Forum

Komentarze użytkownika "GDA66TY"

Komentarze użytkownika: GDA66TY

Re: SKOTAN

GDA66TY / 2009-09-20 20:07 / Tysiącznik na forum
Idziemy na 3 złote.:-)
GDA66TY / 2009-09-23 06:50 / Tysiącznik na forum
Istnieje takie prawdopodobieństwo emisji ze wskazaniem celem przejęcia o którym kiedyś wspominałem.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - exniedzielan.]

Re: SKOTAN

GDA66TY / 2009-09-23 06:56 / Tysiącznik na forum
Jak do wczoraj były wzrosty bez żadnych pozytywnych komunikatów tylko plotki w Warszawie. Co to będzie jak się pojawią komunikaty . To będą dopiero wzrosty. Agnieszka 3 złote już było zahaczone.:-) Jak wrócisz to się odezwij bo musimy omówić spotkanie w Sopocie. Co było jeszcze tak nie dawno fantazją co dla niektórych ,teraz okazuje się rzeczywistością. Najlepsze to jest to co kiedyś mówiłem że po takim wzroście nastąpił delikatny spadek i zaczęło się gęganie że spada.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - _qwert.]

Re: SKOTAN

GDA66TY / 2009-09-23 07:18 / Tysiącznik na forum
2009-08-12 11:22:49 | 83.12.116.* | SB
Re: SKOTAN [0]
PRZEŚPI WZROSTY TO JUŻ NIE UNIKNIONE, POCZEKAMY DO NASTĘPNEGO KRYZYSU ZA 5LAT I NASTĘPNEJ
HOSSY ZA 7LAT TO MOŻE WYBIJE NA 1,50ZŁ.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 2 osoby - _qwert, exniedzielan.]
GDA66TY / 2009-09-23 07:38 / Tysiącznik na forum
To było z pamiętnika giełdowego analityka :-)
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - exniedzielan.]

Re: SKOTAN

GDA66TY / 2009-09-23 08:39 / Tysiącznik na forum
2009-08-12 11:22:49 | 83.12.116.* | SB
Re: SKOTAN [0]
PRZEŚPI WZROSTY TO JUŻ NIE UNIKNIONE, POCZEKAMY DO NASTĘPNEGO KRYZYSU ZA 5LAT I
NASTĘPNEJ
HOSSY ZA 7LAT TO MOŻE WYBIJE NA 1,50ZŁ.

Pisałeś to żeby wpłynąć na zarząd?
Myślisz że zarząd to czyta? żałosne.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 2 osoby - _qwert, exniedzielan.]
GDA66TY / 2009-09-23 09:57 / Tysiącznik na forum
Co wstyd ci teraz. Mówiłem że ci to przypomnę. Nawet jesteś w dwóch osobach hehe. Pewnie te dwie osoby pod którymi się zalogowałeś trunek ci stawiały haha. Żenada.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - exniedzielan.]
GDA66TY / 2009-09-23 10:00 / Tysiącznik na forum
Nie będę tego już powielał bo to nie ma sensu ale skończ już z tymi pochlebstwami dla siebie i jak już ktoś ci napisał, nie pisz na akord.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - exniedzielan.]
GDA66TY / 2009-09-23 10:04 / Tysiącznik na forum
Ojciec chwalą nas.
Kto? kogo?
Ja ciebie a ty nas.:-)
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - exniedzielan.]

Re: DZIEŃ BEZ AUTA

GDA66TY / 2009-09-23 11:18 / Tysiącznik na forum
Najwyżsi rangą stołeczni oficjele przyjechali do ratusza rowerami i autobusami. Ale kiedy odjechała telewizja, część przesiadła się do służbowych limuzyn z szoferami - pisze "Życie Warszawy" w artykule "Groteskowy dzień bez auta".

