Forum

Komentarze użytkownika "ginkaj"

Komentarze użytkownika: ginkaj

Pierwsze egzemplarze kabrioleta Opla Cascada

ginkaj / 2013-03-01 10:51
niezla fura, taki smaochod to moje marzenie, ale watpie zbey mnie bylo kiedykolwiek na taki stac:(

ranking pozyczek bez BIK?

ginkaj / 2013-01-28 10:15
ja tam lubie providenta, nie raz korzystalem z ich uslug, pomogli mi finansowo kiedy tego potrzebowalem, pozniej bez problemu splacilem im pozyczone pieniadze

jak sciagnac alimenty z zagranicy?

ginkaj / 2013-03-08 10:38
moze rozwiazaniem bedzie skontaktowanie sie z norweska firma windykacyjna?

stare tablice rejestracyjne trzeba wymienic na nowe?

ginkaj / 2013-03-08 09:28
przedwczoraj kupilem samochod, niestety ma on stare tablice rejestracyjne, poki co nie mam pieniadzy na to aby wymienic je na nowe, czy w zwiazku z tym jak zatrzyma mnie policja to bede placil kare?

nadgodziny, a ciaza?

ginkaj / 2013-01-24 09:54
moj szef odkad dowiedzial sie, ze jestem w ciazy każe mi zostawac po godzinach pracy, nie wiem...chyab robi to zlosliwie, mam pytanie czy ma do tego prawo?

ubezpieczenie domu od kataklizmu?

ginkaj / 2012-12-31 10:20
Decydując się na wykupienie ubezpieczenia mieszkania trzeba pamiętać, że zakres ochrony ubezpieczeniowej jest różny w zależności od wybranego rodzaju ubezpieczenia. Może to być tylko ochrona przed włamaniem i rabunkiem, ale również przed aktami wandalizmu, pożarem, huraganem, gradem czy na przykład wybuchem.

ubezpieczenie zdrowotne, a urzad pracy??

ginkaj / 2013-02-27 11:14
trzeba sie najpierw zarejestrowac jako osoba bezrobotna pozniej udac sie do odpowiedniego okienka po taki papierek, ze sie jest ubezpieczonym

rozliczenie PIT przez internet

ginkaj / 2013-02-06 10:51
Jeżeli nie masz skomplikowanych rozliczeń, to jak najbardziej polecam formularz ze strony ministerstwa. Łatwy w obsłudze i od razu można wysłać PIT.

Komornik, a zwrot podatku???

ginkaj / 2013-01-22 09:53
Jeżeli komornik zajął mi część wynagrodzenia, to będzie zabierał też wszelkie wpływy na moje konto bankowe? Niedlugo będziemy się rozliczac i ciekaw jestem czy zwrot podatku tez Może mi zajac?

pacjenci beda mogli sprawdzac koszty leczenia?

ginkaj / 2013-05-06 10:45
Ta usługa może być nawet przydatna, bo nareszcie taki pacjent będzie mógł zobaczyć jakie gigantyczne pieniądze traci..

od nowego roku zmiany w becikowym?

ginkaj / 2012-12-28 09:44
Slyszeliscie, ze od 2013 roku becikowe uzależnione będzie od dochodu ? otrzymają je tylko rodziny o miesięcznych dochodach poniżej 1922 zł na osobę....

Koszt zalozenia spółki

ginkaj / 2013-01-15 09:38
Chce otworzyc spolke z ograniczoną odpowiedzialnością, chciałbym poznac koszty i oplaty w związku z zalozeniem spolki z o.o

stadion narodowy zostanie zamkniety??

ginkaj / 2013-02-15 10:51
no niezle, ale wiaodmo, robili wszystko na szybkosci i niedopelnili pewnych rzeczy dosc waznych wiec tera zniech za to odpoweidza

Rosjanie pomylili próbki

ginkaj / 2013-03-13 09:33
Rosjanie zrobili jeden wielki bałagan, spieli przypadkowo ze soba probki pobrane z cial ofiar katastrofy, nieopisali fiolek i nadali nieczytelne oznaczenia...i takie dowody przeslali do Polski...skandal! coraz bardziej rpzekonuje mnie ta wersja wydarzen, ze to byl wybuch i chca to zatuszowac

Komisja badająca katastrofę wykonała zdjęcia w Smoleńsku. Pomogą im również blogerzy

ginkaj / 2013-04-18 11:02
jako Polka chce sie wkoncu dowiedziec co bylo przyczyna tej katastrofy, to co mowia Rosjanie do mnie nie dociera jakos, wrak powinni Polacy zbadac...
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy