Forum

Komentarze użytkownika "giero13"

Komentarze użytkownika: giero13

giero13 / 2009-05-31 21:22 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Przeczytalem na forum i gratuluje! Nowe wyzwania to szansa rozwoju i tego przede wszystkim zycze w nowej pracy oprocz satysfakcji i milej atmosfery:-)Przede mna dopiero szukanie pierwszej powaznej pracy ale jakos od zawsze bylem optymista i to pomaga jak do tej pory. Mysle, ze ryzyko sie oplaci pod kazym wzgledem rowniez finansowym co nie oszukujmy sie jest wazne. Pozdrawiam:-)
giero13 / 2009-06-03 14:03 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
pozbierali papier i od wczoraj pompują ciekawe gdzie zajedziemy...
giero13 / 2009-06-03 14:09 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
sprzadana wczoraj Polaqua po 23,50 ponad 3zl zysku na akcji cieszy, moze odkupi sie taniej:)
giero13 / 2009-06-03 17:04 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć jestem zaskoczony, ze zajrzal ktos do mojego, skromnego portfela:-), ostatbio troche przebudowuje i realizuje zyski...na gieldzie od listopada 2008 wiec doswiadczenie niewielkie, na MCI na razie wtopa kupine na lokalnej gorce i Arka sypie ale jak sie juz wysupie to moze ziarenko zarobie, pozdrawiam
giero13 / 2009-06-03 17:14 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
oo i skłamalem nieswiadomie po 22,50 puscilem dalej to juz prawda aj trzeba patrzec co sie pisze;-)

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

giero13 / 2009-06-03 17:43 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
czesc, mysle o kupnie Zurawi na dluzej moze podczas korekty rynku na ktora za jakis czas licze w celu dokupienia, bede wdzieczny za opinie, udanych tranzakcji i zyskow zycze:-)
giero13 / 2009-06-03 18:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzieki dzieki za opinie. Rynek ciezki jest bardzo czesto zamiast wzrostow spolek z fundamentami mamy wzrosty gniotow wiec ciezko podejmowac decyzje...ja pod dywidende mam Liberty, pozdrawiam Noxika rowniez posiadacza i smacznych zyskow zycze posiadaczom Liberty:-), duzo ludzi kupuje wlasnie Zenka moze tez sie skusze ale na razie poczekam, Pozdrawiam
giero13 / 2009-06-04 09:44 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
juz odrobina Zenka jest w moim portfelu:-)
giero13 / 2009-06-04 18:35 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
z rana jeszcze podciagna zeby ubrac na wyzszych poziomach wtedy ewakuacja, niedawno juz tak bylo...
giero13 / 2009-06-04 18:41 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzieki zawsze cos ale do pozimu mojego kupna jeszcze sporo mu brakuje,pozdrawiam rownez
giero13 / 2009-06-04 18:44 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Zenek zakupiony jeszcze troche amunicji mi zostalo wiec bede obserwowal, moze kupie do pary Stasia kurs praktycznie bez zmian od lutego jakby wystrzelil to chyba w niebo podobnie Lubawa, Polaqua jednak za wczesnie sprzedana ale wazne, ze sa zyski, pozdrawiam

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

giero13 / 2009-06-05 09:31 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam, wszedlem w Krezusa spekulacyjnie, PPWK cieszy MCi tez, ale ta POLAQA duzo za wczesnie sprzedana podobnie LCC zamienione na Liberty, wczoraj doszedl Zennon, udanej sesji i zyskow zycze...
giero13 / 2009-06-05 10:06 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Łomża eksport jest super ale wyborową wole, ale najlepsza jest chyba lubelska Perła:)
giero13 / 2009-06-05 11:21 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ja kicham po wiekszosci browarkow, ba nawet kataru po dostaja,przesrane teraz juz moze troszke mniej, ale lipa tak siedziec na grilu w srodku lata z browarem w jednej rece i paczka chusteczek w drugiej...:/
giero13 / 2009-06-08 12:42 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam,
tez posiadam Liberty i trzymam pod dywidende mam nadzieje ze jeszcze podciagną w najblizszym czasie,
gdyby na Zenku to 60gr bylo twardym dnem to jak tak jeszcze troche popelza bedzie piekny zysk czego oczywiscie zycze:)

Najnowsze wpisy