Forum

Komentarze użytkownika "Ged"

Komentarze użytkownika: Ged

Ged / 2011-01-24 22:34 / Tysiącznik na forum
mam dziś dzień marudy i robił nie będę. o! :)

generalnie tylko 4 i 5 ćwiczenie mocniej czuję, ostatnie kiepsko mi wychodzi - chyba mam nogi nierozciągnięte, bo zadrzeć je do góry prosto wydaje się wielką sztuką :)

ps: a shutter island widziałaś?
Ged / 2011-01-24 22:43 / Tysiącznik na forum
to wyszperaj jeszcze w necie: The Secret in Her Eyes (El secreto de sus ojos)

w kinach ciężko go złowić. miodzio :)

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

Ged / 2011-01-26 16:38 / Tysiącznik na forum
oil nura zalicza..
Ged / 2011-01-26 23:28 / Tysiącznik na forum
branoc, melduję, że brzuch zrobiony :)
pojutrze 10 powtórzeń :)

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

Ged / 2011-01-27 14:51 / Tysiącznik na forum
dzienna rozpiętość na kgh póki co 8 pln
szok
Ged / 2011-01-27 15:25 / Tysiącznik na forum
zgadzam się, tylko jakoś nie mogę dojść do wolnej gotówki, która się nada do grania :)

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Ged / 2011-01-27 22:34 / Tysiącznik na forum
PKO Bank Polski może w tym roku osiągnąć rekordowy zysk netto w wysokości czterech miliardów złotych, czyli o miliard więcej od oczekiwanych za ubiegły rok trzech miliardów złotych.

Poinformował dziś o tym prezes PKO BP Zbigniew Jagiełło.

- Jeśli założymy silny wzrost gospodarczy i niski poziom rezerw w 2011 roku, to możliwe jest cztery miliardy złotych zysku netto, ale to jest optymistyczny scenariusz - powiedział Jagiełło w wywiadzie dla Bloomberga.

- W scenariuszu bazowym zakładamy znaczący wzrost zysku w porównaniu do 2010 roku - podkreślił.

Bank planuje opublikować w drugim półroczu tego roku nową strategię na lata 2012-2014 i może w niej zrewidować cele na 2011 rok.

Prezes podtrzymał także plany banku dotyczące przejęcia instytucji finansowej. PKO BP opublikuje wyniki za 2010 rok 7 marca.

http://tiny.pl/hclnv
Ged / 2011-01-27 23:34 / Tysiącznik na forum
tez na power pumpa chodzisz? moze jeszcze w gimnazjonie? :)

brzuch zrobiony, melduje! :)
Ged / 2011-01-28 14:47 / Tysiącznik na forum
bry :)
ja w sprawie brzuchow - już zrobione :)

martwi mnie troche to, ze coraz mocniej plecy przy cwiczeniach czuje, nawet pomimo tego, ze staram sie je miec przyklejone..
Ged / 2011-01-28 15:48 / Tysiącznik na forum
trzeba będzie zrobić jakieś spotkanie w trakcie akcji 2011, np nad Bałtykiem, co by się nasze wysiłki nie zmarnowały :)

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

Ged / 2011-01-28 16:28 / Tysiącznik na forum
EKO EXPORT SA korekta prognozy finansowej

28.01. Warszawa (PAP/ESPI) - Raport bieżący 2/2011

Zgodnie z ő 31 ust. 2, 3 i 4 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 lutego 2009 roku w
sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych
oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa
niebędącego państwem członkowskim Zarząd Eko Export S.A. informuje, że po zweryfikowaniu danych
finansowych za cztery kwartały dokonuje korekty prognozy na rok 2010, pozytywnie zaopiniowanej
przez biegłego rewidenta i przedstawionej w prospekcie emisyjnym.
Prognoza Spółki Eko Export S.A. na rok 2010 zakładała osiągnięcie:
- przychody ze sprzedaży w wysokości 15.300 tys. zł
Po korekcie Spółka prognozuje osiągnięcie:
- przychody netto w wysokości 13.584 tys. zł :
Czynnikiem, który wpłynął na obniżenie opublikowanej prognozy było ograniczenie produkcji w
listopadzie i grudniu 2010 roku ze względu przyspieszenie realizacji projektu modernizacyjnego
zakładu produkcyjnego, o którym to projekcie Spółka informowała w raporcie bieżącym nr
103/2010. Prowadzone prace modernizacyjne wiązały się z koniecznością czasowego wstrzymywania
produkcji, w związku z czym miało miejsce ograniczenie produkcji a sprzedaż dokonywana była z
produktu zgromadzonego na magazynie wyrobów gotowych.
Przyspieszenie modernizacji wiązało się też z tym, że opóźnienia związane z transportem
spowodowało, że mokra mikrosfera docierała od października zamarznięta w postaci bryły lodu i
brak ogrzewania magazynów uniemożliwiały praktycznie produkcję do czasu jej rozmrożenia, co bez
ogrzewania trwałoby bardzo długo.
Modernizacja zakładu wpłynie pozytywnie na wynik finansowy w 2011 roku, ze względu na
obniżenie kosztów produkcji poprzez ogrzewanie magazynu surowca i magazynu oleju, wybudowanie
komory do rozmrażania mikrosfery, ogrzewanie linii uszlachetniającej - wszystko to ciepłem do
tej pory niewykorzystanym powstającym w procesie suszenia mikrosfery.
Jednocześnie informujemy, że ostateczne wyniki Spółki za 2010 rok, zostaną w przedstawione w
raporcie rocznym. Zarząd informuje, iż ewentualne odchylenia +/- 10% od przedstawionych
prognoz, będą przekazywane do publicznej wiadomości w formie raportu bieżącego
Ged / 2011-01-29 23:20 / Tysiącznik na forum
właśnie doczytałem, że pomiędzy cyklami (kolejkami) w a6 nie powinno być przerw.. i co teraz? :)

ps: który dzień treningu dziś mamy? :))
Ged / 2011-01-31 09:04 / Tysiącznik na forum
to się nam, kurna, zemsta faraona zrobiła.. :/
Ged / 2011-01-31 09:27 / Tysiącznik na forum
ciekawe ile ludzi ma stopa na 5pln na OILu..
Ged / 2011-01-31 14:08 / Tysiącznik na forum
albo kolana do klatki przyciągnąć leżąc :)

dopiero wieczorem mnie to czeka :)

Najnowsze wpisy