Forum

Komentarze użytkownika "goblin"

Komentarze użytkownika: goblin

goblin / 2008-11-23 22:49

Co by
nie mowic nigdy nie bedzie mozliwe otrzymanie 8,08% bo nie ma mozliwosci odnawiania
lokaty

Ale po tych 3 miesiacach mozna srodki np. ulokowac na innej lokacie w innym banku, gdzie np. oprocentowanie moze wynosic 9 czy 10 % (kto wie co bedzie za 3 miesiace)
goblin / 2008-11-18 10:56
estonia to my nie jestesmy...... ale zawsze mozemy miec estonie w kraju...
I jedni i drudzy sa siebie warci :/

Re: opinie o multi pin aegon 2008

goblin / 2008-11-17 01:57
Ja tam juz wole sam odkladac miesiecznie na jakims koncie oszczednosciowym lub lokatach.... a jak kiedys fundusze zaczna odrabiac, wtedy mozna samemu przerzucic srodki na nie...
goblin / 2008-11-17 01:51
Ja tam wole Mercedesa... (bez gwiazdy nie ma jazdy :D )

Re: póki co złoty umacnia się

goblin / 2008-11-17 01:50
Umacnia sie? A niby gdzie?
Chyba dopiero zacznie sie umacniac....
goblin / 2008-11-16 00:17

Anglia i Szwecja dotychczas odmówiły i świat nie zawalił się.

I z nich my powinnismy wziasc przyklad....
goblin / 2008-11-16 00:14

Pytam poważnie, chcę wiedzieć, jak
głosować w referendum, a argumenty typu "Euro jest fajne", "Euro jest be" absolutnie mnie
nie przekonują.

Wystarczy tylko cofnac sie troche w czasie i nie trzeba dlugo szukac... Wlochy? Niemcy? Przeciez teraz placza za swoja waluta przeklinajac Euro... w Polsce bedzie lepiej po wprowadzeniu euro? Na to pytanie niech kazdy sobie sam odpowie....
goblin / 2008-11-13 02:03

Uważam że przypadek kolegi marcel600 mogł się zdażyć ale podczas snu.

Czyli masz na mysli "lunatykowanie" ? ;)

Jesli chodzi o ten przelew to z pewnoscia byl to błąd (a czyj to tego ja juz nie wiem).... a one sie niestety zdarzaja.

Re: Gdzie dzisiaj najlepiej otworzyć konto oszczędnościowe?

goblin / 2008-11-13 01:54
Błądząc po wszystkich bankach i ich ofertach kont oszczednosciowych (jak i lokat) stwierdzilem, ze zostaje poki co w swoim banku.... nie zakladam narazie konta oszcz., a wybieram lokate negocjowana.... przy ktorej uzyskam 7 % w skali roki przy okresie zamrozenia srodkow juz powyzej 30 dni.... wiec nie jest jeszcze az tak zle.
Dziekuje bardzo za wszystkie odpowiedzi.... i mam nadzieje, ze dyskusja bedzie sie nadal toczyla, poniewaz caly czas wychodzi cos nowego, banki przedstawiaja nowe oferty, wyzsze oprocentowania kont oszczednosciowych..... i moze za jakis czas znowu bede myslal nad zalozeniem wlasnie takiego konta ;)
goblin / 2008-11-13 01:50
I nad lukasem sie zastanawialem..... ale wlasnie.....8% na dwa miesiace, a pozniej sie przenosic gdzies indziej... to moze lepiej od razu zlozyc swoje srodki w jedno miejsce bez koniecznosci przenoszenia ich po 2 miesiacach, a gdzie procent wynosi np. 7% ?
goblin / 2008-11-13 01:38
Po to jest to forum, zeby tutaj pisac, wiec jesli masz cos ciekawego do powiedzenia to z checia poczytam.... i mysle, ze nie tylko ja dowiem sie wiecej o "roznych formach inwestycji" :)

Re: polisa inwestycyjna BZWBK

goblin / 2008-11-13 01:29
hmm.... inwestowanie na dluzszy termin.....
A jakie jest aktualne oprocentowanie jesli mozna spytac?

Re: Kiedy kolejna szansa na wejście w akcyjne

goblin / 2008-11-13 01:24
Na pewno nie w tym roku.....
goblin / 2008-11-13 01:22
Ja bym jeszcze poczekal.... a poki co moze lokata albo konto oszczednosciowe :)
goblin / 2008-11-13 01:18
A moze tu po prostu chodzi o ten dolny rekord? ;)

Najnowsze wpisy