Forum

Komentarze użytkownika "Ged"

Komentarze użytkownika: Ged

Ged / 2010-03-12 08:31 / Tysiącznik na forum
to, w takim razie, czy uśrednianie w górę, z ciasnym stopem w taki dzień jak dziś to dobry pomysł?
pytam, bo nie wiem którą stroną się nadstawić do biegu zdarzeń :)
Ged / 2010-03-12 08:56 / Tysiącznik na forum
dziękuję za wskazówkę
Ged / 2010-03-12 14:03 / Tysiącznik na forum
mi IDM sprzedał się po 2,6

serdeczne podziękowania dla Kambodży, którego determinacja sprawiła, że kupiłem ten papier. to moje pierwsze 25% w miesiąc na GPW :)

jak będziesz w okolicy poznania, to chętnie dobrym trunkiem się zrewanżuję :)
Ged / 2010-03-12 14:09 / Tysiącznik na forum
oj tam, zaraz ostry, raptem 6k papiera :)

teraz jeszcze o EFH i MIL poproszę i będzie o kilka punktów % bliżej do spłaty kredytu hipotecznego..

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

Ged / 2010-03-16 19:05 / Tysiącznik na forum
pewnie temat zainteresuje Gospodarza..

(PL)-NIERUCHOMOŚCI-GIEŁDA-SPÓŁKI-KOMUNIKAT-EUROPEJSKI FUNDUSZ HIPOTECZNY
SA-PLEFH0000022-EFHSA-(PL)-0

EFH SA rejestracja przez Sąd podwyższenia kapitału zakładowego

16.03. Warszawa (PAP/ESPI) - Raport bieżący 30/2010

Zarząd Europejskiego Funduszu Hipotecznego S.A. niniejszym przekazuje do publicznej wiadomości
informację, iż w dniu 16 marca 2010 roku otrzymał postanowienie Sądu Rejonowego dla m.st.
Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego dotyczące
zarejestrowania w dniu 2 marca 2010 roku podwyższenia kapitału zakładowego Europejskiego
Funduszu Hipotecznego S.A. w drodze emisji akcji serii J Spółki.
Po zarejestrowaniu podwyższenia wysokość kapitału zakładowego wynosi 118.545.148 zł (słownie:
sto osiemnaście milionów pięćset czterdzieści pięć tysięcy sto czterdzieści osiem złotych) i
dzieli się na 59.272.574 (słownie: pięćdziesiąt dziewięć milionów dwieście siedemdziesiąt dwa
tysiące pięćset siedemdziesiąt cztery) akcje zwykłe na okaziciela, co daje łączną liczbę
65.895.672 (słownie: sześćdziesiąt pięć milionów osiemset dziewięćdziesiąt pięć tysięcy
sześćset siedemdziesiąt dwa) głosów na Walnym Zgromadzeniu Spółki, wynikającą ze wszystkich
wyemitowanych akcji.
Podstawa prawna:

pozdrowienia!
Ged / 2010-03-16 19:23 / Tysiącznik na forum
wszedłem bardzo ostrożnie i z mała kwotą..
generalnie próbuję odnaleźć swój sposób na inwestowanie. long mi nie wychodzi - przez emocje - tak przegapiłem większość szans w 2009, a żeby spekulowanie miało sens trzeba operować większymi kwotami i z większym ryzykiem..

ot, dylematy początkującego inwestora :)
Ged / 2010-03-16 20:15 / Tysiącznik na forum
tutaj: http://meczyki.pl/ są linki do oglądania transmisji w streamingu przez internet :)
Ged / 2010-03-16 20:30 / Tysiącznik na forum
to są zady i walety internetu via GSM. zobacz ile zżera oglądanie meczu, może chociaż na 2 połowę wystarczy? :)
ja mam Cyfrę, więc nie mam wyjścia - bez polsatu nawet Kubicę oglądam przez net

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

Ged / 2010-03-16 21:36 / Tysiącznik na forum
tak mnie trochę refleksja naszła wieczorową porą..

miałem kiedyś do czynienia ze sportami lotniczymi - paralotnie i skoki spadochronowe. to zajęcia, które tak niesamowicie angażują emocje, że aż kipią, można o tym rozmawiać godzinami. niestety najbliższe otoczenie i przyjaciele mają ograniczoną wyrozumiałość :) co sprawia, że siłą rzeczy rozmowy pozostają w gronie pasjonatów.

wydaje mi się, że sporo analogii jest z GPW. przynajmniej w moim przypadku - raczej krótki horyzont inwestycyjny, nie za dużo twardej wiedzy i próby otrzaskania się w temacie. plus emocje właśnie i chęć podzielenia się nimi.. co o tym sądzicie?

pozdrowienia, czytam Was od jakiegoś czasu i wygląda na to, że czas się poodzywać :)
Ged / 2010-03-16 21:47 / Tysiącznik na forum
skoki są bardziej na wyciągnięcie ręki niż się zdaje :)
proponuję zacząć od tandemu - za ok 500 pln skaczesz przypięty do doświadczonego skoczka z wieloletnim stażem. za dodatkowe 200 skacze obok Was kamerzysta filmujący Was w locie.
ok 50sek spadania jest warte każdych pieniedzy :)

najbliżej masz Chrcynno k. Nasielska, tam też skakałem. a na youtube masa filmów do nakręcenia się na http://tiny.pl/hg983 :)
Ged / 2010-03-16 21:57 / Tysiącznik na forum
ja wybrałem paralotnie na próbę - to najtańsze latanie.
inne machiny odkładam na "po spłacie kredytu", mam nadzieję, że szybciej niż za 27 lat :)

polecam zarażać się na bieżąco i nie czekać - później pojawiają się inne wymówki, wiem to po sobie..

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

Ged / 2010-03-17 23:39 / Tysiącznik na forum
witam późnowieczorowo..

od poniedziałku PGE wchodzi do w20. zastanawiam się w związku z tym, czy dzisiejsze dołowanie kursu to nie jest "last minute" dla dużych graczy do wejscia w spółkę. jeśli tak, to też warto podebrać. ciekaw jestem Waszych opinii.

pozdrowienia

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

Ged / 2010-03-21 00:00 / Tysiącznik na forum
pozdrowienia weekendowe dla bywalców i Gospodarza :)
Ged / 2010-03-24 09:07 / Tysiącznik na forum
mocno idm ruszył, gratki!
poniżej 2,4 nie odkupiłem, a szkoda..

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

Ged / 2010-03-24 18:47 / Tysiącznik na forum
http://newconnect.pb.pl/2056386,80206,inwestorzy-uwierzyli-w-przyszlosc-eko-exportu?ref=col2

artykuł w pb o ulubionej spółce
zawsze to trochę szumu więcej, trzymam kciuki! :)

Najnowsze wpisy