zysku na tej spółce. Żebyście idealnie trafiali z kupnem i sprzedażą akcji. Abyście mogli mieć za co przeżywać każdy dzień właśnie tak jak by był ostatnim.
S Z C Z Ę Ś L I W E G O N O W E G O R O K U ! ! !

Re: IGROUP

GDA66TY / 2010-12-30 16:23 / Tysiącznik na forum
Potwierdza się stara zasada o której już kiedyś pisałem.
Najlepiej zarabia się na spółkach w których sytuacja przekształca się
z beznadziejnej w bardzo złą.
Jak mawiała stara niania lepiej r.... bez miłości niż miłować bez j....a. :-)
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU
GDA66TY / 2010-12-31 12:34 / Tysiącznik na forum
Wydaje mi się że zejdzie nawet na 3,50 zł.
Karkosików akcje to nie wszystko. Wiadomo przecież wszem i wobec że jak Karkosik opuszcza jakąś spółkę to idą za nim jego zwolennicy a to są tłumy. Ja tego nie kupię nawet jak bym miał tego żałować. Powodem jest Solorz. Podzielam opinię J.Owsiaka a jakie Owsiak ma w tym temacie podejście to sobie poszperajcie w necie.

Re: KOV

GDA66TY / 2011-01-24 14:24 / Tysiącznik na forum
Robi się coraz ciekawiej. Rośnie zainteresowanie spółką i coraz bardziej wzmaga się wykup akcji. Im bliżej opublikowania wyników testów z Lempuyang-1 i Lukut-1 tym bardziej nerwowo.
Podejrzewam że przed samą publikacje wyników inwestorzy będą sobie wyrywać akcje z rąk.
Oczywiście będą mieli racje bo po publikacji nie będzie już tanio. Najbardziej pozytywne w tym wszystkim jest to że my spijemy śmietankę :-)
GDA66TY / 2011-01-24 15:20 / Tysiącznik na forum
Dwa tygodnie po rozpoczęciu testów także Lempuyang-1 powinien być już znany z małym poślizgiem w pierwszej połowie lutego.
GDA66TY / 2011-01-24 15:34 / Tysiącznik na forum
wnp.pl (Marcin Szczepański) - 19-01-2011 12:02
Australijska spółka AED, która jest operatorem Bloku L w Brunei, gdzie mniejszościowym udziałowcem jest Kulczyk Oil Ventures, poinformowała o rozpoczęciu testowania odwiertu Lempuyang-1. Jego wiercenie zakończyło się pod koniec ubiegłego roku.
Spółka poinformowała, że cały potrzebny sprzęt, kontraktorzy oraz niezbędne pozwolenia zostały już zagwarantowane i będą stopniowo wprowadzane na miejsce odwiertu. Testowanie rozpoczęło się 18 stycznia.

W planach jest także przeprowadzenie testów drugiego odwiertu na Bloku L - Lukut-1. Prace rozpoczną się po zakończeniu testów pierwszego odwiertu.

Według szacunków australijskiej spółki pierwsze dane z testów mogą być znane jeszcze pod koniec stycznia.

Takie małe sprostowanie :-)

Re: SKOTAN

GDA66TY / 2011-01-24 17:36 / Tysiącznik na forum
Witam starych znajomych zwolenników sp. SKOTAN w Nowym Roku.
Kurcze chwilka nieobecności i taki bałagan :-)
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.
Wyraźny wzrost na sp. ALCHEMIA szybko podciągnie kurs naszej sp. SKOTAN w górę.
Idziemy na 4 złote :-)
GDA66TY / 2011-01-25 18:36 / Tysiącznik na forum
No w końcu to sprzedali !
GDA66TY / 2011-01-25 21:27 / Tysiącznik na forum
Tak poszło o pokemonki. Ale okres karencji już minął.

Najnowsze wpisy