Forum

Komentarze użytkownika "giero13"

Komentarze użytkownika: giero13

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

giero13 / 2010-11-25 17:58 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć:-)
Dziś odpuszczam siłkę będę się gimnastykował na parkiecie...wreszcie bo dawno już nie byłem.
Już się zaprawiam wspierając polski przemysł browarniczy:-)
Nie mogę jednak przesadzać bo jutro do pracy.
Miłego wieczoru:-)
giero13 / 2010-11-20 11:14 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wróciłem i zaraz biorę się za śniadanie:)Ćwicz pietroo zdrowie , samopoczucie duużo lepszea i pogoda za oknem ma wtedy mniejsze znaczenie:-)
giero13 / 2010-10-26 18:43 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cierpliwości pietroo:-)Karki niedługo ruszą, kupiłem IPX i czekam na wystrzał:-)
giero13 / 2010-06-04 17:50 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Owocnej nauki:-)pozdrawiam:)

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

giero13 / 2010-05-18 19:22 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Hej. Oglądam słucham i nie wierzę znowu w to co się dzieje...żywioł zawsze był żywiołem ale znowu przygotowani byliśmy kiepsko. Strasznie to wszystko wyglada...Politycy jak zwykle myślą o sobie. Wypowiedzi Tuska tez bez komentarza...

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

giero13 / 2010-05-17 19:56 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Hej:)Właśnie wróciłem z wieczornego biegania. Super sprawa i mam nadzieje, że wystarczy mi zapału aby to konynuować. Giełda fajnie nawet jedna spółka mi rośnie inna spada więc taki boczniak jak i na światowych rynkach. Dopompowałbym kapitału, ale firma chce wprowadzić aneksy do umów na mniej korzystne...człowiek się stara to wedle umowy trzeba płacić, a nie kombinować...aj praca mi się podoba ale podejście zarządu bez komentarza...Pozdrawiam gorąco wszystkich:)
giero13 / 2010-05-15 19:55 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Powodzenia, szczerze to czuję się rewelacyjnie chyba brakowało mi tego typu ruchu:)Pozdrawiam.
giero13 / 2010-05-15 19:43 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Również życzę wszystkim fajnego wieczoru:-)
giero13 / 2010-05-15 19:26 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam:) Podpisuję się obiema rękoma, JAGA zdobędzie Puchar:)

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

giero13 / 2010-05-15 19:22 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Hej:)Pogaoda pogodą, ja od dzisiaj zacząłęm sobie biegać. Trzeba dbać o formę charakter pracy nie sprzyja, a same ćwiczenia kondycji nie zbudują. Myślałem, że po dłuższej przerwie będzie gorzej, ale nie jest tak źle;)Pozdrawiam, a pogoda prędzej czy później się poprawi i tak na nią nie mamy wpływu:)
giero13 / 2010-05-10 17:03 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Pewnie, że zdążę:-) Dobrze, że przeczekałem i nic nie sprzedałem

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

giero13 / 2010-05-10 16:39 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Siemanko;-)zostawić Was na jeden dzień a tu taki numer robicie, dopiero dziś przelali mi wypłatę i miałem ruszyć na zakupy...a tak poważnie szybko tą korektę odrabiamy i dobrze:-)Pozdrawiam wszystkich i zysków życzę:-)

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

giero13 / 2010-05-05 22:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć:)Widzę, że promocja nastała, a ja chwilowo bez kasy...jutro powinna być wypłata to w piątek spróbuję coś kupić:)Pozdrawiam:)
giero13 / 2010-04-27 17:54 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
u mnie duży minus to, że nie mogę śledzić sesji na bieżąco..., trudno bede trzymał do 5zł

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

giero13 / 2010-04-27 17:11 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
WItam. Ale mi dziś Ronsona sponiewierali, a New Connect nie wspominam nawet, trzeba być jednak cierpliwym...Pozdrawiam:)

Najnowsze wpisy