Forum

Komentarze użytkownika "giero13"

Komentarze użytkownika: giero13

giero13 / 2009-07-09 16:46 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
myślę zrobić podyplomówkę z Biotechnologii, albo zdobyć dodatkowe uprawnienia z tachnik molekularnych bo podstawowe już mam(genetyka to przyszłość) jak nie wyjadę za granicu od października zaczynam... poluję na firmę Adamed rozwojowa jest, dobre leki maja, i w listopadzie pod Łodzią rusza duża inwestycja...
giero13 / 2009-07-09 16:47 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
miało być technik;)
giero13 / 2009-07-09 16:55 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ta firma to priorytet dla mnie, a wysyłam wszędzie gdzie się da...minusem takich firm jest to, iż zazwyczaj nie mają swoich biur regionalnych i możliwe jest tylko wysyłanie przez internet...Ja cenię bezpośredni kontakt tak samo większość pracodawców...dzięki za rady, uważam, że będzie dobrze mimo tego , że urodziłem się 13 w piątek hehe:)
giero13 / 2009-07-09 16:58 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Najgorsze, żę wszędzie szukają z doświadczeniem, a człowiek pracował jak tylko mógł niestety w innym charakterze...
giero13 / 2009-07-09 17:00 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
musi być:) Pozdrówka i jeszcze raz dzięki za rady!Sorki Pietroo, że u Ciebie w kąciku tak dużo o mnie i moich poszukiwaniach, ale myślę, że jesteś wyrozumiały;)
giero13 / 2009-07-09 17:02 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
o proszę mamy coś wspólnego, a w jakim miesiącu? ja z września jestem i też wżyciu wiedzie mi się nie najgożej...wielu mówi ja to mam w życiu pecha, a ja zawsze na to odpowiadam: pH to ma roztwór:)
giero13 / 2009-07-09 17:05 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
niektórzy właśnie takich wolą ulepią Cię i myślą, że już będziesz zawsze przytakiwał bo to Twoja pierwsza praca i zrobili dla Ciebie wyjątek
giero13 / 2009-07-09 17:10 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dokładnie Rockefeller też od razu miliarderem nie został a i kilka razy zbankrutował:)optymistyczny akcent na zakończenie bo muszę zmykac:)Pozdr.

Re: Komentarze do portfela "kloszard"

giero13 / 2009-07-10 15:14 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam. Co sadzicie o Tpsie... posiadam, a ta kolejna emisja obligacji nie wróży raczej niczego dobrego więc myślę pozbyć się jej bo będzie jej ciężko teraz rosnąć
giero13 / 2009-07-10 15:48 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
są spółki o większym potencjale więc też ją pewnie pożegnam może w poniedziałek i zamienię na coś innego

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

giero13 / 2009-07-11 20:18 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witajcie:)Pietroo miałeś rację Perła Export piwko super, wracam popijać dalej hehe, super weekend:)Pozdrawiam:)

Re: Komentarze do portfela "giero13"

giero13 / 2009-07-12 22:25 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jutro planuję wysiadkę z Tpsa, część kasy pójdzie w pakiecik kolejny impexmetalu nad resztą się zastanowię, po miłym weekendzie ciężko się podejmuje decyzje, a lepiej żeby były dobrze przemyślane i trafne:)
giero13 / 2009-07-13 09:25 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dorwałem ją przypadkiem i fakt cena była śmieszna:), smaczek przedni teraz trzeba znaleźć jakąś perłę z GPW:)
giero13 / 2009-07-13 09:34 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
myślałem właśnie dość dużo o PKO BP pisał i argumentował i nie wiem czy s tej TPsa nie wsiąść właśnie w to na long oczywiście bo na razie to zbieranie dość długie trwa na tym papierku...swoją drogą nigdy nie byłem na rynku w czasie wakacji...ostatnie dni i takie spadki niby nieznaczne są zniechęcające i chyba mają na celu zabranie akcji ludziom niecierpliwym, którzy chcą szybkich zysków ja mam czas i poczekam...nawet portfel nie ucierpiał na razie więc nie jest źle, wczoraj drogą losową wypadło mi do zakupu Sygnity ale w ślepy los nie będę wierzył;)

Re: Komentarze do portfela "giero13"

giero13 / 2009-07-15 07:52 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Gdybym trzymał się planu od poniedziałku miałbym w portfelu za większoąć TPsa kupiony PKOBP, a tak zyski przechodzą koło nosa i PKO już odjechało, aj plan to podstawa...na dziś nie mam zadnego na razie

Najnowsze wpisy