Forum

Komentarze użytkownika "giero13"

Komentarze użytkownika: giero13

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

giero13 / 2009-06-12 08:56 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam wszystkich i udanych transakcji życzę.
giero13 / 2009-06-10 19:37 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
u mnie podobnie dzisiaj i w ogole ostatnio bez fajerwerkow ale poczekam cierpliwie, a pozniej spije smietanke z zyskow...;-)
giero13 / 2009-06-09 09:07 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
wzrosty a skończymy na 1960
giero13 / 2009-06-09 08:52 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam i pozdrawiam wszystkich ze stolicy podlasia tu tez piekna pogoda:), udanej sesji i dnia życzę
giero13 / 2009-06-03 17:14 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
oo i skłamalem nieswiadomie po 22,50 puscilem dalej to juz prawda aj trzeba patrzec co sie pisze;-)
giero13 / 2009-06-03 17:04 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć jestem zaskoczony, ze zajrzal ktos do mojego, skromnego portfela:-), ostatbio troche przebudowuje i realizuje zyski...na gieldzie od listopada 2008 wiec doswiadczenie niewielkie, na MCI na razie wtopa kupine na lokalnej gorce i Arka sypie ale jak sie juz wysupie to moze ziarenko zarobie, pozdrawiam
giero13 / 2009-06-03 14:09 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
sprzadana wczoraj Polaqua po 23,50 ponad 3zl zysku na akcji cieszy, moze odkupi sie taniej:)
giero13 / 2009-06-03 14:03 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
pozbierali papier i od wczoraj pompują ciekawe gdzie zajedziemy...
giero13 / 2009-05-31 21:22 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Przeczytalem na forum i gratuluje! Nowe wyzwania to szansa rozwoju i tego przede wszystkim zycze w nowej pracy oprocz satysfakcji i milej atmosfery:-)Przede mna dopiero szukanie pierwszej powaznej pracy ale jakos od zawsze bylem optymista i to pomaga jak do tej pory. Mysle, ze ryzyko sie oplaci pod kazym wzgledem rowniez finansowym co nie oszukujmy sie jest wazne. Pozdrawiam:-)

Re: Komentarze do portfela "giero13"

giero13 / 2009-05-30 18:13 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
w końcu od jakiegoś czasu zarabiam w swojej krótkiej historii inwestownia na giełdzie, zyski cieszą, bede wdzieczny za komentarze co do spolek ktore wybieram i sytuacji rynkowej, pozdrawiam inwestorów i życze zysków oraz szybkiego nadejscia hossy:-)
giero13 / 2009-05-27 21:13 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Nie omieszka skorzytac:-)
Przesylam pozdrowienia. Milego wieczoru:-)
giero13 / 2009-05-27 20:59 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ja sie dopiero ucze;-)Juz po dupie dostalem na samym poczatku, mam fatalny nawyk mysle ze u poczatkujacych dosc czesty, jestem chory jak siedze na gotowce, parzy mnie i tyle, ale powolutku to zwalczam i na chlodno zaczynam inwestowac, planowac, ale sporo jeszcze przede mna pewnie do konca zycia...ale jak bede tu zagladal to mysle ze postepy bede szybsze bo nie ma chyba na tum forum osoby ktora tak by czula rynek i miala o nim tyle wiedzy, wiec bede wpadal na korepetycje...;-)jesli mozna oczywiscie:-)
giero13 / 2009-05-27 20:46 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
przepraszam, że wtrace swoje 3 grosze, tez uwazam ze fundusze w tej chwili to zly pomysl, jestesmy na dosc wysokich poziomach i za duzi nie urosniemy, po 2 nie ma co napychac kieszeni innym, ale ja krotko na rynku jestem, tez robie teraz blad mam prawie 100% w akcjach ale z zyskami, na czesci mam stopy a reszta na long takie moje perly...kazdy podejmuje jednak decyzje sam...Pozdrawiam i zyskow zycze:-)
giero13 / 2009-05-26 22:53 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Hehe nie spodziewalem sie, że moj krotki komentarz spowoduje wyplyw emocji na Twojej twarzy Modliszko:-). Podziękowania jak najbardziej słuszne, gratulacje rowniez! Zauwazam dystans i skromność do ewidentnie trafionych decyzji i wyczucia rynku co jest niezmiernie trudne, cechy ktore cenie u ludzi. Może moj jezyk juz nie jest dzis do konca zrozumialy ale nanosze poprawki to pracy i juz mam powoli kręcka od tych literek...

Zycze spokojnej nocy
giero13 / 2009-05-26 19:46 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Spółki Lafarge Cement oraz Soda Polska Ciech uzyskały zgodę Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) na utworzenie przedsiębiorstwa Hatra Cement i Beton, które zbuduje Zakład Gospodarki Popiołami za ponad 40 mln zł.

Planowany termin zakończenia inwestycji to 2010 rok.

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów wydał zgodę na dokonanie koncentracji, polegającej na utworzeniu przez Lafarge Cement i spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością Soda Polska Ciech wspólnego przedsiębiorstwa Hatra Cement i Beton sp. z o.o. Dzięki tej zgodzie wchodzi w życie umowa, zawarta przez Sodę Polską Ciech i Lafarge Cement, dotycząca odzyskiwania popiołów lotnych i ich wykorzystania do produkcji tzw. zielonego cementu - czytamy w komunikacie.

We wrześniu ubiegłego roku obie spółki, Lafarge i Ciech, postanowiły utworzyć wspólny Zakład Gospodarki Popiołami (ZGP) z odpowiednio 71-proc. i 29-proc. udziałem. Wartość wybudowanego zakładu wyniesie ponad 40 mln zł.

Instalacja będzie zlokalizowana obok Zakładu Produkcyjnego Janikosoda w Janikowie, jednego z dwóch zakładów produkcyjnych Sody Polskiej Ciech.

Technologia ta polega na wykorzystaniu, jako surowca, popiołów z produkcji sody w kujawskiej spółce Grupy Chemicznej Ciech. Oprócz tego, powstające przy tej okazji w procesie separacji tzw. popioły wysokowęglowe będą wykorzystywane do produkcji ciepła przez Zakład Energetyczny Sody Polskiej Ciech. Ograniczy to zużycie węgla jako źródła energii i przyniesie Grupie oszczędności - czytamy dalej.

Do czasu wejścia kapitałowego Sody Polskiej Ciech do wspólnego przedsięwzięcia projekt prowadzi spółka Hatra i Beton Cement sp. z o.o (w 100% własność Lafarge).

Kolejny dobry news na przyszłość:)

Najnowsze wpisy