Forum

Komentarze użytkownika "giero13"

Komentarze użytkownika: giero13

Re: Komentarze do portfela "Kambodza"

giero13 / 2012-06-27 20:15 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
POR-ESP 2:1.

Pozdrawiam.

Re: Komentarze do portfela "Kambodza"

giero13 / 2012-06-24 19:57 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Siemanko,

Wczoraj nie typowalem, ale dziś typuję następująco:

ITA-ENG 1:1, awans makaroniarzy;-)

Pozdrawiam.

Re: Komentarze do portfela

giero13 / 2012-06-06 19:51 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dla dobrych zysków z mistrzostw to Niemcy w finale wskazani;-)

Re: Komentarze do portfela "Kambodza"

giero13 / 2012-06-06 19:42 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Siemanko:-)

To moje pierwsze typy bo wyjeżdżam i mogę nie mieć dostępu do neta. Swoją drogą na tamtych mistrzostwach fajnie się typowało.

Polska- Grecja 2:1
Rosja-Czechy 2:2
Holandia- Dania 3:1
Niemcy-Portugalia 3:2
Hiszpania-Włochy 2:1
Irlandia-Chorwacja 0:1

To na szybkiego pierwsze moje typy. Mistrzem Hiszpania lub Holandia

Pozdrawiam. Życzę miłego odpoczynku i fajnych Mistrzostw:-)

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

giero13 / 2012-06-04 18:56 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jeśli z tych spadków dzisiaj usaje odrobią na plus to mamy przełom i wzrosty oby bo strasznie moje zyski stopniały...

Pozdrawiam.

Re: Komentarze do portfela

giero13 / 2011-11-13 16:50 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Hej Amelko, dzięki za pamięć:-).

Tata po operacji pobycie w szpitalu jak na swój stan czuje się nieźle co nie zmienia faktu, że góz jest najgorszy z możliwych w medycznej skali. Jeszcze dużo leczenie w zasadzie bez końca, ale damy radę.

Poznałem naszą slużbę zdrowia i mam mieszane uczucia. Jak nie przypilnujesz czegoś sam to może być źle i tu chodzi o ludzkie życie więc nie jest to optyistyczne.

Powodzenia w szukaniu nowej pracy. 3mam kciuki:-)

Ja na razie czekam na przedlużenie umowy. Praca obecnie sprawia mi wiele radości. Ludzi, ktorych poznaję są w większości wspaniali i im dłużej współpracujemy tym bardziej mnie doceniają. Chyba o to przecież chodzi. Za kasą też na razie się zgadza więc jest ok.

Miłego wieczoru Wszystkim życzę:-)

Re: Komentarze do portfela

giero13 / 2011-11-13 14:14 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzięki śliczne za odpowiedź.

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

giero13 / 2011-11-13 11:33 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam w niedzielne przedpołudnie:-)

Duższy weekend pozwolił na lekki odpoczynek, ale na szczęście aktywny;-). Ostatnio na nic nie było czasu bo i szkołę nową zacząłem żeby nie stać w miejscu, a się trochę rozwinąć.

Zeszły tydzień jak oglądałem wiadomości informacyjne z naszego sejmu to krew zalewa kto rządzi tym krajem i zajmuje się posłowaniem. Zero merytoryki i powagi przez kolejne 4 lata. Kompletny brak pomysłu na jakieś reformy dalekosiężne. W sumie po co jest wysoka dieta dodatki itp. Niedobrze mi się robiło jak oglądałem to wszystko. Tak 4 lata się przebujają znowu. Rostowski też już po wyborach takich różowych założeń nie stawia. Aj polityka to jednak szambo. Mądrzy i rozsądni ludzie nie chcą się w tym babrać.

Mam pytanie co do Alior banku. Chcę tam przenieść rachunek maklerski. Jeśli ktoś ma niech napisze czy warto? Obecnie mam w Pekao Sa CDM, ale zdzierstwo tam straszne.

Pozdrawiam i życzę miłego niedzielnego południa i popołudnia:-)

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

giero13 / 2011-10-24 18:25 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć:-)

Każdy pisze teraz o zwale więc pewnie jej nie będzie, ale to moje zdanie.

Pozdrawiam:-)

Re: Komentarze do portfela

giero13 / 2011-10-23 11:36 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Laptopa kupiłem bo wcześniejszy po 4 latach powiedział dość.Wziąłem sobie taką tańszą uboższą Toshibę. Zależało mi tylko na dłuższej gwarancji i wejściu HDMI;-)

Re: Komentarze do portfela

giero13 / 2011-10-23 11:04 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Czołem pietroo i powitania dla wszystkich:-)

Doczytałem się, że wstapiłeś ostatnio na Nową Drogą Życia: życzę więc dużo cierpliwości i zrozumienia, a szczęście samo przyjdzie:-)

Powinienem pojawiać się w końcu częściej bo miałem awarię sprzętu i w końcu kupiłem nowy.

Miłej niedzieli:-)

Re: Komentarze do portfela

giero13 / 2011-09-20 09:14 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dziękuję Wam Bardzo za wsparcie:-)Wczoraj trochę lepsze wiadomości usłyszałem od lekarki i jestem nastawiony bardziej optymistycznie. Z tego okropnego wariantu jest jak na tą chwilę najlepszy i będzie operacja...pytanie co dalej, ale Tata to twardziel i łatwo się nie podda.

Pozdrawiam Was Ciepło

Re: Komentarze do portfela

giero13 / 2011-09-19 19:41 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
aj Tata mój nigdy nie chorował, a tu raptem guz mózgu i to potężny...w piątek jak mi lekarz powiedział diagnozę to mnie przybiło. Dziś były kolejne badania i na szczęście ma być operacja bo jakby nie było operacji to kilka tygodni życia...Nagle to wszystko, ale trzeba walczyć! Tata jeszcze nic nie wie i myśli, że niedługo do domu bo dobrze się czuje a tu leczenie będzie długie i wyczerpujące

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

giero13 / 2011-09-19 17:31 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzień fatalnie jak wiele ostatnio, weekend najgorszy w życiu, ale trzeba się zebrać do kupy...

Pozdrawiam.

Re: Komentarze do portfela

giero13 / 2011-09-11 19:07 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć:-)

Jednej rzeczy w życiu już nawet nie próbuję zrozumieć, a mianowicie Kobiet;-)
Tego też bym nie próbował zawsze tak było jak giełda spadała to zł w tyłek dostawała.

Kibicujmy siatkarzom:-)

Pozdrawiam.

Najnowsze wpisy