Forum

Komentarze użytkownika "Ged"

Komentarze użytkownika: Ged

Re: Komentarze do portfela

Ged / 2011-09-14 09:31 / Tysiącznik na forum
witka

ustawiłem się po 100k po 0,37
dlaczego tam? bo mało zleceń było na tej cenie :)

ważność zlecenia na kilka dni, w zależności od sytuacji na straganie zostawię je albo nie

wakacje mam zaplanowane, trzeba kieszonkowe zarobić :)

Re: Komentarze do portfela

Ged / 2011-09-14 11:39 / Tysiącznik na forum
pół palca oddam, ze ruchy na borku nie mają nic wspólnego z tym komunikatem

Re: Komentarze do portfela

Ged / 2011-09-14 12:00 / Tysiącznik na forum
moim zdaniem te, utrzymujące się od dłuższego czasu duże obroty, to praca nad wejściem do w20 w styczniu 2012

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Ged / 2011-09-14 18:35 / Tysiącznik na forum
Bigu, chciałem się przymierzyć na małą, krótkoterminową spekulację na brs - ciekaw jestem jak oceniasz aktualne poziomy, czy już można, czy poczekać?

jak możesz, to daj znać - pisze teraz, bo wieczorową porą mnie nie będzie

pozdrowienia!

Re: Komentarze do portfela

Ged / 2011-09-14 22:18 / Tysiącznik na forum
ok

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

Ged / 2011-09-14 22:19 / Tysiącznik na forum
znalezione na stockwatch :)

http://tiny.pl/h5zf6

Re: Komentarze do portfela

Ged / 2011-09-15 10:30 / Tysiącznik na forum
mi stragan skorekcił kilka par takich laczków, nie powiem :)

Re: Komentarze do portfela

Ged / 2011-09-17 10:09 / Tysiącznik na forum
cześć Bigu,

udanego weekendu dla Ciebie i bywalców!

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

Ged / 2011-09-20 08:32 / Tysiącznik na forum
cześć,

wrzutka dla obserwujących miedziaka:

Szczególnie na rynku miedzi sytuacja byków robi się coraz mniej ciekawa. Cena znalazła się poniżej lokalnych dołków w okolicy 8500 tys. USD (z maja i sierpnia) i zbliża się do kluczo wych wsparć na poziomach 7980 i 8155 USD. Jeśli zostaną one pokonane rynek da sygnał do znacznie głębszej przeceny.

Przemysław Kwiecień, xtb

Re: Komentarze do portfela

Ged / 2011-09-20 10:10 / Tysiącznik na forum
moim zdaniem dzień po bankructwie grecji będzie dobry moment :)

Re: Komentarze do portfela

Ged / 2011-09-21 10:59 / Tysiącznik na forum
i... ?

Re: Komentarze do portfela

Ged / 2011-09-21 11:17 / Tysiącznik na forum
Dodge, ale to chyba rutyna już powoli jest? mam na myśli wielonarodowe reprezentacje. świata nie zmienimy.

polska nie jest może "tyglem narodów" ale jak oglądałem jednym okiem np. ostatnie mecze siatkówki, to w reprezentacji włoch wiele było obco brzmiących nazwisk.

komentarz o Oświęcimiu jest dla mnie głęboko poniżej poziomu podłogi, więc w polemikę nie wchodzę.

Re: Komentarze do portfela

Ged / 2011-09-21 11:49 / Tysiącznik na forum
w 100% zgadzam się z tym, co napisałeś - to podejście kompleksowe, fundamentalne można by rzec :) i tak się to powinno zadziać.

jak patrzę na poczynania pzpn, czy choćby naszych polityków - per analogia w ich działaniach, to przełomu bym się w polsce nie spodziewał. chyba nie będziemy w stanie rozpędzić towarzystwa związkowców od piłki i zrestrukturyzować systemu.

prędzej raczej zdarzy się to, że jakiś klub (może ale niekoniecznie - szkółka Barcelony), ułoży taki system kształcenia młodzieży i trenerów, o jakim piszesz i czerpiąc z tego profity dla siebie, przy okazji wyprodukuje kilku reprezentantów Polski. co zdarzy się pewnie za 5-10 lat, tak na oko.

problem jest też w mentalności naszych sportowców - w większości starają się do pierwszego kontraktu, większej - niewspółmiernie jak na nasze warunki - kasy i tego jak ją przehulać. są nieliczne wyjątki, gdzie umiejętności idą w parze z rozsądkiem ale nie od dziś wiadomo, że Polska bramkarzami stoi.

na dziś biorę to co jest - tzn. jeśli na różne sposoby poskładamy jakąś reprezentację, którą da się oglądać, to wrócę do kibicowania drużynie narodowej.
ostatni mecz na jakim byłem to polska-niemcy 0:1, a emocje pamiętam przy okazji srebrnego medalu na olimpiadzie w 92r.
w tej chwili reprezentacji nie oglądam - w porównaniu z premiership, którą widzę w tv regularnie, po prostu nie da się tej degrengoladzie kibicować.

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

Ged / 2011-09-22 14:49 / Tysiącznik na forum
miedziakos -10%

Re: Komentarze do portfela

Ged / 2011-09-22 17:21 / Tysiącznik na forum
zastanawiam się, czy nie wziąć jest ok -15%

Najnowsze wpisy