Forum

Komentarze użytkownika "giero13"

Komentarze użytkownika: giero13

giero13 / 2009-06-23 18:50 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
co do Tpsa oczywiście 3mam ze stratą nie sprzedam:-)

Re: Komentarze do portfela "giero13"

giero13 / 2009-06-24 16:31 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Sesja udana, odkupiłbym Ciecha, ale brak środków...oby tak dalej pozdrawiam zaglądających
giero13 / 2009-06-24 17:52 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Zenka mam nadal i dokupiłem nawet zobaczę jak na tym wyjdę na Long, Ciech to solidna spółka i mało odbiła jak na razie zarabiałem na niej kilka razy po kilka złociszy, zaniżyli troche przed wynikami które powinyc być ok, powinien urosnąć do 32-34 w ciągu 2 tygodni, tak mi się wydaje...O Zenku jest strasznie głośno przydałoby mu się trochę spokoju i jeśli wzrost to spokojny a nie tak jak ostatnio,Pozdr
giero13 / 2009-06-24 19:36 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam ja polecam Reedgen z mojego portfela kupiłem tanio odrobinkę i papier nie chce się korekcić, a dokupiłbym chętnie, spółka bardzo interesująca moim zdaniem, ale nie naganiam Pozdro.
giero13 / 2009-06-25 09:04 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam,
czyli kupować albo trzymać jak już ktoś ma, tanio się obkupili i niedługo do góry, ech te ich rekomendacje,
Pozdrawiam:)
giero13 / 2009-06-25 11:42 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ta rekomendacja zauważ obniżona to ściema żeby jeszcze kurs zdołować więc podciągną TPSA nawet zeta albo 2 wyżej niż rekomenduja, jest długo zbierana, a rekomendacja Unicredit sprzedaj czytam jako kupuj;), kurczątko jutro mam obronę dobrze i nie dobrze, ale popiję sobie ostro:-)

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

giero13 / 2009-06-26 13:13 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam wszystkich:) Ja dziś miałem świetny dzionek, studia skończone, obroniłem się, a w poniedziałek i wtorek 2 rozmowy w sprawie pracy:), dziś ostro będę oblewał, trochę smutno z powodu Michaela:( ale trzeba żyć swoim życiem, nawet Zenek rośnie i inne spółki też, piękny piętek:)Pozdrawiam:)
giero13 / 2009-06-26 13:29 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzięki dzięki ale doktoratu nie planuję...hehe najpierw oblewanie, popilnujcie Zenka panowie, jak dostanę ta robotę to będzie dodatkowy kapitał na inwetycje;-)
giero13 / 2009-06-26 14:19 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ee tam dobrze, że weekend to starym sposobem klina klinem będę leczyć:P

Re: Komentarze do portfela "Ciułacz"

giero13 / 2009-06-27 13:41 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzięki Ciałaczu za gratulacje, to początek dopiero zobaczymy jak pójdzie mi z szukaniem pracy...Pozdr.

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

giero13 / 2009-06-27 14:06 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witajcie w sobotnie popołudnie:-)
Ładna pogoda dziś nawet u mnie za oknem;-)
giero13 / 2009-06-27 14:21 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Teraz już nieźle ale o 18 następna dla znajomych takich od przedszkola i podstawówki więc będzie ostrzej, ale jutro już będzie spokój;-)
giero13 / 2009-06-27 14:26 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
skończyłem Biologię więc tak sobie, a szukam pracy jako przedstawiciel farmaceutyczny/medyczny, na razie 2 rozmowy już w najbliższych dniach wię zacząłem się przygotowywać, jedna oferta bardzo atrakcyjna, druga mniej...zobaczymy co będzie,ale ja zawsze jestem nastawiony optymistycznie:)
giero13 / 2009-06-27 14:56 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dziękiuję ślicznie za gratulacje:)
giero13 / 2009-06-27 15:02 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
To moje najbliższe plany jak już się wkręce to za jakiś czas pomyślę o jakimś własnym biznesie to moje marzenie, pomysły już nawet są, ale muszę trochę kapitalu zgromadzić, jak będę pracował systematycznie będę powiększał swój portfel na GPW i czekał na Hossę i mam nadzieję pokaźne zyski

Najnowsze wpisy