Forum

Komentarze użytkownika "GochaB"

Komentarze użytkownika: GochaB

GochaB / 2008-01-18 20:38
A co z tym na "podreperowanie zdrowia" czy jakoś tak??
Ja mam całego urlopu 26 dni
GochaB / 2008-01-18 20:41
myślisz, że księgowi mają płacone za śledzenie zmian w przepisach??? robi się to w domu po 9-10 godz. pracy dziennie, a jek szef ma faneberie lub węża w kieszeni i nie chce dać dodatkowych etatów to na ustawy zostają niedziele, bo w soboty do roboty
GochaB / 2008-01-18 20:43
masz rację , kiedyś nauczyciel wzbudzał szacunek, teraz... szkoda słów
ale cóż na studia pedagogiczne idą ci,którym gdzie indziej nie poszło (przepraszam ten niewielki odsetek nauczycieli z powołania, ale to zazwyczaj ludzie, którzy uczyli już 20 lat temu)
GochaB / 2008-01-18 20:44
pewnie go ktoś taki jak ty uczył
GochaB / 2008-01-18 20:52
To idź do prywaciaża do roboty, zarbisz ze 4000 ale popracować trzeba będzie ok 50 godz na tydzień
GochaB / 2008-01-18 21:01
A ta znajoma pochwaliła się, że jej etat to 40 godz na tydzień a nie 18??
GochaB / 2008-01-18 21:03
Tylko błagam Ty nie bierz się za nauczanie !!! Pisze się JUŻ nie JÓŻ
GochaB / 2008-01-18 21:05
są tacy którym dałabym i 2000, ale coraz więcej jest takich, którzy i tak zarabiają za dużo w
porównaniu ze swoimi kompetencjami
Mam 34 lata, więc szkołę kończyłam nie tak znowu dawno, ale jekość nauczycieli przez ten czas
spadła tak, że właściwie nie ma co porównywać
Byłam tzw. "trudną młodzieżą", dziś współczuję moim nauczycielom, ale dali radę, dzisiejsi
mieliby śmietnik na głowie. Wyrosłam z trudnego wieku, mam dom rodzinę, karierę i ... Do tego
zmierzam wychowuję 3 dzieci: 1 rodzone i 2 jako rodzina zastępcza (przeszłam specjalne kursy i
szkolenia prowadzone przez psychologów, pedagogów... więc chyba to najlepszy dowód, że trudny
okres dorastania mam za sobą) i z czym spotykam się w szkole? Znajomy nauczyciel (w moim wieku),
którego spotkałam gdy poszłam zapisać "nowe" dzieci do szkoły spytał czy się dobrze zastanowiłam
co robię, bo "w domu dziecka to niewiadomo... no wiesz..." TO MA BYĆ CZŁOWIEK, KTÓRY MA UCZYĆ I
WYCHOWYWAĆ ????!!!! NA PRZODKU Z GÓRNIKAMI NIECH ZAPIE... TAM WYSTARCZĄ MIĘŚNIE
GochaB / 2008-01-31 19:13
tak współczuj... , bo tylko jojczyć potrafią i wydaje im się , że mają najcięższą i najodpowiedzialniejszą pracę na świecie, a tak na prawdę to i owszem ciężka może ona jest ale ani mniej anie więcej niż praca policjanta, strażaka ... a odpowiedzioalność mają w d... Nie uczę moich dzieci, że wszystko im wolno i wiele o tym pisałam na tym forum, ale dzieci mają gdzieś moje ględzenie o szacunku do nauczycieli jeśli widują ich pijanych, odczuwają ich frustrację i nietolerancję a np nauczycielak religii gada im o czystości przed ślubem a sama ma dziecko bez męża (nie mam nic przeciwko temu, ale niech uczy polskiego a nie religii bo to fałszem zalatuje)
Sama jesteś durną babą, chcesz dosadnie?? proszę: nuczyciele po 5-7 lekcjach idą do domu i (nie)wychowują własnych(ne) dzieci, a ja mam dzieciaki po przejściach 24 na dobę i nietolerancyjnych nauczycieli wpędzających je w kompleksy do tego
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy