Forum

Komentarze użytkownika "giero13"

Komentarze użytkownika: giero13

Re: Komentarze do portfela "giero13"

giero13 / 2009-09-08 21:24 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Już nie bede sobie pluł w brodę gotówka przelana zlecenia ustawione...początki pracy po szkoleniach mnóstwo niewiadomych...coś moje spółki z New Connect korekcą się zwłaszcza Liberty...kilka moich typów odjechało choćby Borek...jutro zakupię Ipopemę jeśli się uda i zlecenie wejdzie i może coś jeszcze...dziś tylko Ronson dał radę

Re: Komentarze do portfela "giero13"

giero13 / 2009-09-09 21:07 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wpadł Wielton za grosze w celach rozpoznawczych przy głębszej korekcie na pewno dokupię bo wierzę w tą spółkę...o spółkach Romana się nie wypowiadam choć są siłą mojego portfela...jeszcze jedno zlecenie czeka na realizację...

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

giero13 / 2009-09-22 19:12 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam wszystkich. Mam w planach kupić w niedługim czasie mieszkanie. Niestety muszę posłużyć się kredytem w 3/4. Może miał ktoś ostatnio jakieś doświadczenia w tej kwestii. W tej chwili mam jedynie umowę o pracę na czas określony, ale dałbym radę spłacać raty, tylko czy dostanę kredyt, może pod ziemie którą posiadam. W jakim banku najkorzystniej byłoby to zrobić?Za wszystkie rady z góry dziękuję i żeby nie zaśmiecać portfela Biga prosze o odpowiedzi w moim portfelu. Gorąco pozdawiam. Przepraszam Bigu za prywatę:)
giero13 / 2009-09-22 19:17 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzięki pietroo może i mam w życiu trochę szczęścia, ale nie, aż tyle;-)
giero13 / 2009-09-22 19:24 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzięki też nie chciałbym zastawiać nieruchomości, a na pewno wezmę w złotówkach bo na nioe chcę ze strachem patrzeć na wahania kursów, czas może nie jest idealny ale wiele już mieszkania raczej nie stanieją, potrzebne mi jest to mieszkanko, wolę spłacać kredyt niż płacić ogromne sumy za wynajem, poszaleli ludzie z cenami...
giero13 / 2009-09-22 19:35 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
chcę kupić na rynku wtornym jakieś używane tak w styczniu myślałem coś już mocniej się rozejrzeć może coś starsi pomogą to będe kombinował, ale giełdowego portfela nie opróżnia 3mam i czekam na setki % zysków:)dzięki za rady:)Pozdrawiam
giero13 / 2009-09-22 20:19 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jak jest mi bliska Twoja filozofia Pietroo;-)może w końcu coś ruszy Centrozap, ale ja jestem cierpliwy:)
giero13 / 2009-09-22 20:55 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzięki za linki pozdrawiam:)
giero13 / 2009-09-27 19:09 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
WItaj gospodarzu. Dawno nie pisałem ale zaglądam dość regularnie. Mam w planach kupno mieszkania do końca roku z rynku wtórnego...co sądzisz w tym temacie czy to dobry moment cyz jeszcze troche poczekac, wynajem jest okropnie drogi... pozdrawiam
giero13 / 2009-09-27 19:24 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Też tak myślę i w listopadzie powinienem już sobie coś kupić, musze trochę kredytu zaciągnąć ale trudno spłacę, nieruchomość to nieruchomość:).pozdrawiam Cie serdecznie Ciułaczu
giero13 / 2009-09-27 19:29 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ja już w zasadzie podjąłem decyzję, ale radzę się tęższych głów, do końca roku mam plan i go zrealizuję, troszkę pomogą rodzice, ale oddam im z giełdowych zysków bo hossa kiedyś nadejdzie, a może już jest;-)wypiję piwko w tej intencji;-)
giero13 / 2009-09-27 19:45 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
działki tam co pracuję nie mam więc na razie mieszkanie, a dom to melodia przyszłości dalekiej, a jak na giełdzie się powiedzie może bliższej.
giero13 / 2009-09-27 20:52 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
a długo trzeba czekac na taki kredyt 100tys. ??
giero13 / 2009-09-27 20:58 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
jutro bede w banku to jak sie czegos dowiem podziele sie infem
giero13 / 2009-09-27 21:08 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
na razie to ja jestem singlem za 2 latka slun planuje:)

Najnowsze wpisy