Forum

Komentarze użytkownika "giero13"

Komentarze użytkownika: giero13

giero13 / 2010-05-18 19:35 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
tekst Tuska "ja Wam wójta nie wybierałem" pokazał jakim jest chamem i nie bierze za nic odpowiedzialności.., a myślałem, że mamy premiera, który ma więcej taktu...ja tu na podlasiu widzę lokalne podtopienia i nie mogę sobie wyobrazić tego co się dzieje na południu...tragedia
giero13 / 2010-05-18 19:43 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
mieszkam w Białym od dłuższego czasu a dokładniej to pochodzę z miejscowości niedaleko Zambrowa, ale dużo jeżdże po owjewództwie i widzę to i owo
giero13 / 2010-06-04 17:11 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Chciałbym bo w większości mam kapitał w akcjach;-)jak nie to bede dobierał za jakiś czas nerwowo i uśredniał w dół bo kiedyś hossa przyjdzie;-)

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

giero13 / 2010-06-04 16:44 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć:-)Dawno nie pisałem. Dziś mam urlopik więc jest troszkę czasu więc pozdrawiam i życzę cierpliwości:-)Jako optymista choć nerwowy wierzę w hossę. Teraz są tylko zawirowania choć spore. Planuję przebudowę portfela na początek przyszłego tygodnia: 2 spółki z New Connect pojda pod nóż i jedna pewnie z głównego. Zapiszę się też na Taurona, ale kaski będę miał na styk jednak zaryzykuję. Pozdrawiam słonecznie:-)
giero13 / 2010-05-22 19:51 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ja uczciłem już zwycięstwo rundką biegania, super juz widać trochę poprawę kondycji...piwko ograniczam ale 2 do meczyku strzelę;-)ale bramek mam nadzieję będzie więcej choć przy włoskim stylu może być problem z tym
giero13 / 2010-05-22 19:49 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Niestety rzadko jak byłem na studiach to częściej, a teraz nie ma z kim:(

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

giero13 / 2010-05-22 19:21 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Mamy Puchar rewelacja oby teraz nie sprzedali części składu i może wzmocnili się troche aby pograć trochę w pucharach!!!:-)
giero13 / 2010-05-20 22:37 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wszyscy w minorowych nastrojach, a ja pamiętam jak KGHM spadał w ciągu dnia -17% i jakoś to przeżyliśmy to i to się przetrwa;-) Także jutro pompa w górę;-)

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

giero13 / 2010-05-20 21:57 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam:) Od jutra pompa w górę. Już tłumaczę dlaczego: kupiłem dziś 3 kilogramy młodych ziemniaków z Grecji więc kryzys się tam skończy i pod to jutro gramy:P. Tak na poważnie to trochę te spadki grożnie wyglądają, ale ja wszystko 3mam i ewntualnie przebuduję portfel:) Pozdrawiam i popiję piwko w intencji dobrej pogody i wzrostów:)
giero13 / 2010-05-18 20:31 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
nie ma sprawy oby już był koniec tych opadów jak najszybciej
giero13 / 2010-05-18 20:21 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
jeździ tam moj kolega i z tego co mi wiadomo to na szcząście nie...lokalnie rozlała Biebrza ale lokalnych podtopień jest mnóstwo, przedwczoraj zalało część Grajewa
giero13 / 2010-05-18 20:14 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Właśnie myślełem w pierwszej turze o Panu Andrzeju...ch....a wie...Polityka polityką wysłałem CV za wczasu do jednej firmy aby nie obudzić się z ręką w nocniku
giero13 / 2010-05-18 19:51 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Uważam podobnie nie chcąc Jarka trzeba głosować na Bronka i to jest porażka

Re: Komentarze do portfela "giero13"

giero13 / 2010-04-26 21:47 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
widzę, że z NC wszystko prawie pokupowałem na górce...

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

giero13 / 2010-04-24 21:22 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witajcie:)Ja też browarka sączę:)Miłego wieczoru pozdrawiam:)

Najnowsze wpisy