Forum

Komentarze użytkownika "Ged"

Komentarze użytkownika: Ged

Ged / 2010-04-06 21:36 / Tysiącznik na forum
dobry wieczór,

a propos mil to ruszył się ostatnio na stabilnie wysokich obrotach. pozostaje 3mać kciuki.
do tego pojawiły się ich reklamy wszędzie - radio, tv, prasa, co musi zaowocować większą sprzedażą kredytów.
będzie dobrze :)
Ged / 2010-04-06 21:57 / Tysiącznik na forum
w sumie wszedłem w to pierwszy raz dzień po Tobie, trochę więcej szczęscia miałem tylko, że zostało kapitału na uśrednianie. choć, przyznaję,. ze w pierwszej dekadzie lutego minę miałem nietęgą :)
Ged / 2010-04-06 21:58 / Tysiącznik na forum
mine chyba a nie minę (?)
Ged / 2010-04-06 22:10 / Tysiącznik na forum
dzięki

zazwyczaj jestem wzrokowcem co do pisowni i to mi wystarczy, ale jak się jednocześnie pracuje, jednym okiem ogląda mecz i sprawdza co się na straganie działo, to tak wychodzi :)
Ged / 2010-04-09 20:04 / Tysiącznik na forum
cześć!

polecam nowego Woody Allena, od dziś grają jeśli lubisz takie kino
W chmurach z Clooneyem jest też niezle, szczególnie dla tych, którzy mocno angażują się w pracę.
sporo ciekawych pozycji omija nasze ekrany i tylko z internetowego sklepu z torrentami można je pozyskać :/

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

Ged / 2010-04-10 10:07 / Tysiącznik na forum
Polska delegacja na Katyń rozbiła się, włącznie z naszym prezydentem i świtą. Włączcie tvn24
Ged / 2010-04-10 10:08 / Tysiącznik na forum
podobne wrażenia miałem 11.09...
Ged / 2010-04-10 10:26 / Tysiącznik na forum
obawiam się nagonki na samoloty - już się zaczyna. tymczasem to mógł być błąd pilota..
Ged / 2010-04-11 14:54 / Tysiącznik na forum
witajcie w tą dziwną niedzielę..
o jakim blogu mowa? przejrzałem kilka ostatnich stron i nie widziałem żadnej linki..
pozdrowienia
Ged / 2010-04-11 16:19 / Tysiącznik na forum
cześć, dziękuję :)
będzie kolejne miejsce w internecie do poczytania..
Ged / 2010-04-12 13:08 / Tysiącznik na forum
bardzo ładna analiza! :)
Ged / 2010-04-12 16:02 / Tysiącznik na forum
EFH się ruszyło - przynajmniej w kontekście obrotów..
Ged / 2010-04-12 18:26 / Tysiącznik na forum
dziadowska spółka też tak myślę o EFH ale i myślałem o cognorze ;)
i o bbizen w połowie zeszłego roku, ale to już stare dzieje..

co do efh, to trzyma się na 1.10 od jakiegoś czasu, dzisiejszy większy obrót był bardzo przyjemny. jeśli taki poziom nienaturalnie dużych obrotów utrzyma się, to może się okazać, że jakieś info się pojawi
spółka bywała grana kilka mcy temu, ma potencjał do wzrostów więc można być dobrej myśli
Ged / 2010-04-12 18:30 / Tysiącznik na forum
nc działa chyba przeciwwstawnie (ktoś już o tym pisał) do w20, tak więc jak duzi biorą się za obroty, to mali dołączają się lub czekają (jak dziś). z tego co przyglądam się ruchom na NC, to wyjąwszy ewidentne perełki fundamentalne (jak athon), to maluchy ruszają się jak duzi odpoczywają.

co do mil, to mam porównywalną z Tobą ilość i nie zastanawiałem się, czy dokupić.. mówisz?
mnie osobiście cieszą w MIL reklamy kredytów w tv i radio, to dobrze wróży przyszłym wynikom
Ged / 2010-04-12 20:50 / Tysiącznik na forum
a ja zgadzam się z Bigiem. w mojej ocenie są dwie osoby, które mogły podjąć decyzję o lądowaniu - pierwszy pasażer i kapitan samolotu. pozostałe 96 osób to tragiczne ofiary tej decyzji.
czytałem dziś przelotem w GW wywiad z rosyjskim pilotem znającym lotnisko. stwierdził, że polski pilot i tak mistrzowsko podchodził do lądowania. zabrakło mu 10-15m.
w innym zaś tekście, w tej samej gazecie przytoczono wcześniejsze przypadki, gdzie przecenienie możliwości lub pech skończyły się tragicznie. konkluzja była taka, ze zapamiętujemy katastrofy nie wiedząc nawet ile równie ryzykownych decyzji kończy się udanym lądowaniem.

Najnowsze wpisy