Forum

Komentarze użytkownika "GDA66TY"

Komentarze użytkownika: GDA66TY

Re: SKOTAN

GDA66TY / 2009-10-29 17:54 / Tysiącznik na forum
Brakowało nam tego mocnego wzrostu w USA od dawna.
GDA66TY / 2009-10-29 18:25 / Tysiącznik na forum
Tak to prawda COGNOR leci na pysk i spadkowi nie widać końca. Problem to Chorwacka huta która jest poważnym balastem którego podobno nie sposób się pozbyć. Osobiście to sądzę że spadek tam jeszcze potrwa z jakieś pół roku do 2 zł. Wtedy jeżeli fundamenty tej spółki nie będą zachwiane to skuszę się na delikatny zakup akcji. Wolę odpał z 2 złotych niż kupno dzisiaj i dołowanie z uśrednianiem a potem odrabianie strat.
GDA66TY / 2009-10-29 18:29 / Tysiącznik na forum
Oj arlemen widzę ze cię nie źle przypyliło skoro tak latasz i naganiasz. Jak na dzień dzisiejszy to proponuje ci przesiąść się na SKOTAN.

Re: SKOTAN

GDA66TY / 2009-10-30 13:51 / Tysiącznik na forum
Witam wszystkich na ożywionym dzisiaj forum. Informacja którą przedstawił buba 180 jest bardzo świeża i bardzo dobra. Nadciąga dzida na 4 zł. albo i lepiej. Rafineria w Czechowicach w latach siedemdziesiątych tak się paliła że ewakuowano całe miasto a pierwsi strażacy którzy tam dotarli to wszyscy spłonęli. Tam była masakra. Był taki moment że LOTOS chciał pozbyć się tej rafinerii. Być może SKOTAN w niedalekiej przyszłości ją odkupi. To by dopiero była dzida po takiej informacji.

Re: SKOTAN

GDA66TY / 2009-10-31 11:14 / Tysiącznik na forum
Giełda w Stanach psuje nam nastroje. Przyszły tydzień pojedziemy po wyboistej drodze. SKOTAN pojedzie po tej drodze dość ostrożnie ze stoickim spokojem i wyczekiwaniem na kolejną dzidę.
GDA66TY / 2009-10-31 13:01 / Tysiącznik na forum
Jestem cierpliwy i wiem że doczekam się jeszcze ceny takiej jaką sobie założyłem na sprzedaż. Mam dwie pule kasy. Jedną pulę mam zainwestowaną w SKOTAN a z drugą skaczę ze spółki na spółkę tak sobie pogrywam krótko terminowo i powiem ci że nie dość że na tych krótkich strzałach jak do tych czas gorzej wychodziłem jak na sp. SKOTAN to jeszcze niepotrzebnie daje zarobić maklerom płacąc im prowizję. W sumie oni też chcą żyć.:-)
GDA66TY / 2009-10-31 13:32 / Tysiącznik na forum
Hehe jakie to łatwe.

Re: SKOTAN

GDA66TY / 2009-11-02 11:58 / Tysiącznik na forum
Jeżeli inwestorzy nie zareagują na nowe informacje odnośnie perspektyw i przyszłości firmy to uważam że następny mocny cykliczny wzrost nastąpi na koniec stycznia. Inwestorzy sugerują się analizą fundamentalną miękką. Ja także uważam że jest to najlepsza analiza w przypadku naszej spółki. Tak samo jak uważa się w Warszawie i ja uważam że SKOTAN to w przyszłości będzie dojna krowa. Pogrywanie tu na strzałach krótko terminowych jest dość ryzykowne i analiza techniczna tu się nie zbytnio nie sprawdza.
GDA66TY / 2009-11-02 13:19 / Tysiącznik na forum
Zdejmij od czasu do czasu tornister z pleców bo na mózg ci uciska. Dla mnie takie gamonie to żadni przeciwnicy. Przeczytaj sobie chłopcze chociaż parę zdań na temat inwestowania na giełdzie bo nie długo już nie będziesz miał z czego inwestować.
GDA66TY / 2009-11-02 13:57 / Tysiącznik na forum
Zastanawiam się w jakiej ponurej wiosce ty musisz mieszkać skoro potrafisz wycisnąć z siebie tyle gburstwa. A co do twoich pytań to nie zadawaj i bo mi one latają i nie uzyskasz na nie odpowiedzi.

Re: SKOTAN

GDA66TY / 2009-11-02 16:43 / Tysiącznik na forum
Jedna uwaga. Giełda nie jest dla każdego. Żeby trwale zarabiać, oprócz silnych nerwów potrzebny jest talent, a nie każdy go ma. W istocie, niewiele osób może się pochwalić solidnymi długofalowymi wynikami. Podczas hossy wszystko rośnie, więc każdy "zarabia", potem podczas bessy wszystko spada. W długiej perspektywie większość inwestorów traci pieniądze. Grając pamiętajmy, że naszymi przeciwnikami są rekiny giełdowe z całego świata, wyszkoleni zawodowcy z wieloletnią praktyką, pracujący codziennie w instytucjach pod okiem najlepszych finansistów. Natomiast inwestując długoterminowo pozornie nie mamy przeciwników, ale potrzebujemy sprzymierzeńców: wzrostu gospodarczego, globalizacji, korzystnych regulacji prawnych i podatkowych, dobrej polityki banków centralnych, skutecznych pracowników zatrudnionych w posiadanych przez nas spółkach, oraz uczciwych współwłaścicieli, z którymi anonimowo wiążemy swój los.
To taka sobie mała nostalgia na dziś.
GDA66TY / 2009-11-02 18:59 / Tysiącznik na forum
Obserwując twoją wiedzę na różne tematy to myślę że na gównach to ty chyba najlepiej się znasz.

Re: PRONOX

GDA66TY / 2009-11-02 19:05 / Tysiącznik na forum
Jak można siedzieć w czymś co jest na fixingu. Jestem pełen podziwu dla znoszenia tak wysokiego ryzyka. A może to po prostu jakaś bezmyślna naiwność.

Re: SWARZEDZ

GDA66TY / 2009-11-02 19:08 / Tysiącznik na forum
Wygląda na to że robi się powolny spokojny wzrost.
GDA66TY / 2009-11-02 19:12 / Tysiącznik na forum
No właśnie ty tego nie zrozumiesz.

Najnowsze wpisy