Forum

Komentarze użytkownika "Ged"

Komentarze użytkownika: Ged

Ged / 2011-01-13 14:53 / Tysiącznik na forum
mój osobisty morał z tego taki, zeby nie pakować się w eksperymenty, bo później środków na solidne zakupy nie ma- kiedy pojawia się na nie okazja :)
Ged / 2011-01-13 16:24 / Tysiącznik na forum
pamięć jak pamięć, chętnie oddałbym jej część za więcej konsekwencji w postanowieniach :)
giełda bezlitośnie to weryfikuje
Ged / 2011-01-14 14:18 / Tysiącznik na forum
cześć, trochę się dołączę do dyskusji, jeśli mogę :)

na pewno są dwie strony medalu - wiara w spółkę i rzetelne podstawy ku temu wynikające z jej analizy fundamentalnej, a po drugie - dywersyfikacja ryzyka w postaci wyboru różnych papierów.
myślę, że wszystkie życzliwe rady mają na celu zwrócenie na drugi punkt widzenia, ale tak jak piszesz - decyzje podejmuje się samemu :)

szacun za konsekwencję w działaniu - to może przynieść efekt w ciągu 2,3 lat. może też okazać się, że inne spółki przyniosą porównywalne stopy zwrotu, każdy inwestuje jak chce.
trzymam kciuki, byleby wyszło i na Twoje i na Amelki i aby wszyscy zarobili jak najwięcej - tak by było idealnie :)
Ged / 2011-01-14 21:23 / Tysiącznik na forum
ostatnio skończyłem na 8 dniu, dyscypliny zabrakło :)
Ged / 2011-01-17 08:54 / Tysiącznik na forum
to moze ja też się z Wami zabiorę, będzie drugie podejście? :)

tylko pytanko mam, bo nigdzie nie mogłem doczytać - w ćwiczeniu 5tym ile jest powtórzeń na każdą z nóg- tyle samo co danego cyklu?

udanego dnia! :)
Ged / 2011-01-17 09:12 / Tysiącznik na forum
to moje drugie podejście, bo pierwsze skończyłem na 8 dniu :)
te ćwiczenia z nogami w powietrzu trochę na plecy dają, ale za to dół brzucha ładnie pracuje.

można mnie też dopisać do grupy wsparcia, zrobię dziś dzień 1 :)
Ged / 2011-01-17 11:29 / Tysiącznik na forum
ja zaczynam się zastanawiać nad pogonieniem syntka i przeniesieniem części środków na borka..
Ged / 2011-01-17 11:40 / Tysiącznik na forum
ładny i od dość dużej kwoty, więc robi już różnicę.. no nic, chwilę poczekam - generalnie cisza na borku odbywa się w wąskiej konsolidacji, co mnie osobiście zachęca do zakupów

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

Ged / 2011-01-17 21:29 / Tysiącznik na forum
to pierwszy dzień A6 zrobiony, melduję :)
pilnujcie mnie po ok tygodniu, ładnie poproszę :)
Ged / 2011-01-17 21:41 / Tysiącznik na forum
chodzę równolegle co 2 dzień na spinning, a w pozostałe co drugie dni na power pump (ćwiczenia ogólnorozwojowe z obciążeniem). i bywa że mam masę wymówek i usprawiedliwień aby nie katować się jeszcze w domu :)

może w grupie nam się uda, nie wiem, nie praktykowałem tego :)
Ged / 2011-01-17 21:54 / Tysiącznik na forum
właśnie, jak to jest z tymi przerwami? w poradnikach jest napisane, że mogą być dowolnie długie, jeśli się nie mylę.
czy to oznacza, że np. połowę można zrobić rano, a drugą wieczorem? jak myślisz?
Ged / 2011-01-17 22:06 / Tysiącznik na forum
jasne, ćwiczenia 1-6 machamy bez przerw, miałem na myśli przerwy pomiędzy kolejkami, czy też cyklami jak się to zwie

a propos pompek, to trening jest rozpisany na stronie 100pompek.pl - w sam raz do chałupniczych ćwiczeń

jak tak dalej pójdzie, to wyjdzie na to, że rozpoczęliśmy operację "plaża 2011" :)
Ged / 2011-01-17 22:25 / Tysiącznik na forum
tylko Ty masz chyba bliżej nad balaton niż nad bałtyk :)
kolega z rzeszowa jak miał jeździć na spotkania do szczecina, zawsze to powtarzał :)
Ged / 2011-01-17 22:27 / Tysiącznik na forum
generalnie to zwiększa obciążenie na dolną partię brzucha, ale nie jest wymagane w opisie ćwiczeń.
czyli to wersja dla starych wyjadaczy :)
Ged / 2011-01-18 09:43 / Tysiącznik na forum
na borku karnet się dziś bardzo wypełnił po obu stronach, może się na coś zanosi..

Najnowsze wpisy