Forum

Komentarze użytkownika "gekko-n"

Komentarze użytkownika: gekko-n

Re: Ani słowa o FED...

gekko-n / 2007-03-22 09:19 / Bywalec forum
Pamięta ktoś od kiedy można kupić akcje Elkopa nowej emisji lub kiedy będą notowane PP Elkopa ?

Re: Ani słowa o FED...

gekko-n / 2007-03-22 12:47 / Bywalec forum
Mam Budopol zakupiony dzisiaj i MSZ. 7Byków poszło do ludzi, mam za słabe nerwy po tych wzrostach.

Co sie dzieje na Mastersie? To moja jedyna wtopa w tym tygodniu i zaczyna być spora ...
gekko-n / 2007-03-23 01:45 / Bywalec forum
Dokładnie. Podobny scenariusz.

Ja zacząłem około roku temu, 90% fundy, 10% w akcje z których od razu na wejściu straciłem 30%.

Nie mogę się równać do większości graczy tutaj, ale swoją naukę odebrałem i coraz lepiej sobie radze. maj przeżyłem na fundach, DWS25, w kilka dni odrobił całe straty, więc w sumie wyszedłem obronną ręką ...
gekko-n / 2007-03-23 09:57 / Bywalec forum
Nie aż tak ryzykowne. Już jest 9.40 ...

Re: Hossa irracjonalna

gekko-n / 2007-03-23 09:58 / Bywalec forum
Warren, krótkie pytakno - masz jeszcze Elkopa ? Obsuwa sie metodycznie już od chyba tygodnia ...
gekko-n / 2007-03-27 20:53 / Bywalec forum
mysle ze ostro do gory nie pojdzie jeszcze jutro, i obym sie nie mylil bo zaczalem skupowac. Papier wyglada stabilnie, co prawda po fajnym wzroscie 2 tyg temu systematycznie doluje, ale ostatniego slowa nie powiedzial.
dzis dobry dzien, DT calkiem udany na MSZ i MSX.
gekko-n / 2007-03-28 14:38 / Bywalec forum
Zapomniales dodac tupiacymi 100 procentami swojego kapitalu ...

Re: Szukanie dna

gekko-n / 2007-03-28 17:58 / Bywalec forum
Tak z ciekawoscia obserwuje jak zmienia sie forum w trakcie roznych faz na rynku. No wiec mamy tzw old school'owcow jak' Warren,Orzel,Longterm,Big,A2, Brydzia, etc. Sorry jezeli kogos pominalem. W obecnej fazie mamy graczy typu kamikaze (ubawila mnie ta ksywka) jadacych bez trzymanki i majacych 100 procent w smieciach. .potem sa jeszcze katastrofisci i lamentujacy w czasie zwalki, zli i zdepresjonowani prorocy konca swiata.

Ale wracajac do zrodla - rynek wyrowna wszystko bo juz to wszystko bylo i jest to bardzo powtarzalne. I nie ma sie chyba co oburzac na kamikadze - koniec jaki bedzie wiadomo.

co do mojej strategii 20% fundy, 10% w akcjach z ktorych wiekszosc to fundamenty - MSZ, bytom, budopol. Niestety przez ostatnie dni subsydiuje pakiet robiac DT na kilku spolkach, bo rynek sie troche obsuwa. I nie mam kaca z powodu spekulacji i 'jazd' na smieciach - to po prostu czesc mojej strategii...
gekko-n / 2007-03-29 17:02 / Bywalec forum
To samo tutaj, z PP jest inna sytuacja - i tak z nimi nic nie zrobisz ... Ale - to nie moze bezkarnie rosnac. greed is good, jak mawial Ivan Boeski, no i w pewnym momencie sie skonczylo...
gekko-n / 2007-03-29 17:20 / Bywalec forum
Sandy Weill to juz prezs trup... Niedlugo zmiana
gekko-n / 2007-04-01 16:14 / Bywalec forum
MSX
BYTOM
14 ZACH
PP Elkop :-))))
PP 7 Bulls

W piątek zredukowałem część MSX, MSZ, Kruka, Sanwil, Żurawie - zrealizowałem zyski z szaleństwa czwartkowego.
gekko-n / 2007-04-01 16:17 / Bywalec forum
hehe, jeździec bez głowy ...
gekko-n / 2007-04-01 16:31 / Bywalec forum
Posiadam i dokupuje powoli. Czekamy do 19 kwietnia, może być to co zwykle, czyli split i ostra zwyżka. Myśle że jeszcze troche spadnie.
gekko-n / 2007-04-02 16:21 / Bywalec forum
Mam i ja taka nadzieje. Wrzucilem kontrolnie kilka tysiakow...

Re: Seks, kłamstwa i wojna w Iranie

gekko-n / 2007-04-02 17:04 / Bywalec forum
Czy ktos moze mi strescic co sie dzieje na Stalesporcie? Mam troche papiera ale nie sledzilem samej spolki...

Najnowsze wpisy