Forum

Komentarze użytkownika "giero13"

Komentarze użytkownika: giero13

giero13 / 2009-06-08 19:35 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam gospodarza i odwiedzających portfel:-)jako młody i niedoswiadczony inwestor nie bede za czesto sie odzywal bo musze sie sporo nauczyc, a jesli czerpac wiedze to od najlepszych. Pozdrawiam po weekendzie:-)zycze zyskow i milego wieczoru wszytskim
giero13 / 2009-06-08 19:44 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
inwestuje od niedawna i wszedlem tak z marszu bez jakiegokolwiek przygotowania w listopadzie 2008 sadzac ze niedlugo moze sie poprawi na gieldzie, ale mnostwo rzeczy mnie tu zaskakuje...ostre nerwy mialem na poczatku ale teraz jakos tak bardziej spokojnie podchodze do inwestowania duzo czytam forum i zagladam do kilku portfeli, mam troche mniej czasu teraz bo mam obrone niedlugo i szukam konkretnej pracy, ale powoli zarabiam, super by bylo gdyby wzrosty jeszcze troche potrwały, wiekszosc mowi o zwale na wakacje wiec moze bedzie odwrotnie
giero13 / 2009-06-08 20:41 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
mysle, ze z Krezusem jest podobnie dlatego mam te 2 konie ze stajni Romana, mam nadzieje ze po takim zbieraniu rusza z kopyta i dadza zarobic
giero13 / 2009-06-09 08:52 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam i pozdrawiam wszystkich ze stolicy podlasia tu tez piekna pogoda:), udanej sesji i dnia życzę
giero13 / 2009-06-09 09:07 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
wzrosty a skończymy na 1960
giero13 / 2009-06-09 14:49 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
gratuluje posiadaczom Ambry papierek rosnie az milo:-)
giero13 / 2009-06-09 16:49 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
odrobinke zabraklo ale coz z tego jak moje spolki albo kiszonka albo na czerwono ale przynajmniej pogoda ladna:-) milego wieczoru wszystkim
giero13 / 2009-06-09 17:17 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
oby tak dalej pozdrawiam:-)teraz jeszcze trafić w odpowiedni moment na realizację zysków
giero13 / 2009-06-09 17:34 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
nie kupiłem wstrzymałem się na razie ale chyba to nie jest zly pomysl, wszedlem w 2 Karkosikowe spolki zamiast, obserwowalem dosc dlugo zbierana Lubawe ale odjechala...
giero13 / 2009-06-09 17:52 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cierpliwości jak Roman się rozrusza to będą ładne zyski liczę, że zarobię na nich i ciągle liczę na Zenka jakos jestam o niego spokojny, mysle ze cierpliwi zostaną sowicie wynagrodzenie...
giero13 / 2009-06-09 17:58 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
trzeba być cierpliwym, a może przyjdzie nagroda:-)
giero13 / 2009-06-09 19:54 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
może w końcu MCI ruszy od jutra dobre info się pojawiło, oby:-)
giero13 / 2009-06-09 22:39 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ciekawy temat poruszyłeś adrianoo:-)ja dość mocno temat ten miałem poruszany na swoich studiach pod tymi 2 punktami widzenia, że klimat się w zasadzie ochładza obecnie i jakoby są to zjawiska naturalne w dziejach Ziemi. Jedni naukowcy twierdzą żę głównie to wplyw czlowieka i gazow cieplarnianych powoduje ocieplenie inni ze aktywnosc slonca. Obecnie pierwszy nurt jest wiodący i ja rowniez go podzielam. Na pewno jest to ogromny biznes i od tego juz nie ma raczej odwrotu...teraz dobrze poinformowani co do przyszlosci zajmuja pozycje i inwestuja aby na alternatywnych zrodlach zarabiac i jest to na pewno sluszne i korzystne... co innego GMO i to tez sa ogromne pieniadze...niestety to moze sie wymknac naszej kontroli, ale ja na razie mam dzialke i jak tylko moge korzystam z tego co sie tam urodzi i uda wypielegnowac...pozdrawiam:-)
giero13 / 2009-06-09 22:43 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dodam, że rosyjscy naukowcy efekt cieplarniany uwazaja za proces naturalny nie związany z działalnością człowieka co również daje do myślenia...
giero13 / 2009-06-09 22:53 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
punkt widzenia zalezy tez od punktu siedzenia, w sprawie rospudy tez pamietam niezle jazdy u mnie jeden profesorek mowil tak drugi inaczej a ich zdanie zalezaly od tego ktorej ze stron robili ekspertyzy...poglady i rzetelność w takich sytuacjach sie nie liczą wazna jest kasa i biznes i to kto jest silniejszy...

Najnowsze wpisy