Forum

Komentarze użytkownika "giero13"

Komentarze użytkownika: giero13

giero13 / 2009-09-27 21:11 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ciężka sprawa z tym to juz lepiej szybki ślub w Vegas;)))
giero13 / 2009-10-04 15:05 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cierpliwości spółka jest bardzo dobra

Re: IMPEXMET

giero13 / 2009-10-04 15:06 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Impex pokaże na co go stać czekam na kilkuset procentowe zyski

Re: Komentarze do portfela "giero13"

giero13 / 2009-10-04 15:27 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dawno nie zaglądałęm, ale planuję poczynić nowe decyzje więc podzielę się planami. Ostatnie moje ruchy w budowaniu portfela na longa: ze spożywki kupię Jutrzenkę żeby osłodzić portfel, dokupię Wielton bo to super spółka, z banków głośno o PKO BP emisja i w ogole pamietam jak kupowalem go po 20zl ale z niewielkim zyskiem oddalem i pewnie kupie skromna ilość, jeszcze coś z branży komputerowej i tu zdecydowanie Komputronik mocny walor i dalej się nie wybił mocniej...widzę też że mocno inwestują i to przyniesie rezultat za jakiś czas. Nie wiem co myśleć o Centrozapie trace wiare w ten papier a to zły prognostyk, jest duża strata więc szkoda sprzedawać...to tyle sporo inwestycji i 2 tygodnie na realizacje:)
giero13 / 2009-10-04 19:28 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Pietroo:)Święte słowa cierpliwość to podstawa pozdrawiam:)
giero13 / 2009-10-05 21:59 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Amelio ja tej cierpliwości uczyłem się pół roku może dłużej może i miałem szczęście bo wszedłem na giełdę w listopadzie 2008 troszkę dostałem po tylnej części ciała zacisnąłem zęby i zacząłem czytać mądrzejszych od siebie...portfel Biga i Kloszarda, Modliszki, Ciułacza, Pietroo i jeszcze kilku osób na forum ogólne raczej nie zaglądam...zapraszam czasem do swojego portfela:)mam pytanie po ile kupowalas techmexa???nie wiem co o nim sadzic ale radze cierpliwość moze jutro z rana wybije się o kilka kilkanaście procent bywa tak na bankrutach...poradz się tęższych głów. Pozdrawiam:)
giero13 / 2009-10-05 22:53 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ja inwestuję w spółki i jestem cierpliwy, Impex miał niezłe wyniki Boryszew lepsze przyjdzie prawdziwa hossa i wspomnicie moje słowa, ja kupiłem i trzymam bo spółka ma dobre podstawy...najważniejsza jest cierpliwość!

Re: IMMOEAST

giero13 / 2009-10-07 21:31 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Powiem krótko już dawno się wyleszczyłem na IMMO w okolicach jakichś 4zł, gratuluję innym zysków i cierpliwości, której mi zabrakło...teraz już jestem dużo bardziej cierpliwy ale do IMMO juz nie wrócę chyba ze przy kolejnej bessie. Pozdrawiam wytrwałych inwestorów! i Życze 50zl na IMMO!

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

giero13 / 2009-10-07 21:36 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witajcie:)Może napisze ktoś coś mądrego o Centrozapie...w sumie już nie wiem co z nim robić znowu emisja zero konkretów same plany...trace wiare w ta spolke i chyba czas sie bedzie z nia pozegnac. Pozdrawiam:)
giero13 / 2009-10-17 17:30 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wiatm, a pomyśleć, że miałem pokiet 1000szt. IMMO po 1700zl kupione i oddałem po 3zl z groszami...ale to tez nauczyło mnie cierpliwości i dystansu;-)Pozdrawiam

Re: Komentarze do portfela "kloszard"

giero13 / 2009-10-19 19:03 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam:)I mam ciężki orzech do zgryzienia z Centrozapem... śmierdzi mi bankrutem ciągle nowe emisje...klops na calej inni dobrze że mam tego za grosze...Przymierzam sie do zakupu Ginorossi i Jutrzenki...czytam Was często ale rzadko piszę.Pozdrawiam:)
giero13 / 2009-10-19 20:41 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzięki za opinie...jak na razie CZP to moja najwieksza ostatnio wtopa dzieki ya info o Gino...na razie z centkiem poczekam ale ciezki to dla mnie pepier...
giero13 / 2009-10-24 13:21 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam w sobotnie popolodnie. Obstawiam remis w tej walce ze względow czysto biznesowych...sercem jestem za Adamkiem, zobaczymy co bedzie wieczorem...
giero13 / 2009-10-24 13:23 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam w sobotnie popolodnie. Obstawiam remis w tej walce ze względow czysto biznesowych...sercem jestem za Adamkiem, zobaczymy co bedzie wieczorem...

Re: Komentarze do portfela "giero13"

giero13 / 2009-10-24 13:41 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Niestety nici z moich planow...w cigu 2 tygodni 4 razy bylem w biurze maklerskim i nie zostalem obsluzony aby dokonac wplaty....sa straszne kolejki byc moze zwiazane z pora w ktorej zajezdzam czyli o 17 po pracy...fakt faktem tylko jedna osoba na 4 pracuje i wkurza mnie to pewnie zmienie biuro tym bardziej ze dosc spore sa prowizje...z drugiej strony kolejki moga swiadczyc o naplywie kapitalu dlatego wielkich spadkow juz nie powinno byc i chyba mamy hosse co mnie bardzo ceszy:)czas dokupic akcje i przebudowac portfel:)

Najnowsze wpisy