Forum

Komentarze użytkownika "Golem14"

Komentarze użytkownika: Golem14

Golem14 / 2010-01-29 20:34 / Tysiącznik na forum
Hej Adrianoo,

pierwsze akcje Atona zakupilem juz we wrzesniu - mysle, ze okres 5 miesiecy to dosyc dlugo, a ja jestem z natury swojej bardzo niewierny:)

Forum Atona nie zamierzam opuszczac i w dalszym ciagu bede chetnie dyskutowal o tej spolce, jezeli ktos merytorycznie bedzie mial cos do powiedzenia...

Dalej twierdze, ze Aton bedzie nalezal do czarnych koni roku 2010, ale to nie oznacza, ze przez caly rok musze trzymac akcje - beda "bad and good times" dla kursu tej spolki - Flugo o swoj portfel potrafi dobrze zadbac, na inwestycji Atona na pewno nie straci:)

Polecalem zakup akcji Atona od 2,50 - 3,00 - jak ktos skorzystal w tamtym czasie, powodow do narzekania raczej nie ma...

Jako krytyczny racjonalista nie moge byc fanatykiem, chocby jednej z najlepszych spolek na parkiecie - aktualnie mam nowe plany...

Pozdrawiam

PS. Adrianoo zapodaj choc raz taki typ jak Aton uzasadniajac przy tym szczegolowo, dlaczego...
Golem14 / 2010-01-29 20:11 / Tysiącznik na forum
Witaj Adrianoo,

pierwsze slysze o zakladzie - mozesz podac blizsze szczegoly? :)

Fakt, ze sprzedalem dzisiaj akcje nie oznacza, ze mowie good bye na zawsze...

Poza tym troche odmiany mi sie przyda - moja strategia wreyfikuje sie w trakcie gier gieldowych: akcje to nie lokata bankowa i warto jednak o tym pamietac... pozy tym na parkiecie trzeba byc "flexibel", ale DT to nie dla mnie zajecie:)

Pozdrawiam
Golem14 / 2010-01-29 19:35 / Tysiącznik na forum
Czesc Amelio,

ruch spontaniczny, ale calkowicie zamierzony:) - potrzebowalem troche swiezosci w portfelu...

Pozdrawiam serdecznie
Golem14 / 2010-01-29 19:32 / Tysiącznik na forum
Witaj A migo alias Desperado:)

przeprowadzilem dzisiaj formalna separacje na parkiecie - do "starej zony" jednak zawsze mozna wrocic:)

Pozdrawiam
Golem14 / 2010-01-29 19:28 / Tysiącznik na forum
Witaj Big,

czas na zmiany jakby powiedzial kandydat na prezydenta:) Rozpoczalem dzisiaj roszady portfelowe, na razie w delikatny sposob:)
Czas postawic na swieze konie, ale o Atonie nie zapominam - na razie poprzygladam sie troche z daleka..

Pozdrawiam serdecznie

PS. Piatek - najlepszy dzien na rozliczenia i podsumowania w tygodniu:).

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Golem14 / 2010-01-29 19:19 / Tysiącznik na forum
Witam Gospodarza i Kacikowiczow,

na przywitanie muzyczne Homo twist - "Twist again"...
http://www.youtube.com/watch?v=Tg3yaA0VzmQ

Na portal telebörse.de bede czesciej zagladac - takie okno na swiat :)

Pozdrawiam serdecznie

PS. Dzisiaj gruntownie przeczyscilem swoj portfel...
Golem14 / 2010-01-28 20:18 / Tysiącznik na forum
:))
Golem14 / 2010-01-28 20:07 / Tysiącznik na forum
W tym roku wszystko bedzie szlo juz bardziej na parkietach po grudzie - mysle, ze trzeba teraz bardziej skupic sie na cyklach srednioterminowych i korzystac z tych wahan kursow, zachowujac przy tym oczywiscie perspektywe dlugoterminowa:)

Pozdrawiam serdecznie
Golem14 / 2010-01-28 20:02 / Tysiącznik na forum
Mysle, ze debiuty rozruszaja dalej NC, a takze dobrze sie przysluza niektorym spolkom juz notowanym na NC ;)
Twoja Cegla jest przykladem debiutanta, ktory blyskawicznie zrobil kariere:)

Uwazaj A migo: jak zostaniesz Midasem, to bedziesz wszystko wokol siebie zamienial w zloto:)
Golem14 / 2010-01-28 19:53 / Tysiącznik na forum
Witaj Big,

ciekawe czy DJ przebije granice 10tys punktow... - USA zasialy ziarno strachu na parkietach i mysle, ze na tym sie skonczy: przyszly tydzien powinien byc juz na +...

Pozdrawiam serdecznie
Golem14 / 2010-01-28 19:50 / Tysiącznik na forum
NC bedzie najlepszym polem dzialania dla "mniejszych" inwestorow podczas obecnej hossy - wkrotce bedzie debiutow co nie miara na NC...

Widzisz cos ciekawego na horyzoncie? :)
Golem14 / 2010-01-28 19:36 / Tysiącznik na forum
Witaj A migo,

konsekwentna strategia alá "desperado" przynosi efekty:)

Pozdrawiam

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Golem14 / 2010-01-28 19:30 / Tysiącznik na forum
Witam Gospodarza i Kacikowiczow,

na muzyczne przywitanie David Bowie - Something in the air
http://www.youtube.com/watch?v=e8L_PaP64VY&feature=related

Pozdrawiam serdecznie
Golem14 / 2010-01-27 21:24 / Tysiącznik na forum
Witaj MS,

obserwacja znaczy obserwacja:) Po przejsciu calego zamieszania z emisja PP kurs na pewno nie bedzie stal w miejscu tj. przyjdzie oczekiwane odbicie...
Gant jest jedna z najlepszych spolek z deweloperki i w 2010 jeszcze wszystkim o tym przypomni - tak obstawiam:)

Pozdrawiam

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Golem14 / 2010-01-27 21:09 / Tysiącznik na forum
Witam Gospodarza i Kacikowiczow,

pozdrawiam serdecznie

Najnowsze wpisy