Forum

Komentarze użytkownika "gg5"

Komentarze użytkownika: gg5

gg5 / 2009-06-19 14:25 / Bywalec forum
choroba niewiem co z tym moim komputerem sie dzieje waryjuje
gg5 / 2009-08-04 19:57 / Bywalec forum
witam cie ironsno juz zostane ta gg5 gadu-gadu choc niejestem takarozgadana haha teraz tak wszystko jest zwariowane ze niewiadomo co robic korci mnie zeby kupic ale cos jeszcze mnie wstrzymuje tak jak to dawno ci pisalam jestes na miejscu ja nie tak wiec sama nie wiem co robic
pozdrawim i juz jestem

WITAM cala Ekipe ;)

gg5 / 2009-08-28 14:12 / Bywalec forum
dawno mnie tu nie bylo ale staralam sie was czytac w wolnych chwilach takie pedzace zycie troche i nerwowe za ta woda pozdrawiam was wszystkich i zycze milego weekendu i zostalam juz przy tym niku
gg5 / 2009-08-28 15:57 / Bywalec forum
Hej Irons No z takich zeczy sie cieszylam bo nie bylam do tylu ale dzieki wam zawsze cos zarobilam ale trzeba sl;uchac ;) i jeszcze chce cos zarobic z Twoja pomoca ;) oczywiscie
.
Nerwy to jest druga strona medalu zwiazane z zyciem cale wakacje jakies ;( ale juz pomalu sie normuje pozdrawiam cie i wszystkich

Re: $ kto czeka ze mna na tanszego $$$$$ ;-))))))))))))

gg5 / 2009-09-16 19:38 / Bywalec forum
Marek witam
ja czekam ale tez musze do rana czy ty jestes jeszcze w tej NC pozdrawiam
gg5 / 2009-09-16 19:41 / Bywalec forum
Przepraszam ze zapytam w tym watku ale Marysiu na komercyjne nieruchomosci w USA to juz pora do kupna czy jeszcze poczekac? dzieki za odpowiedz kiedys pytalam ale nie o komercyjne pozdrawiam
gg5 / 2009-09-16 19:56 / Bywalec forum
To fajnie ze woda ciepla w oceanie my pogode mamy duszna no ale po paru tygodniach decz popadal wczoraj tzn SC ok to jeszcze sie dodezwe pozdrawiam ;))
gg5 / 2009-09-16 20:00 / Bywalec forum
dzieki Marysiu oczywiscie ma sie rozumiec to ze wszystko przed kupnem trzeba sprawdzic dziekuje bardzo za odpowiedz ale jak to dlugo jeszcze moze potrwac
gg5 / 2009-09-16 22:25 / Bywalec forum
nie lowie rybek ale je lubie mam takiego w rodzinie co lapie rybki wlasnie sie wybral na Floryde moze jakiegos krokodyla upoluje ha ha napisz czy bedziesz rano cos kupowal jak nie zaspie to moze zdaze i ja cos kupic ;)
gg5 / 2009-09-16 22:27 / Bywalec forum
witam Irons -Irek pozdrawiam i oczywiscie zostane ta gg ale tylko dlatego ze nie moge znalesc czasu zmienic nika
gg5 / 2009-09-17 13:39 / Bywalec forum
dziendoberek ja zaspalam ale czekam moze jeszcze cos spadnie nizej pozdrawiam i zycze milego dnia u mnie deszcz pada ale go bardzo potrzebujemy;-) daj cos znac o $ Marku bo do 10;30 moge jeszcze zmienic ale niewiem?

witam Irons

gg5 / 2009-10-01 16:01 / Bywalec forum
Pozdrawiam serdecznie teraz juz moze jesienia bede miala wiecej czasu wiec bede siegac po Twoja pomoc pozdrawaim chcialam wyslac dobry kawal ale nie przeszlo pozdrowienia dla calej Ekipy;)

Re: witam Irons

gg5 / 2009-10-01 16:03 / Bywalec forum
How To Avoid The


Eat right,

Make sure you get your daily dose of fruits and veggies,


Take your vitamins and bump up your vitamin C,


Get plenty of exercise because exercise helps build your immune system,


Walk for at least an hour a day,


Go for a swim,


Take the stairs instead of the elevator


Wash your hands often,


Get lots of fresh air,


Try to eliminate as much stress from your life as you can


Get plenty of rest,


OR......


Take the doctor's approach... Think about it...
When you go for a flu shot, what do they do first?
They Clean your arm with alcohol...

Why ???
Because Alcohol KILLS GERMS...

So......

I walk to the liquor store... (exercise)
I put lime in my beer... (fruit)
Celery in my Bloody Mary... (veggies)
Drink outdoors on the bar patio... (fresh air)
Tell jokes, laugh... (eliminate stress)
Then pass out... (rest)

The way I see it...


If you keep your alcohol levels up... flu germs can't get you!


My grandmother always said...
'A shot in the glass is better than one in the ass!'

Live Well and Laugh Often !
gg5 / 2009-10-01 16:29 / Bywalec forum
tak wlasnie ;) pozdrawiam

do irons45

gg5 / 2009-10-01 23:04 / Bywalec forum
witam cie serdecznie kiedys pisalam ci za konczy m sie lokata lecz ja przedluzylam jeszcze ze wzgledu tego ze nie mialam czasu aby kontrolowac waluty teraz juz znowu bedzie sie konczyc i co mam zrobic pisalam ze kiedys bede potrzebowac Twojej pomocy wiec mam nadzieje ze i tym razem mi doradzisz jak bylo kiedys ;) serdecznie dziekuje pozdrawiam i czekam na odpowiedz

Najnowsze wpisy