Forum

Komentarze użytkownika "gekko-n"

Komentarze użytkownika: gekko-n

gekko-n / 2007-07-16 10:56 / Bywalec forum
Może. Ale jak wiadomo w tym sporcie są 2 stany - euforii i paniki. A jeden przeistacza sie w drugi bardzo szybko i można przedobrzyć.

Re: Konsolidacja pod szczytami

gekko-n / 2007-07-16 10:51 / Bywalec forum
Powolutku powolutku i mam przy każdej pozycji w portfelu po -5%.
Czy już czas na zakupy? Przecież fundy MiS nie pokażą dzisiaj wtopy po -3 czy -5%, bo wyjdą na minus po ostatnim miesiącu ...
gekko-n / 2007-07-16 10:47 / Bywalec forum
jolko-jełopie - zluzuj beret
gekko-n / 2007-07-16 10:44 / Bywalec forum
Fasing - wyciąłem, nie mogłem patrzeć na to G. Reszta siedzi w portfelu.

Re: Konsolidacja pod szczytami

gekko-n / 2007-07-16 10:16 / Bywalec forum
Doszedłem do końca cierpliwości - Fasing poszedł za burtę, strata zrealizowana, nie mogłem dłużej na to patrzeć ...

Re: Konsolidacja pod szczytami

gekko-n / 2007-07-16 10:11 / Bywalec forum
Co sie stało z Cashem ??? Mam niewiele w portfelu (jak to z cashem bywa) ale -9% na wejście to trochę sporo ...
gekko-n / 2007-07-16 10:08 / Bywalec forum
hehe, rynek 'nie ma pamięci' - to już odległa historia "hossy 2012"

sam miałem gniota ale szybko wyskoczyłem.
gekko-n / 2007-07-11 17:39 / Bywalec forum
Do tej pory mieli za małe zapasy z tego co pamiętam, więc wreszcie mają tyle ile chcieli, czy nie ?!?!

Jakby im się zmniejszyły zapasy pewnie byś napisał że jest większa koniunktura i napędzi się inflacja która w połączeniu z niskimi stopami procentowymi odbije się na gospodarce :-))))

Każdy kij ma dwa końce, to akurat chyba pozytywna informacja.

Podpowiem że tutaj benzyna TANIEJE, a wynika to też z tego że zwiekszaja się moce przerobowe rafinerii, które mają kluczowy wpływ na cene tego surowca oprócz oczywiście ceny za crude.
gekko-n / 2007-07-11 14:10 / Bywalec forum
zapomnieli podac jakichkolwiek dat w tym 'komunikacie' ale widac ze dostaja ciśnienia bo moze zacząć się większa korekta a oni nie zdążą zebrać kasy z rynku.

też siedzę na tej 'PP mrożonce'
gekko-n / 2007-07-10 18:05 / Bywalec forum
na bytku ja też ... w końcu ...za jakis czas ...

jak zauważył Warren cały czas Zarząd daje do zrozumienia że wato ich walory kupowac - w końcu idzie emisja po 6 pln :-)))
gekko-n / 2007-07-10 17:44 / Bywalec forum
myślę że jednak by zaszkodziło - miałbyś tzw efekt śnieżnej kuli - panika i wypłacanie na potęge. a potem marazm, bo wielu z tych którzy wtopili 30% i więcej długo długo by nie wróciło na giełdę.

i co z tego że miałbys taniej o 30% ?
gekko-n / 2007-07-10 16:14 / Bywalec forum
tak jakby znowu adresik IP z 86.63.x.x

ta domena jest wyjątkowo złośliwa i posiada wiele 'fachowych' użytkowników ;-)
gekko-n / 2007-07-10 16:13 / Bywalec forum
nie przydało by się - pp ppwk na -6%, fasing ten cholerny gniot dobija do -5%. natomiast nigdy nie widziałem żeby rósł o 5%.

widziałem że needle się nim fascynuje, ale u mnie nic sie z nim nie dzieje od dawa, no może oprócz kilkuprocentowej straty.

reszta portfela bez tragedii albo nawet momentami na plus, więc nie jest źle.
gekko-n / 2007-07-09 18:18 / Bywalec forum
Też się zgubiłem ;-)

Czy chodziło o 'odwrót jest prawdopodobny' (dwie negacje sie neutralizują) ?

Re: Indeks WIG20 spadł pod własnym ciężarem

gekko-n / 2007-07-09 17:47 / Bywalec forum
Warren, zepchnąłeś PP PPWK dzisiaj na górce ? z +17% zjechały na niecałe 5%, ja niestety
przytrzymałem, a była super okazja do DT.

Najnowsze wpisy