Forum

Komentarze użytkownika "GDA66TY"

Komentarze użytkownika: GDA66TY

GDA66TY / 2009-11-05 17:46 / Tysiącznik na forum
Wszystko możliwe. Osobiście to rewelacji w wynikach za III kwartał się nie spodziewam. Ja trzymam akcje sp. SKOTAN bazując na analizie fundamentalnej miękkiej. Przewiduję niespodziewane, gwałtowne wzrosty.
GDA66TY / 2009-11-06 11:15 / Tysiącznik na forum
Cyrk to by tam był jak akcje by były teraz po 50 zł. a tak to po za obrotami to nic rewelacyjnego tam nie widzę. Nie takiej ceny spodziewali się przeciętni ciułacze gdy zaciągali spore kredyty na kupno śladowych ilości akcji.
GDA66TY / 2009-11-06 11:18 / Tysiącznik na forum
Na zamknięciu sesji akcje PGE będą poniżej 25 zł.
GDA66TY / 2009-11-06 16:29 / Tysiącznik na forum
A jednak :-)
GDA66TY / 2009-11-06 16:46 / Tysiącznik na forum
Myślmy bardziej realnie i umocnijmy swoją cierpliwość. Uważam że kurs może mocno wzrosnąć z końcem grudnia lub początkiem stycznia. No chyba że wcześniej pojawi się jakiś konkretny bodziec do wzrostu. Mam tu na myśli zaskakującą bardzo pozytywną informację. Ale tego nikt nie wie.
GDA66TY / 2009-11-06 21:46 / Tysiącznik na forum
Jednym z kolegów ja jestem który uważa że wzrost będzie pod koniec grudnia lub początek stycznia. Wspomnij mnie gdy ta teoria się potwierdzi w praktyce. Kiedy pisałem o wzroście w momencie kiedy akcje były po 1,20 zł to miałem poparcie kilku osób a reszta łącznie z tym popapranym SB i niedzielanem szydzili ze mnie. W momencie gdy nastąpił wzrost to wielu twierdziło że oni to przewidzieli. Poczytaj to forum od początku tego roku a sam się przekonasz.
GDA66TY / 2009-11-07 09:01 / Tysiącznik na forum
W tej wypowiedzi są błędy ort. i to jeden na drugim. Po za tym brak tu ładu i składu do tego samo zakłamanie. Nie da się tego czytać.Robisz z siebie coraz to większego głupka.
GDA66TY / 2009-11-07 14:26 / Tysiącznik na forum
Jestem blisko ze sp. SKOTAN. Byłem u nich kilka razy. Skoro ty też jesteś tak blisko to podaj nazwisko gł. księgowej.
GDA66TY / 2009-11-07 14:28 / Tysiącznik na forum
Żebyś nie myślał że cie wypuszczam to powiem ci że na imię ma Wioletta.
GDA66TY / 2009-11-07 19:33 / Tysiącznik na forum
Bez względu na to czy wiem czy nie to tego ci nie powiem. Spółka SKOTAN na dzień dzisiejszy jest w fazie rozwoju i restrukturyzacji i nie patrz na to czy oni dzisiaj zarabiają bo nawet jeśli kwartał wyjdzie dodatni to będzie on naciągany. Tutaj liczy się przyszłość. A przyszłość sp. SKOTAN nie przesadzając w słowach jest świetlana. A mianowicie : konkretna kontrola rady nadzorczej, bardzo dobry zarząd, bezkonkurencyjna opatentowana produkcja, prognozowany bardzo duży zbyt.
Jak to będzie okaże się w praktyce. Ja tu widzę dojną krowę ze sporymi dywidendami w niedalekiej przyszłości. Spólka jest rozwojowa i nie skończyła jeszcze definitywnie tematu produkcji biopaliw. To tyle co mam do powiedzenia.
GDA66TY / 2009-11-08 14:15 / Tysiącznik na forum
Dlaczego masz taki nick ? ,,Golfistka".
GDA66TY / 2009-11-08 14:22 / Tysiącznik na forum
Marek Pawełczak ma wieloletnie doświadczenie biznesowe. Pracę zawodową rozpoczął w 1994 r. jako analityk finansowy w Polskim Domu Maklerskim. W kolejnych latach (do 1998 r.) pracował jako audytor i analityk finansowy w Coopers&Lybrand (obecnie PriceWaterhouseCoopers). Przygotowywał raporty dla wielu firm, głównie koncernów chemicznych. W latach 2000–2001, jako konsultant Banku Światowego, wspierał Ministerstwo Skarbu Państwa. Przez kolejne pięć lat doradzał Departamentowi Inwestycji Kapitałowych MSP (obecnie Departament Instytucji Finansowych).

Prezes M. Pawełczak jest obecnie członkiem rad nadzorczych: Centrali Zaopatrzenia Górnictwa S.A., Garbarnia Skotan Sp. z o.o. i Polskie Liny Sp. z o.o. Uczestniczył w programie Columbia University Program of Honours. Ukończył Uniwersytet Warszawski oraz Sussex University
w Brighton.

Marek Pawełczak jest też absolwentem studiów podyplomowych na SGH w zakresie bankowość
i finanse. Ukończył też wiele kursów i szkoleń z zakresu rachunkowości, podatków, oceny rentowności projektów inwestycyjnych i zarządzania.

Dla mnie bomba.
Do tego konsekwentnie realizuje swoje założenia. Mimo tylu kłód rzucanych pod nogi.
GDA66TY / 2009-11-08 14:24 / Tysiącznik na forum
Coś tu się na pewno zmieniło bo jest to opis z początku 2007 roku.

Re: SKOTAN

GDA66TY / 2009-11-09 15:12 / Tysiącznik na forum
Co tu dużo gadać. Ludzie którzy teraz decydują się na kupno akcji na pewno będą zadowoleni ze swojej trafnej decyzji.
GDA66TY / 2009-11-09 15:37 / Tysiącznik na forum
Właśnie tak jest. To dobrze że to cytujesz. Rób to jak najczęściej.

Najnowsze wpisy