Forum

Komentarze użytkownika "giero13"

Komentarze użytkownika: giero13

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

giero13 / 2009-06-03 17:43 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
czesc, mysle o kupnie Zurawi na dluzej moze podczas korekty rynku na ktora za jakis czas licze w celu dokupienia, bede wdzieczny za opinie, udanych tranzakcji i zyskow zycze:-)
giero13 / 2009-06-03 18:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzieki dzieki za opinie. Rynek ciezki jest bardzo czesto zamiast wzrostow spolek z fundamentami mamy wzrosty gniotow wiec ciezko podejmowac decyzje...ja pod dywidende mam Liberty, pozdrawiam Noxika rowniez posiadacza i smacznych zyskow zycze posiadaczom Liberty:-), duzo ludzi kupuje wlasnie Zenka moze tez sie skusze ale na razie poczekam, Pozdrawiam
giero13 / 2009-06-08 20:41 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
mysle, ze z Krezusem jest podobnie dlatego mam te 2 konie ze stajni Romana, mam nadzieje ze po takim zbieraniu rusza z kopyta i dadza zarobic
giero13 / 2009-06-08 19:44 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
inwestuje od niedawna i wszedlem tak z marszu bez jakiegokolwiek przygotowania w listopadzie 2008 sadzac ze niedlugo moze sie poprawi na gieldzie, ale mnostwo rzeczy mnie tu zaskakuje...ostre nerwy mialem na poczatku ale teraz jakos tak bardziej spokojnie podchodze do inwestowania duzo czytam forum i zagladam do kilku portfeli, mam troche mniej czasu teraz bo mam obrone niedlugo i szukam konkretnej pracy, ale powoli zarabiam, super by bylo gdyby wzrosty jeszcze troche potrwały, wiekszosc mowi o zwale na wakacje wiec moze bedzie odwrotnie
giero13 / 2009-06-08 19:35 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam gospodarza i odwiedzających portfel:-)jako młody i niedoswiadczony inwestor nie bede za czesto sie odzywal bo musze sie sporo nauczyc, a jesli czerpac wiedze to od najlepszych. Pozdrawiam po weekendzie:-)zycze zyskow i milego wieczoru wszytskim
giero13 / 2009-06-08 12:42 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam,
tez posiadam Liberty i trzymam pod dywidende mam nadzieje ze jeszcze podciagną w najblizszym czasie,
gdyby na Zenku to 60gr bylo twardym dnem to jak tak jeszcze troche popelza bedzie piekny zysk czego oczywiscie zycze:)
giero13 / 2009-06-05 11:21 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ja kicham po wiekszosci browarkow, ba nawet kataru po dostaja,przesrane teraz juz moze troszke mniej, ale lipa tak siedziec na grilu w srodku lata z browarem w jednej rece i paczka chusteczek w drugiej...:/
giero13 / 2009-06-05 10:06 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Łomża eksport jest super ale wyborową wole, ale najlepsza jest chyba lubelska Perła:)

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

giero13 / 2009-06-05 09:31 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam, wszedlem w Krezusa spekulacyjnie, PPWK cieszy MCi tez, ale ta POLAQA duzo za wczesnie sprzedana podobnie LCC zamienione na Liberty, wczoraj doszedl Zennon, udanej sesji i zyskow zycze...
giero13 / 2009-06-04 18:44 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Zenek zakupiony jeszcze troche amunicji mi zostalo wiec bede obserwowal, moze kupie do pary Stasia kurs praktycznie bez zmian od lutego jakby wystrzelil to chyba w niebo podobnie Lubawa, Polaqua jednak za wczesnie sprzedana ale wazne, ze sa zyski, pozdrawiam
giero13 / 2009-06-04 18:41 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzieki zawsze cos ale do pozimu mojego kupna jeszcze sporo mu brakuje,pozdrawiam rownez
giero13 / 2009-06-04 18:35 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
z rana jeszcze podciagna zeby ubrac na wyzszych poziomach wtedy ewakuacja, niedawno juz tak bylo...
giero13 / 2009-06-04 09:44 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
juz odrobina Zenka jest w moim portfelu:-)
giero13 / 2009-05-26 19:39 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
było ponizej 30 ale wolalem zostawic sobie margines bledu, wole odkupic drozej niz wcale bo to moja nejlepsza inwystycja od poczatku mojej przygody z gielda, teraz jedziemy w gore na tyle na ile rynek pozwoli
giero13 / 2009-01-30 14:55 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
szykuje sie piekny finisz na 20 PKB w stanach wyzej od oczekiwan i to sporo ciezko im to przelknac na razie ale bedzie dzis euforia za oceanem wiec bez obaw inwestorzy

Najnowsze wpisy