Forum

Komentarze użytkownika "gekko-n"

Komentarze użytkownika: gekko-n

gekko-n / 2007-08-02 10:18 / Bywalec forum
Trzymalem przez miesiac po 5.20 i oddalem dzisiaj po 5.40. Ostatnio super papier - korekta go nawet nie tknęła.

Re: Zwycięzców się nie sądzi

gekko-n / 2007-08-02 10:16 / Bywalec forum
Po półtora roku otworzyli ponownie DWS25 - czy ktos sie orientuje jakich istotnych zmian dokonali w statucie? do tej pory ten fund byl rewelacyjny.
gekko-n / 2007-08-02 10:07 / Bywalec forum
Umknęło mi to - Warren, siedzisz jeszcze z Octavą i Elkopem PDA ?

Re: Strach się bać

gekko-n / 2007-07-27 17:09 / Bywalec forum
Fundy - popatrzyłem sobie na ich 'risk management', więc:

- BPH Dynamicznych - 30 ostatnich dni -6.88% (ostatnio rekordzista zrobił ponad 10% miesięcznie) - jedyny na jakim jestem w plecy

- AIG akcji - jeden z moich faworytów - niestety szybciej spada niż rośnie, kiedys jeden z lepszych, niestety obecna strategia inwestycyjna troche kuleje

- PZU MiŚ - super wyniki, ale też i super zwałka

Wycena z wczoraj pokazuje że fundy właściwie spadły tyle co indeks, więc:
- skoro miały straty to i tak wszystko wpakowały 'a konto' wczorajszej zwałki, żeby pokazać że to rynek a nie ich kiepskie zarządzanie ryzykiem
- skoro poruszają się tak jak indeks (przynajmniej w dół) to jaki jest sens jest kupowania takiego funda? Można kupic po prostu coś co odwzorowuje indeks skoro ryzyko jest na tym samym poziomie co indeks.

Patrząc na zarządzających można odnieść wrażenie że, pomimo trudnej sytuacji na rynku, dali sobie trochę 'na luz', bo pieniądze płyną szerokim strumieniem. Niestety jest chyba troche bardziej konkurencyjnie i teraz już nie będzie tak łatwo jak rok czy dwa temu.

Re: Globalna ucieczka od ryzyka

gekko-n / 2007-07-27 09:45 / Bywalec forum
Panie Kuczyński - gdzie to wybicie z wczoraj ?
Właściwie to wybicie jest, ale w dół.
gekko-n / 2007-07-27 09:44 / Bywalec forum
Bez stresu - wszyscy mamy gówniane spółki stosując takie kryteria - nic jeszcze nie zawraca. Jeszcze kilka godzin dół, potem może i odbicie.

Trzymaj, bez paniki - ta zabawa obliczona jest na odleszczenie :-))))

Re: Koniec hossy

gekko-n / 2007-07-27 09:36 / Bywalec forum
Kolejny prorok. Jak zwykle też rozminie się z rzeczywistością.
gekko-n / 2007-07-27 09:35 / Bywalec forum
Fundy Miś wywaliłem wczoraj, ale nie ze względu na to co się stało w USA bo jeszcze o tym nie wiedziałem, po prostu zmęczyła mnie kilkutygodniowa korekta w tym przediale rynku.

Re: Strach się bać

gekko-n / 2007-07-27 09:32 / Bywalec forum
Jedziemy. Dramatu NA RAZIE nie ma, spadki są jednocyfrowe, u mnie średnio po -2%.

Re: Strach się bać

gekko-n / 2007-07-27 09:27 / Bywalec forum
na Zachu ktoś podaje 66 kilo akcji po 3 grosze, hehe. Nieźle by było jakby im kiedys prąd wyłączyli :-)))))
gekko-n / 2007-08-16 12:08 / Bywalec forum
hehe, na moim BBDEVNFI tyle bylo przed chwila. jakos sie nie pochlastalem.
gekko-n / 2007-08-16 12:43 / Bywalec forum
w NYC jest 6 rano, jeszcze 3 h do sesji. zobaczymy tylko jak bardzo spadkowej.

Re: Ktoś podpalił lont

gekko-n / 2007-08-16 12:45 / Bywalec forum
Stwierdze ironicznie - dobrze zdywersyfikowalem portfel - tylko czesc spolek spada wiecej niz 10 % ;-)))))

ide spac, u mnie 4 rano, nie warto ogladac reszty sesji dzisiaj...
gekko-n / 2007-12-15 01:02 / Bywalec forum
LCC to byla nieciekawa inwestycja w tymtygodniu ... tezmam troszeczke, niestety.
gekko-n / 2007-12-13 09:43 / Bywalec forum
wczoraj troche dokupiłem, wiec nie trace nadziei, ale mam pewne zmęczenie materiału. tylko Warren twardziel - wszystkie orły, batmany, dżeje, etc poszła dawno w zapomnienie...

Najnowsze wpisy