Forum

Komentarze użytkownika "goblin"

Komentarze użytkownika: goblin

Gdzie dzisiaj najlepiej otworzyć konto oszczędnościowe?

goblin / 2008-08-25 00:44
Witam,
Chcialbym otworzyc konto oszczednosciowe, ale niestety nie wiem gdzie... wiec moze mi doradzicie na podstawie swoich doswiadczen, a takze wiekszej wiedzy od mojej.
Interesuje mnie oczywiscie jak najwiekszy procent, czyli i jak najwiekszy dochod na sam koniec.
Mam zamiar wplacac na to konto pieniadze minimum raz na dwa miesiace (przewaznie jednak bedzie to raz na miesiac) oraz chcialbym miec mozliwosc w razie czego wybrania czesci pieniedzy lub calosci chociaz raz w miesiacu bez jakiejkolwiek straty nagromadzonych odsetek (w razie czego).
Co mi doradzicie...?

Re: wymiana funta

goblin / 2008-08-25 00:50
Nie sadze, aby funt teraz szedl w gore tak szybko jak spadal w ostatnim czasie......
Inwestowanie w fundusz prowadzony w GBP to tez chyba nie jest zbyt dobry pomysl, bo GBP tak samo jak inne waluty maja od jakiegos czasu tendencje spadkowe.... chyba, ze pewnym bylo by to, ze zaczna isc w gore...

Dlaczego PEKAO SA nie ma jeszcze w swojej ofercie konta oszczednosciowego ?

goblin / 2008-08-25 01:32
Ostatnio mysle o koncie oszczednosciowym, a ze chcialbym je otworzyc w tym samym banku, gdzie posiadam juz konto.... no wlasnie, tym bankiem jest 'żubr', niestety nie posiada on jeszcze opcji konta oszczednosciowego..... Dlaczego? Czy moze maja plany niedlugo ruszyc z taka opcja, patrzac jak bardzo popularne ostatnio staly sie konta oszczednosciowe?
goblin / 2008-08-25 11:33
Moze i jest badziewny.... ale i tak z checia bym sie nim troszke 'pobawil' i poznal go lepiej.
... wiec jesli ktos kupil i mu sie nie podoba to moze mi oddac :) z checia sie nim zaopiekuje, hehe :)
goblin / 2008-08-25 14:45
hmm... czyli liczac, ze chcialbym trzymac pieniadze przez 12 miesiecy i raz w miesiacu np. wyplacac czesc z konta (do tego biorac pod uwage, ze nie mam u siebie oddzialu Eurobanku), to przy rocznym koszcie karty i jednozlotowkowej oplacie za wyplate z konta, wychodzi, ze w Polbanku bardziej sie oplaca.
goblin / 2008-08-25 17:47
Dziekuje za odpowiedzi.
Caly czas sie zastanawiam.... biore pod uwage jeszcze obligacje, a moze i nawet jakies fundusze z branzy zwiazanej np. z ropą....

Re: Jeszcze nie czas na wpłaty do funduszy akcji

goblin / 2008-08-25 21:06
No tak.... tylko ile jeszcze trzeba bedzie czekac....
goblin / 2008-08-25 21:09
a gdzie ten SCH1 mozna nabyc?
I tak z ciekawosci od czego to jest skrot?
goblin / 2008-08-26 19:15
moze to jest bessa w hossie ;)

Re: Warto teraz kupić dolara??

goblin / 2008-08-26 19:27
A jak murzyn wygra w wyborach i dolar nie podskoczy?
Jak narazie, od jakiegos czasu waluta idzie w dol......

Re: Inwestuj!

goblin / 2008-08-26 19:46
bez komentarza....
goblin / 2008-08-26 19:49
Kati, a mozesz powiedziec wiecej o tym dts finance?
Zainwestowalas/es wlasnie tam pieniadze?
Czy lepiej w PLN czy np. w GBP (przy spadajacej ostatnio walucie zagranicznej) ?

Re: Jakie realne zyski z lokaty overnight???

goblin / 2008-08-27 11:00
hmm... a mozesz powiedziec cos wiecej na temat tej lokaty overnight? Jakie banki oferuja cos takiego?
goblin / 2008-08-27 11:05
Dzieki za objasnienie i wskazanie gdzie szukac.....
Widze, ze w ropie ma udzial 30%.. a czy jest cos (raczej fundusz), ktory ma wiekszy udzial w ropie naftowej?
goblin / 2008-08-27 15:07
Dobre!

.....ale podobno lokata jest bez sensu !?
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6

Najnowsze wpisy