Forum

Komentarze użytkownika "Golem14"

Komentarze użytkownika: Golem14

Golem14 / 2010-02-04 18:02 / Tysiącznik na forum
to musisz zainwestowac w lokaty bankowe - tam na pewno bedzie ten 1%:)
Golem14 / 2010-02-04 17:37 / Tysiącznik na forum
Hej Cyfra,

wielu liczy teraz na spadki, ale na niektorych spolkach moze sie tego niedoczekac.. - poza tym kilkanascie procent jestem w stanie przyjac na klate, fundamentalnie nic sie nie zmienilo...

Pozdrawiam
Golem14 / 2010-02-04 17:22 / Tysiącznik na forum
Witaj Cyfra,

co ma spasc to spadnie, a co urosnac urosnie - powiedzial kiedys jakis swiety starzec...

Pozdrawiam
Golem14 / 2010-02-04 17:15 / Tysiącznik na forum
wlasnie, bardzo ciekawe;-) - nie myslalem, ze tak szybko...
Golem14 / 2010-02-04 17:08 / Tysiącznik na forum
Widze zatem, ze warto przygladac sie takze blizej indeksom: gdybym sie kiedys bardzo nudzil, to moze poprobuje nowej gry:)
USD jest faktycznie kluczem do ruchow globalnych na gieldach - wezme sobie obserwacje dolara bardziej do serca:)

A to jest ta ciekawa wiadomosc:
http://www.parkiet.com/artykul/7,894288.html
Golem14 / 2010-02-04 16:54 / Tysiącznik na forum
Witaj Big,

pojawilo sie dzisiaj wazne info odnosnie interesujacej nas spolki i to przyspieszylo moja decyzje portfelowa - ciezko o spokoj w dzisiejszych czasach, a sa to czasy Depeche Mode:) Tak to juz jest: jeden placze, drugi sie smieje - jednak lubie tak jak Kostolany, gdy wszyscy zarabiaja na gieldzie:)

Pozdrawiam serdecznie
Golem14 / 2010-02-04 16:44 / Tysiącznik na forum
Witaj Big,

gratuluje spadkow na WIG20:) W zwiazku z tym, ze pewne procesy przebiegaja szybciej niz myslalem, zrobilem dzisiaj rotacje procentowa na moich spolkach: sprzedawac jednak nie mam zamiaru... szybko sie wyrowna poziom wody na Wisle:)

Pozdrawiam serdecznie
Golem14 / 2010-02-04 09:50 / Tysiącznik na forum
Witaj Jarg,

przesylam zyczenia zdrowia dla Twojej Zony - z prezentu na pewno bedzie bardzo rada:)

Pozdrawiam serdecznie
Golem14 / 2010-02-03 22:27 / Tysiącznik na forum
Franek Starowieyski byl cool:)) Nawet maly rysunek spod jego reki moze cieszyc, chociaz ja go cenie przede wszystkim za kolorowa osobowsc:)

Dekada na kilkaset procent zysku to jak dla mnie zdecydowanie za dlugo - ale sztuke zbiera sie przede wszystkim dla wartosci estetycznych: trzeba faktycznie kupowac dobre prace tak jak dobre akcje;-)

Podoba mi sie bardzo Twoje zamilowanie kolekcjonerskie:)

Pozdrawiam serdecznie
Golem14 / 2010-02-03 22:15 / Tysiącznik na forum
Czasy "One night in Paris" juz niestety minely - mimo wszystko warto pojsc takze dzisiaj na koncert DM, czas biegnie szybciej niz sie nam wydaje, a chlopaki maja juz swoje lata...

Na Atona jescze wrocimy w tym roku, tj. zapewne jak stopnieja sniegi ;-)

Pozdrawiam
Golem14 / 2010-02-03 21:55 / Tysiącznik na forum
Witaj Marioo,

koncert DM to ogolnie fajna sprawa, ale chlopaki w wydaniu koncertowym sa juz na absolutnym wykonczeniu: w zeszlym roku bylem na koncercie DM w Hamburgu: niestety byla fatalna akustyka i chlopaki mimo koktajli witaminowych zupelnie bez fantazji... - glownym problemem byl zupelnie nienadajacy sie na takie wystepy stadion pilkarski, moze w Lodzi bedzie lepiej z dzwiekiem...

Mimo wszystko polecam wszystkim zakup biletu od Marioo - Depeche Mode live juz chyba po tej trasie koncertowej wiecej nie bedzie, a jest to zywa legenda "Psycho-Popu":)

Plyty studyjne DM jednak nie pokryja sie jeszcze dlugo warstwa kurzu...

Pozdrawiam
Golem14 / 2010-02-03 21:47 / Tysiącznik na forum
Z kupnem dziela sztuki jako inwestycji finansowej to ciezka sprawa - zazwyczaj jest to inwestycja dla dzieci albo wnukow:) Dlatego trzeba najlepiej kupowac obrazy, ktore dzisiaj ciesza oko:)

Co zakupiles ladnego w galerii? :)

PS. Z bezposredniego zrodla wiem, ze galerysci potrafia byc bardzo elastyczni w cenach swoich obiektow niezalezni od kryzysu i pory roku:) - ale teraz faktycznie czas promocji na rynku sztuki nastal...

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Golem14 / 2010-02-03 20:45 / Tysiącznik na forum

2010-02-03 20:37:23 | Jarg [ Portfel ] [ Uznany Gracz Giełdowy ]
Cześć Golemie...

Widziałeś, jak sztuka współczesna ładnie poszła na NC? :-)
Trzeba było jednak wziąć... :-)

Pozdrawiam :-)


Witaj Jarg,

widzialem, widzialem:) Mimo wszystko to nie jest spolka w moim stylu - handel sztuka jest za malo "fundamentalny" jak dla mnie;-) Ale pewnie i na tej spolce bedzie mozna zarobic "nascie" albo "dziescia" procent....

Aktualnie szukam perel gieldowych w innych branzach, a ze sztuka w roznych formach mam codziennie bezposredni kontakt;-)

Pozdrawiam
Golem14 / 2010-02-03 20:26 / Tysiącznik na forum
Witaj Pietroo,

NC jest aktualnie on the top:) - licza sie jednak spolki "wybrane", a nie caly indeks i o tym musimy ciagle pamietac;)

Pozdrawiam
Golem14 / 2010-02-03 20:24 / Tysiącznik na forum
Podoba mi sie stwierdzenie, ze Kaszub nie kleka - ja tez nie klekam, chyba ze jedynie przed wlasnymi slabosciami:)

Obserwuje indeksy jednym okiem, a dwojgiem oczu obserwuje spolki i szukam ciagle perel na nastepne miesiace - na razie gram DM i tak przez jakis czas powinno zostac;-)

Na PLN gram od lipca 2009, tj. wtedy dokonalem pelnego transferu Euro na GPW...

Ferrum to zaiste perla ukuta z zelaza:)

Najnowsze wpisy