Forum

Komentarze użytkownika "giero13"

Komentarze użytkownika: giero13

giero13 / 2009-03-20 09:09 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
to sie nazywa przebicie...niestety mam malenki pakiecik znowu nie dopilnowalem...trudno cieakwe czy zachowa sie podobnie i po wyskoku powyzej czterech spadnie ponizej, zycze posiadaczom wzrostow
giero13 / 2009-03-17 08:22 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
trzeba obserwowac bo pewnie za jakis czas wyskok w gore oby tylko ruch na papierku sie zaczal...i znow przbijanie 4 zlotych
giero13 / 2009-03-08 20:57 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
miedziakowi bardzo przysluzyla sie slaba zlotowka i plotki o kolejnym planie chin mysle tez ze bedzie dywidenda bo potrzeby budzetu sa duze a wplywy coraz mniejsze...tez licze na pko bp i to na longa bo tanio sie juz kupilo.
giero13 / 2009-03-08 20:40 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
z KGHM to juz troche strach bo za duzo jakos urosl oddalem po 41 z groszami z niezlym zyskiem mam PKo ale strasznie sie kisi mam nadzieje ze jak cisnienie da upust to pojedzie na polnoc bo to polowa mojego portfela obecnie...
giero13 / 2009-03-08 20:36 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
zauwaza sie pewne prawidlowosci prawda po przebiciu 4 zl jest zwalka jesli dalej tak bedze w okolicach 3,5zl -3,7 trzeba sie ustawiac z kupnem i cierpliwie czekac...mysle ze nie tylko ja to zauwazylem
giero13 / 2009-03-03 20:41 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
nikt nie jest obrazony ja puscilem jakis miesiac temu po okolo 4 zeta pozniej byla cisza na papierze uspilo to moja czujnosc i teraz nie mialem kasy zeby wejsc bo jestem w papierach niestety na razie na niewielkiej stracie wiec czekam, zal jednak tak super okazji jak na razie Immo dawalo najlepiej zarobic...gratuluje tym co obecnie zarabiaja i jak bede mial za co wejde pewnie
giero13 / 2009-01-31 13:44 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
patrzmy z optymizmem w przyszlosc bo wybralismy dobra spolke.Pozdrawiam inwestorow:)
giero13 / 2009-06-14 10:38 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Nie neguję, żę pożar trzeba ugasić, napisałem też o zapobieganiu, jakby nie było profilaktyka zawsze mniej kosztuje...
giero13 / 2009-06-09 22:55 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
zegnam się już, spokojnej nocy wszystkim życzą bo za oknem potężna burza
giero13 / 2009-06-09 22:53 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
punkt widzenia zalezy tez od punktu siedzenia, w sprawie rospudy tez pamietam niezle jazdy u mnie jeden profesorek mowil tak drugi inaczej a ich zdanie zalezaly od tego ktorej ze stron robili ekspertyzy...poglady i rzetelność w takich sytuacjach sie nie liczą wazna jest kasa i biznes i to kto jest silniejszy...
giero13 / 2009-06-09 22:43 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dodam, że rosyjscy naukowcy efekt cieplarniany uwazaja za proces naturalny nie związany z działalnością człowieka co również daje do myślenia...
giero13 / 2009-06-09 22:39 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ciekawy temat poruszyłeś adrianoo:-)ja dość mocno temat ten miałem poruszany na swoich studiach pod tymi 2 punktami widzenia, że klimat się w zasadzie ochładza obecnie i jakoby są to zjawiska naturalne w dziejach Ziemi. Jedni naukowcy twierdzą żę głównie to wplyw czlowieka i gazow cieplarnianych powoduje ocieplenie inni ze aktywnosc slonca. Obecnie pierwszy nurt jest wiodący i ja rowniez go podzielam. Na pewno jest to ogromny biznes i od tego juz nie ma raczej odwrotu...teraz dobrze poinformowani co do przyszlosci zajmuja pozycje i inwestuja aby na alternatywnych zrodlach zarabiac i jest to na pewno sluszne i korzystne... co innego GMO i to tez sa ogromne pieniadze...niestety to moze sie wymknac naszej kontroli, ale ja na razie mam dzialke i jak tylko moge korzystam z tego co sie tam urodzi i uda wypielegnowac...pozdrawiam:-)
giero13 / 2009-06-09 19:54 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
może w końcu MCI ruszy od jutra dobre info się pojawiło, oby:-)
giero13 / 2009-06-09 17:58 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
trzeba być cierpliwym, a może przyjdzie nagroda:-)
giero13 / 2009-06-09 17:52 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cierpliwości jak Roman się rozrusza to będą ładne zyski liczę, że zarobię na nich i ciągle liczę na Zenka jakos jestam o niego spokojny, mysle ze cierpliwi zostaną sowicie wynagrodzenie...

Najnowsze wpisy