Forum

Komentarze użytkownika "gg5"

Komentarze użytkownika: gg5

do Bax

gg5 / 2009-05-08 23:17 / Bywalec forum
Witam serdecznie siedze i obserwuje co sie dzieje z $ i jeszcze czekam ale mysle ze w przyszlym tygodniu juz kupie
Pozdrawiam i zycze dobrej nocki do uslyszenia
gg5 / 2009-05-09 00:55 / Bywalec forum
no ale niewiesz ile mnie to nerwow kosztuje ha ha i jak juz tyle przegapilam to moze uda mi sie to odrobic dlatego czekam Jola jak dobrze pojdzie tez zarobi tylko musi poczekac wiem co przezywa my kobiety juz takie jestesmy jest takie przyslowie dalabym ale sie boje a potem zalujemy ze warto bylo ale juz jest po niewczasie ha ha pozdrawiam milego weekendu zycze i daj jakis namiar prosze jak mialo by sie odkrecac w druga strone dzieki serdeczne
a jeszcze dzisiaj cos mowili tutaj w TV ze reesja zbliza sie do konca niewiem czy to prawa bo wcale tak to rozowo nie wyglada nawet gdzie ja mieszkam to dwie fabryki juz do Mexyku sie wynosza coraz wiecej ludzi gubi prace no ale? zobaczymy co to bedzie narazie weeked trzeba odpoczac ;)

Re: bax---------------zakupy

gg5 / 2009-05-09 20:55 / Bywalec forum
Box to ja jeszcze czekam pozdrawiam ;)
gg5 / 2009-05-11 19:50 / Bywalec forum
do Bax gg5 witam po weekendzie moj byl dluzszy ale czasami trzeba odpoczac usiadlam poczytac posty ale mi sie wszystko pomieszalo to znaczy ze jeszcze mozna poczekac z tymi zakupami? pozdrawiam serdecznie
gg5 / 2009-05-11 20:06 / Bywalec forum
ok wiec jeszcze poobserwuje ale myslisz ze w wakacje bedzie drozej ? sorki ze ciebie tak zawsze mecze ale jeszcze nie jeden raz cie pomecze ptaniami

Do Joli gg5

gg5 / 2009-05-11 21:47 / Bywalec forum
Jola mam nadzieje ze z Twoja siostra jest wszystko ok zycze duzo zdrowka i dla ciebie wytrwalosci alsnie tez sie dowiedzialam zla wiadomosc moja siostra cioteczna jest w
5-tym miesiacu ciazy i jej dzidzi ma wode w mozgu tez jestesmy zalamani to jej pierwsze dziecko zycze duzo zdrowka dla siostry i pozdrawiam serdecznie

Do Joli gg5

gg5 / 2009-05-11 21:47 / Bywalec forum
Jola mam nadzieje ze z Twoja siostra jest wszystko ok zycze duzo zdrowka i dla ciebie wytrwalosci alsnie tez sie dowiedzialam zla wiadomosc moja siostra cioteczna jest w
5-tym miesiacu ciazy i jej dzidzi ma wode w mozgu tez jestesmy zalamani to jej pierwsze dziecko zycze duzo zdrowka dla siostry i pozdrawiam serdecznie

Re: bax dobrej nocki wszystkim

gg5 / 2009-05-11 23:40 / Bywalec forum
dobrej nocki bax obym sie nie przeliczyla ale czekam wytrwale jeszcze i wiem ze o mnie pamietasz ;)

Re: gg do Manius

gg5 / 2009-05-12 23:14 / Bywalec forum
Manius ale to wybicie od 3.30 to bedzie w gore? czy w dol oswiec mnie troche jak mozesz bo nic nie rozumiem dziekuje i pozdrawiam

GG5 DO BAX

gg5 / 2009-05-14 21:22 / Bywalec forum
Witam cie bax az sie boje zadac to pytanie kupic czy czekac powiedzialam ze dalej bede cie badrowac troche spada $ ale do jakiego poziomu ? mam czekac 9 dni sorry ale co zaczne myslec to mnie co innego dobija a jeszcze te trolowanie
pozdrawiam serdecznie
gg5 / 2009-05-14 23:25 / Bywalec forum
ok Jola to jak bax da znac to wchodzimy ostatnio mialam ze swiatlem problemy i isie odezwij pozdrawiam
gg5 / 2009-05-16 02:11 / Bywalec forum
wiesz jak chcesz sie podszywac pod kogos ale nie pod moj nik fack you self
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - zdziwiony_czy_to_forex.]
gg5 / 2009-05-17 22:13 / Bywalec forum
gg5 do bax ja tez tu jestem nie zapomnijcie i o mnie pozdrawiam
gg5 / 2009-05-17 22:35 / Bywalec forum
to znaczy bax mam sprawdzic swoja poczte czy jak ? ja siedzie cicho i czekam na jakis znak pozdrawiam

gg do bax

gg5 / 2009-05-18 21:53 / Bywalec forum
witam kupilam dsiaj czesc ale jak tu pisac w takich warunkach pozdrawiam cie

Najnowsze wpisy