Forum

Komentarze użytkownika "gini"

Komentarze użytkownika: gini

gini / 2010-01-13 09:02 / Bywalec forum
Banki nastawione są na zyski, a SKOKi są bardziej o charakterze społecznym, działają dla swoich członków , ale jeśli chodzi o oprocentowanie to maja często wyższe niż w niejednym banku.
gini / 2010-01-13 14:52 / Bywalec forum
SKOK nadzoruje program ochrony oszczędności i w ramach tego programu rachunki sa objęte ubezpieczeniem podobno do 50 000 euro, także wszystko jest tam bezpieczne.
gini / 2010-01-13 17:46 / Bywalec forum
Tyle co wiem od koleżanki to pracownicy sami chętnie pomagają w załatwianiu wszelkich formalności, na pewno nikt utrudniać nie będzie. A na ofertę też narzekać nie będziesz, jest korzystna dla wszystkich, fakt, ze dla młodych najlepsza ale i starsi nie narzekają.

Re: Jakie (i gdzie) ubezpieczenie dla rodziny, proszę o pomoc!

gini / 2010-01-14 11:45 / Bywalec forum
A nie sprawdzałaś oferty w PZU/ tam maja w czym wybierać, w pakiecie będzie taniej a dodatkowo dla syna możesz stworzyć Plan na życie i oszczędzać i na studia albo sobie na emeryturę i byc przy tym ubezpieczonym.
gini / 2010-01-14 11:50 / Bywalec forum
Ja niedawno zainwestowałam w Plan na życie, przynajmniej mogę oszczędzać i inwestować według swoich możliwości.
gini / 2010-01-15 08:55 / Bywalec forum
Dokładnie, poza tym ta komisja nadzoru musi sprawdzać czy każda instytucja finansowa działa zgodnie z prawem, także nie ma tak, żeby było bez gwarancji, nadzór być musi.
gini / 2010-01-15 13:59 / Bywalec forum
Ale tam można sobie kontrolować wszystkie operacje , nawet za pomocą smsa, także konto wojtg będzie miał pod kontrolą :) dziewczyna zresztą też będzie widziała w internecie wszystkie jego operacje :)
gini / 2010-01-15 14:03 / Bywalec forum
Te opłaty są niewielkie to i tak później opłaca się kontynuować, bo oprocentowanie jest dobre w porównaniu do innych banków a może i nawet najwyższe.
gini / 2010-01-15 14:14 / Bywalec forum
Na tej stronie jest fajna gierka i można w niej wygrać fajna konsolę, ja już drugi tydzień gram, ale konkurencja rośnie :)
gini / 2010-01-16 12:58 / Bywalec forum
No ciekawe, ja się nie poddam tak łatwo, już się tak wciągnęłam, że jeszcze śniadania nie jadłam :)
gini / 2010-02-09 08:44 / Bywalec forum
Pamiętaj, że open finanse jest tylko pośrednikiem w zakładaniu lokat, pieniądze tam złożone w końcu lądują w noble, także już lepiej przyjrzyj się ofercie skoku i tam załóż "korzystną" lokatę.
gini / 2010-02-14 09:30 / Bywalec forum
Fakt, niektóre to nawet kryzysu nie odczuły, ale głównie te czysto polskie, których kapitał pozostaje w kraju.
gini / 2010-04-09 09:08 / Bywalec forum
Sama go dopasowujesz bo wybierasz to co chcesz mieć w ubezpieczeniu i za chcesz płacić, pakiet możesz mieć tańszy albo droższy, wszystko zależy od twoich potrzeb.
gini / 2010-04-13 09:07 / Bywalec forum
To fakt, to jest świetne rozwiązanie dla tych, których nie stać na pełne AC.
gini / 2010-04-13 09:12 / Bywalec forum
Przynajmniej więcej osób będzie stać na wykupienie AC, bo dotąd to chyba tylko nieliczni korzystali z tego ubezpieczenia.

Najnowsze wpisy