Forum

Komentarze użytkownika "gekko-n"

Komentarze użytkownika: gekko-n

gekko-n / 2008-11-13 21:15 / Bywalec forum
To na Sternie ucza takich rzeczy ? Pewnie jakbym Roubiniego słuchal , HEHEHE.

Re: Dolar pobije rekord!

gekko-n / 2008-11-13 21:10 / Bywalec forum
Jusz sczela !!! Kto nie kupił stracił życie !!!
gekko-n / 2008-10-30 09:47 / Bywalec forum
hehe, witam wklubie. nawet nie ogladalem notowan przez ostatnie kilka miesiecy - ZACH pikujacy jednego dnia ponad 50% przy tej inwestycji długofalowej to PIKUŚ.

Re: GPW: Dna wciąż nie widać

gekko-n / 2008-10-23 21:07 / Bywalec forum
Oooo, pan Batman na forum - znaczy sie koniec juz blisko :-) skoro giełda wzbudziła jego zainteresowanie. Koniec rzeźni, znaczy się. Patrzeć, jeszcze tylko Orła brak.

Jak na razie mamy, oprócz wspaniałej katastrofy, wspaniałe pole do nauki i analizy jak sie nie dać zrobić na szaro w ciągu następnego krachu. Dla mnie ostatnie 2 tygodnie, z okazji grania na walutach, bylo niesamowite.

Pozdro dla wszystkich, dawno Was nie czytałm ale widze poziom jest OK.

Re: Czy juz czas pozbyc sie dolara?

gekko-n / 2008-10-23 20:56 / Bywalec forum
No, Titanic zmartwychwstal, i to w sposob bardzo dla PLNa brutalny.

Ale mysle, ze jezeli to nie hedge fundy wywolaly oslabienie, to mozna max wzrostu dolara okreslic na 3.10 - 3.20 i albo stabilizacja albo powolna jazda w dol. Przeciez ktos w koncu zyski MUSI zrealizowac po masakrze wzrostowej o prawie 50% w ciagu 2 miesiecy.
gekko-n / 2008-09-08 23:02 / Bywalec forum
Wielkie dzieki Panowie :-)))

Re: Nacjonalizacja na razie pomogła bykom

gekko-n / 2008-09-08 20:37 / Bywalec forum
Witam Forumowiczów, po dłuższej przerwie, zresztą.

Że tak troche nie na temat - zna ktoś jakiś darmowy serwis online do analizy technicznej
Forexa? Ostatnio troche bawiłem się zakupami USD i chcialem popatrzeć profesjonalnym
okiem AT na to czy zbliżamy się do końca wyprzedaży złotówki i końca masakry na
EUR/USD...

Re: GPW: Coraz bliżej do zamknięcia kontraktów

gekko-n / 2008-09-08 20:31 / Bywalec forum
Witam Forumowiczów, po dłuższej przerwie, zresztą.

Że tak troche nie na temat - zna ktoś jakiś darmowy serwis online do analizy technicznej Forexa? Ostatnio troche bawiłem się zakupami USD i chcialem popatrzeć profesjonalnym okiem AT na to czy zbliżamy się do końca wyprzedaży złotówki i końca masakry na EUR/USD...
gekko-n / 2008-06-11 21:40 / Bywalec forum
Mam nadzieje !!! Ale wtedy i hossa bedzie inna (zgodnie z teoria gier ) - kazdy sie uczy i kazdy zastosuje zdobyta wiedze tak aby byc o krok przed konkurencja.

Ale nasza nauka nie pojdzie na marne :-)

Re: GPW: Indeksy szukają dna

gekko-n / 2008-06-11 21:28 / Bywalec forum
Hehe, 177 komentow - dawno tak nie bylo. Bessa pełną gębą.

Warren - pamietam jak chciałeś bessy - ćwiczymy to właśnie teraz. Ja w każdym razie mam śladowe ilości walorów i od 6 misięcy nic sie nie zmieniło - LCC w portfelu i jakieś fundy. I czekamy na okres do dokupienia.

Odmowa wyplaty emerytury po mężu z powodu innego adresu zameldowania

gekko-n / 2008-04-27 21:07 / Bywalec forum
Mam taki przypadek: Zmarł teść, ktory mial wyzsza emeryture niz tesciowa. W normalnym przypadku zona dziedziczy ta wyższą emeryture po mężu, ale tutaj ZUS odmowil, powołując sie na inny adres zameldowania - obje mieli inne adresy meldunkowe ale mieszkali razem. W dodatku mieszknie, w ktorym byla zameldowana teściowa bylo zajęte przez inna osobe. Pytanie - czy ZUS prawnie odmowił i czy trzaba zawlec ich za to do sądu ?
Dziękuje za odpowiedzi...
gekko-n / 2008-02-13 09:47 / Bywalec forum
a myslalem ze chodzi o to :

09:02:00

GIEŁDA-SPÓŁKI-KOMUNIKAT-ELKOP-(PL)

ELKOP SA otrzymanie przez spółkę nagrody gazety Parkiet


;-))))
gekko-n / 2008-02-13 09:40 / Bywalec forum
dzieki, lubie konkret ;-)
ile masz juz takich postow ?

Re: Inwestorzy odzyskują wiarę

gekko-n / 2008-02-13 09:36 / Bywalec forum
Widły na Elkopie? a z jakiejż to okazji ??
gekko-n / 2008-02-12 20:09 / Bywalec forum
Moze i zamordyzm jest, ale nie za sumy okolo 400 dolarow amerykanskich. Poza tym nie musisz zakladac zadnej firmy i prowadzic pelnej ksiegowosci zeby sprzedawac na eBayu - wystarczy uiscic podatek pod koniec roku od Twoich przychodow, i to wszstko. Tax masz obowiazek naliczac od sprzedazy ludziom ktorych adres wysylkowy lezy w twoim stanie, reszta jest tax free.

U nas US rozmienia sie na drobne po to aby zastraszyc jak najwiecej ludzi - pieniacze przesladuja ludzi za pare nowych skarpet zamiast koncetrowacsie na wiekszych wałkach.
Wiadomo - homo sovieticus - im wiecej ludzi zastraszonych, tym sa karniejsi i nie trzeba nic kontrolowac.

Problem beda mieli tylko z egzekucja tych przepisow, bo miliony aukcji sa NIEMOZLIWE do sprawdzenia nigdzie na swiecie, przynajmniej przy tym poziomie technologicznym US. Ponadto- gwarantije ze wydadza na to wecej niz z tego bedzie pożytku...
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Najnowsze wpisy