O godz. 8 na dziedziniec ratusza na pl. Bankowym wjechał na rowerze wojewoda Jacek Kozłowski - w krótkich spodenkach, czapeczce z daszkiem i z plecakiem. To zaskakująca przemiana: 22 września rok temu przyjechał ekskluzywnym passatem (reporterowi "ŻW" tłumaczył, że boli go kolano). "Przyjechałem na pl. Bankowy z Pragi-Południe w 35 minut. Z roweru korzystam nie tylko w Dzień bez Samochodu" - mówił lekko zziajany wojewoda. Chwilę wcześniej na dziedziniec wjechał jednak jego służbowy czarny passat. Przyprowadził go służbowy kierowca Kozłowskiego. Następnie dyskretnie czekał w odwodzie, aż dziennikarze skończą fotografować i filmować proekologicznego szefa. Ok. godz. 10.15 medialna szopka dobiegła końca, a dziedziniec opustoszał. Passat stał już przed drzwiami urzędu. Przebrany w garnitur wojewoda w ułamku sekundy wsiadł do limuzyny. Na widok fotoreportera "ŻW" kierowca przyspieszył, a Kozłowski zasłonił twarz ręką.

Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz spędziła Dzień bez Samochodu na zjeździe prawniczym w Toruniu. Wcześniej wysłała jednak e-mail do urzędników z sugestią przesiadki na rower albo do komunikacji miejskiej. Aż z Wesołej jechał więc na pl. Bankowy rowerem wiceprezydent Warszawy Jacek Wojciechowicz. Na skrzyżowaniu Wału Miedzeszyńskiego z Fieldorfa dołączył do niego rzecznik Tomasz Andryszczyk. Jak się jechało do pracy rowerem? - zapytał reporter "ŻW". "Lepiej mi się jeździło, niż panu się pisze artykuły" - wypalił wiceprezydent (znów obrażony za krytyczny tekst). Na dziedzińcu ratusza i parkingu na jego tyłach dziennikarz widział jednak służbowego chevroleta Wojciechowicza z jego kierowcą. W ciągu dnia wyjeżdżał kilka razy.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 2 osoby - _qwert, hohlick.]

Re: SKOTAN

GDA66TY / 2009-09-23 12:50 / Tysiącznik na forum
Akcje muszą się pomieszać i chwilkę odczekać a potem znowu dzida.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - exniedzielan.]

Re: SKOTAN

GDA66TY / 2009-09-23 14:44 / Tysiącznik na forum
Nie ma powodów do narzekania. Tak pięknej jazdy dawno nie było. Teraz pozostaje czekać na dalszy bieg wydarzeń i na następne wzrosty.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - exniedzielan.]

Re: SKOTAN

GDA66TY / 2009-09-23 19:30 / Tysiącznik na forum
Trzeba przyznać że ta spółka potrafi zamieszać i podnieść adrenalinę. Nie wytrzymuję tempa i znowu jadę do Warszawy. Agnieszka jak się pojawisz to ja będę uchwytny na necie chyba dopiero 2giego października. Przyjadę w sobotę do Gdańska na pożegnalną mszę ks. prałata Jankowskiego. Wszystkich którzy będą w pobliżu zachęcam do udziału w tej mszy o godz. 17 tej w kościele św. Brygidy. Nie jestem jego fanatycznym zwolennikiem ale z osobistych powodów jestem mu to winien. Pamiętajcie SKOTAN,SKOTAN da zarobić. Jest to inwestycja mojego życia.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - exniedzielan.]
GDA66TY / 2009-10-02 07:09 / Tysiącznik na forum
Piszesz jak byś ty był znany a nawet zalogowany nie jesteś. Więc dlaczego ktoś miał by się opierać na twoich informacjach ?
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - _qwert.]

Re: SKOTAN

GDA66TY / 2009-10-02 07:18 / Tysiącznik na forum
SKOTAN wystrzelił w górę z 1 zł. na prawie 3 zł. a wy psioczycie to czego wy oczekujecie wzrostu na 10 zł. w ciągu miesiąca.? Cierpliwości panowie i panie nie tak od razu. Jak czekacie na cud to jedźcie do Lichenia. Tutaj trzeba swoje odczekać żeby zarobić.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - _qwert.]

Najnowsze wpisy