Forum

Komentarze użytkownika "ginkaj"

Komentarze użytkownika: ginkaj

od nowego roku zmiany w becikowym?

ginkaj / 2012-12-28 09:44
Slyszeliscie, ze od 2013 roku becikowe uzależnione będzie od dochodu ? otrzymają je tylko rodziny o miesięcznych dochodach poniżej 1922 zł na osobę....

ubezpieczenie domu od kataklizmu?

ginkaj / 2012-12-31 10:20
Decydując się na wykupienie ubezpieczenia mieszkania trzeba pamiętać, że zakres ochrony ubezpieczeniowej jest różny w zależności od wybranego rodzaju ubezpieczenia. Może to być tylko ochrona przed włamaniem i rabunkiem, ale również przed aktami wandalizmu, pożarem, huraganem, gradem czy na przykład wybuchem.

Koszt zalozenia spółki

ginkaj / 2013-01-15 09:38
Chce otworzyc spolke z ograniczoną odpowiedzialnością, chciałbym poznac koszty i oplaty w związku z zalozeniem spolki z o.o

Komornik, a zwrot podatku???

ginkaj / 2013-01-22 09:53
Jeżeli komornik zajął mi część wynagrodzenia, to będzie zabierał też wszelkie wpływy na moje konto bankowe? Niedlugo będziemy się rozliczac i ciekaw jestem czy zwrot podatku tez Może mi zajac?

nadgodziny, a ciaza?

ginkaj / 2013-01-24 09:54
moj szef odkad dowiedzial sie, ze jestem w ciazy każe mi zostawac po godzinach pracy, nie wiem...chyab robi to zlosliwie, mam pytanie czy ma do tego prawo?

konto osobiste w Alior Banku?

ginkaj / 2013-01-25 11:45
Załóż konto bankowe w banku Zachodnim. Otwierając konto poprzez Nasze pośrednictwo otrzymasz bon o wartości 50 zł na zakupy w sklepach typu Żabka;)

ranking pozyczek bez BIK?

ginkaj / 2013-01-28 10:15
ja tam lubie providenta, nie raz korzystalem z ich uslug, pomogli mi finansowo kiedy tego potrzebowalem, pozniej bez problemu splacilem im pozyczone pieniadze

rozliczenie PIT przez internet

ginkaj / 2013-02-06 10:51
Jeżeli nie masz skomplikowanych rozliczeń, to jak najbardziej polecam formularz ze strony ministerstwa. Łatwy w obsłudze i od razu można wysłać PIT.

Opinia o Kantorze EUROCENT w Krakowie

ginkaj / 2013-02-14 10:53
chciałbym przestrzec wszystkich przed kantorem Eurocent!Pracują tam złodzieje i oszuści,kłamią i kradną w żywe oczy,oszukują,nie dają faktur

Oscar Pistorius zastrzelil swoja dziewczyne

ginkaj / 2013-02-14 11:05
dziwne, jakos nie wierze, ze to rpzez przypadek, cos musialo byc na rzeczy i mysle, ze wczesniej czy pozniej wyjdzie to na jaw...

stadion narodowy zostanie zamkniety??

ginkaj / 2013-02-15 10:51
no niezle, ale wiaodmo, robili wszystko na szybkosci i niedopelnili pewnych rzeczy dosc waznych wiec tera zniech za to odpoweidza

Katastrofa w Egipcie

ginkaj / 2013-02-26 10:42
Byłam tam wiele razy. Latałam balonem. Nad Luxorem. Loty organizuje firma Sindbad.To koszmar co musieli przezyc...

ubezpieczenie zdrowotne, a urzad pracy??

ginkaj / 2013-02-27 11:14
trzeba sie najpierw zarejestrowac jako osoba bezrobotna pozniej udac sie do odpowiedniego okienka po taki papierek, ze sie jest ubezpieczonym

Pierwsze egzemplarze kabrioleta Opla Cascada

ginkaj / 2013-03-01 10:51
niezla fura, taki smaochod to moje marzenie, ale watpie zbey mnie bylo kiedykolwiek na taki stac:(

stare tablice rejestracyjne trzeba wymienic na nowe?

ginkaj / 2013-03-08 09:28
przedwczoraj kupilem samochod, niestety ma on stare tablice rejestracyjne, poki co nie mam pieniadzy na to aby wymienic je na nowe, czy w zwiazku z tym jak zatrzyma mnie policja to bede placil kare?
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy