Forum

Komentarze użytkownika "Ged"

Komentarze użytkownika: Ged

Re: Komentarze do portfela

Ged / 2013-01-13 12:39 / Tysiącznik na forum
cześć Bigu,

fajnie, że piszesz w weekend - jakoś mniej ludzi na forum, więcej chyba czytających niż piszących..

przyglądałem się ostatnio spółce Integer - nie dość, że w trendzie wzrostowym, to rzuciła wyzwanie poczcie i fajnie się w tym realizuje, nie tylko w polsce.
ciekaw jestem Twojej opinii :)

pozdrowienia!

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Ged / 2013-01-15 16:31 / Tysiącznik na forum
fajne podsumowanie pierwszych pięciu dni stycznia w kontekście ich wpływu na cały przyszły rok:

http://tiny.pl/h2txp

Re: Komentarze do portfela

Ged / 2013-01-27 12:46 / Tysiącznik na forum
cześć Bigu, pozdrowienia dla kącikowiczów!

czytałem ostatnio, ze na GPW rusza handel wysokich częstotliwości - myślicie, że poprawi to znacząco płynność i sprowadzi do nas trochę kapitału?

udanej niedzieli życzę!

Re: Komentarze do portfela

Ged / 2013-02-25 20:06 / Tysiącznik na forum
cześć Gospodarzu, poniedziałkowe pozdrowienia!

to co, korekcimy się na chwilę, bo Silvio zdobył senat? :)

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Ged / 2013-03-05 21:40 / Tysiącznik na forum
czołem Bigu, widziałeś wezwanie na Ferrum?

cena śmiesznie niska, moim zdaniem..

Re: Komentarze do portfela

Ged / 2013-03-26 19:54 / Tysiącznik na forum
czołem Bigu,

fajnie czytać Twoje komentarze również w tygodniu :)

po trzech miesiącach wychodzi na to, że zapowiada się nam kolejny nieoczywisty rok na rynkach.. może inwestorską brać trzeba jeszcze bardziej umęczyć, zanim zaczną się wzrosty.

zastanawiam się tylko jak się to ma do spadających stóp procentowych- mądre głowy mówią, że ich obniżanie poprzedza wzrosty na giełdzie, a tu póki co widoków na to nie ma :/

Re: Komentarze do portfela

Ged / 2013-03-26 20:56 / Tysiącznik na forum
hej Piotrek

nie oglądam Polaków, trochę szkoda czasu..

na orange sport zaczyna się właśnie hiszpania - francja, stawka meczu jest, więc może być ciekawe widowisko

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Ged / 2013-03-29 16:14 / Tysiącznik na forum
Smacznego jajka, mokrego - śniegowego - dyngusa :)
Spokojnych i radosnych świąt dla Gospodarza i kącikowiczów!

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Ged / 2013-05-01 10:07 / Tysiącznik na forum
witam bywalców!

przyglądałem się ostatnio prowizjom maklerskim i wychodzi na to, że xtb ma najniższe (0,25%). ma ktoś jakies z nimi doświadczenia, warto przenosić rachunek? faktycznie są najtańsi?

pozdrowienia majówkowe z wielkopolski :)

Re: Komentarze do portfela

Ged / 2013-05-28 22:19 / Tysiącznik na forum
cześć Bigu,

popraw mnie ale wydaje mi sie też, że rynek jest też dość płytki - małe obroty powodują relatywnie duże wzrosty..
trochę też nie biorę w nich udziału - wsiadałem i wysiadałem na moment w S, na szczęście jutro nie zamykają straganu :)

a propos strategii jeszcze, to ciekaw jestem jakie podejście praktykujesz mając dużą pozycję: zakopać i zapomnieć, czy w sytuacji spodziewanej przeceny odsprzedać pakiet i szukać wejścia niżej?
pytanie bardziej ogólne, ale można odnieść je do spółek o chwiejnych fundamentach też :)

Re: Komentarze do portfela

Ged / 2013-06-03 08:45 / Tysiącznik na forum
jeśli to urlop, to udanego wypoczynku Gospodarzu! :)

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Ged / 2013-06-17 09:38 / Tysiącznik na forum
cześć Bigu,

obserwujemy ostatnio większe obroty na w20, nawet w momentach kiedy indeks stoi w miejscu. mógłbyś to jakoś skomentować?

czy to wiedźmy zaczęły 2-3 tygodnie wcześniej :)

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Ged / 2013-06-21 18:18 / Tysiącznik na forum
po takich harcach jak w tym tygodniu zastanawiam się tylko, czy to początek czegoś większego (ale czego? wycofania kasy z rynków wschodzących? chinageddon?)- za czym przemawiają obroty,
czy duży, zagraniczny misio pokazał nam jak małym rynkiem jest GPW- co można wywnioskować z selektywnych spadków.

jak myślicie?

Re: Komentarze do portfela

Ged / 2013-06-21 18:19 / Tysiącznik na forum
nie takie pajace tu zaglądały, psy szczekają karawana jedzie dalej

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Ged / 2013-09-09 10:23 / Tysiącznik na forum
Cześć Bigu, witam kącikowiczów, jak tam nastroje po wakacjach na straganie i poza?

cisza tutaj nastała od kiedy Gospodarz nie komentuje, ale chyba ktoś papiery jeszcze posiada? :)

Najnowsze wpisy