Forum

Komentarze użytkownika "gini"

Komentarze użytkownika: gini

gini / 2010-03-03 13:11 / Bywalec forum
Zawsze można sobie wykupić kartę PZU pomoc jeśli AC już nie się nie da, zawsze to można na jakąś pomoc liczyć w razie jakiejś stłuczki, co prawda to nie to samo, ale duże spore korzyści można mieć z takiego ubezpieczenia.
gini / 2010-03-04 08:31 / Bywalec forum
Sama nie wiem, chyba w pierwszej kolejności chciałabym zobaczyć zamki w Walii, ale i Edynburg mnie kusi i Wyspy Normandzkie, może kiedy te wszystkie miejsca zwiedzę, ale po kolei :) A tak na marginesie to ciekawe mapy znalazłam na tej stronie, dzięki.
gini / 2010-03-09 09:07 / Bywalec forum
Tam jest piękny zamek to fakt, przepiękne Stare Miasto i Królewskie Ogrody Botaniczne, gdzie czekają na nas hektary spokoju i zieleni, to miejsca dla których dałabym wszystko :)
gini / 2010-03-15 09:30 / Bywalec forum
Pewnie, że warto tym bardziej, że niekonieczne jest w ogóle jakiekolwiek ubezpieczenie w pzu aby mieć taką kartę, po prostu każdy ją może mieć, a teraz nawet dają w prezencie tym którzy zdali prawko za pierwszym razem.
gini / 2010-03-22 08:33 / Bywalec forum
A mam takie zdjęcie z drogi, które chyba by się nadawało do konkursu, może spróbuję, a co mi tam, nie mam szczęścia w miłości to może w kartach będę miała :)
gini / 2010-04-06 15:48 / Bywalec forum
A hasło udało wam się jakieś wymyślić? Bo w tygodniu hasła lecą a w weekendy fotki, bardzo mnie się podoba ten pojazd na trzech kółkach, czerwony pantofelek :)
gini / 2010-04-08 09:38 / Bywalec forum
Autoszyba, auto pomoc, nnw pzu pomoc, jest tego trochę to fakt, ale najważniejsze że można to wszystko sobie dodawać albo odejmować i płacić tylko za to co najbardziej jest dla nas potrzebne.
gini / 2010-05-14 08:10 / Bywalec forum
Ostatnio jakoś idą w dobrym kierunku, zwłaszcza jeśli chodzi o produkty PZU, a nawet ceny OC I AC sie obnizyły.
1 2 3 4 5 6 7 8
na koniec starsze

Najnowsze wpisy