Forum

Komentarze użytkownika "gekko-n"

Komentarze użytkownika: gekko-n

Odmowa wyplaty emerytury po mężu z powodu innego adresu zameldowania

gekko-n / 2008-04-27 21:07 / Bywalec forum
Mam taki przypadek: Zmarł teść, ktory mial wyzsza emeryture niz tesciowa. W normalnym przypadku zona dziedziczy ta wyższą emeryture po mężu, ale tutaj ZUS odmowil, powołując sie na inny adres zameldowania - obje mieli inne adresy meldunkowe ale mieszkali razem. W dodatku mieszknie, w ktorym byla zameldowana teściowa bylo zajęte przez inna osobe. Pytanie - czy ZUS prawnie odmowił i czy trzaba zawlec ich za to do sądu ?
Dziękuje za odpowiedzi...

Re: Strach się bać

gekko-n / 2007-07-27 09:19 / Bywalec forum
witam wszystkich. będzie na pewno ciekawie, zobaczymy czy odbije.
gekko-n / 2007-07-16 10:08 / Bywalec forum
hehe, rynek 'nie ma pamięci' - to już odległa historia "hossy 2012"

sam miałem gniota ale szybko wyskoczyłem.
gekko-n / 2007-07-11 17:39 / Bywalec forum
Do tej pory mieli za małe zapasy z tego co pamiętam, więc wreszcie mają tyle ile chcieli, czy nie ?!?!

Jakby im się zmniejszyły zapasy pewnie byś napisał że jest większa koniunktura i napędzi się inflacja która w połączeniu z niskimi stopami procentowymi odbije się na gospodarce :-))))

Każdy kij ma dwa końce, to akurat chyba pozytywna informacja.

Podpowiem że tutaj benzyna TANIEJE, a wynika to też z tego że zwiekszaja się moce przerobowe rafinerii, które mają kluczowy wpływ na cene tego surowca oprócz oczywiście ceny za crude.
gekko-n / 2007-07-11 14:10 / Bywalec forum
zapomnieli podac jakichkolwiek dat w tym 'komunikacie' ale widac ze dostaja ciśnienia bo moze zacząć się większa korekta a oni nie zdążą zebrać kasy z rynku.

też siedzę na tej 'PP mrożonce'
gekko-n / 2007-07-10 18:05 / Bywalec forum
na bytku ja też ... w końcu ...za jakis czas ...

jak zauważył Warren cały czas Zarząd daje do zrozumienia że wato ich walory kupowac - w końcu idzie emisja po 6 pln :-)))
gekko-n / 2007-07-10 17:44 / Bywalec forum
myślę że jednak by zaszkodziło - miałbyś tzw efekt śnieżnej kuli - panika i wypłacanie na potęge. a potem marazm, bo wielu z tych którzy wtopili 30% i więcej długo długo by nie wróciło na giełdę.

i co z tego że miałbys taniej o 30% ?
gekko-n / 2007-07-10 16:14 / Bywalec forum
tak jakby znowu adresik IP z 86.63.x.x

ta domena jest wyjątkowo złośliwa i posiada wiele 'fachowych' użytkowników ;-)
gekko-n / 2007-07-10 16:13 / Bywalec forum
nie przydało by się - pp ppwk na -6%, fasing ten cholerny gniot dobija do -5%. natomiast nigdy nie widziałem żeby rósł o 5%.

widziałem że needle się nim fascynuje, ale u mnie nic sie z nim nie dzieje od dawa, no może oprócz kilkuprocentowej straty.

reszta portfela bez tragedii albo nawet momentami na plus, więc nie jest źle.
gekko-n / 2007-07-09 18:18 / Bywalec forum
Też się zgubiłem ;-)

Czy chodziło o 'odwrót jest prawdopodobny' (dwie negacje sie neutralizują) ?

Re: Indeks WIG20 spadł pod własnym ciężarem

gekko-n / 2007-07-09 17:47 / Bywalec forum
Warren, zepchnąłeś PP PPWK dzisiaj na górce ? z +17% zjechały na niecałe 5%, ja niestety
przytrzymałem, a była super okazja do DT.

Re: Czym gorzej, tym lepiej

gekko-n / 2007-07-09 17:44 / Bywalec forum
Warren, zepchnąłeś PP PPWK dzisiaj na górce ? z +17% zjechały na niecałe 5%, ja niestety przytrzymałem.
gekko-n / 2007-07-09 17:42 / Bywalec forum
Dołączam do gratulacji. U mnie ostatni dyplom 2 lata temu ale cały czas pamiętam jak było, hehe. A magazynier juz dawno dawno temu :-)))))
gekko-n / 2007-07-09 03:02 / Bywalec forum
HEHEHE, jak wpadne na zlot to stawiam Ci kratę ...
gekko-n / 2007-07-06 17:51 / Bywalec forum
Jednym slowem dostaniemy 0.3% zamowionych akcji. To super :)))) chyba bardziej oplacal sie fundusz inwestycyjny na 1 dzien.
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Najnowsze wpisy