Forum

Komentarze użytkownika "Golem14"

Komentarze użytkownika: Golem14

Golem14 / 2010-01-16 15:02 / Tysiącznik na forum
twoja troska jest calkowicie zbedna - mam gruby pancerz...
Golem14 / 2010-01-16 14:52 / Tysiącznik na forum
a co ty rafcio tak nagle zainteresowales sie Atonem? - mogles zakupic jak polecalem miedzy 2,5-3zl, potem zawsze podkreslalem, ze ryzyko bedzie sie zwiekszac proporcjonalnie do wzrostu kursu, ale to jest chyba oczywiste takze dla ciebie..
Golem14 / 2010-01-16 14:39 / Tysiącznik na forum
rafcio, co ja moge ci napisac... probuj chlopaku, mozesz dasz sobie rade z problemami w zyciu...
Golem14 / 2010-01-16 14:18 / Tysiącznik na forum
rafciu, ja nie jestem rozgoryczony (wrecz przeciwnie:), ale ty na pewno jestes rozgoryczny w swoim zyciu - w sumie przykro mi nawet...
Golem14 / 2010-01-16 14:03 / Tysiącznik na forum
Witaj Jarg,

zgadza sie, te "pociagi" czy "popedy"sa zdecydowanie rozne: pierwsze dwa sa zjawiskiem wylacznie kulturowym, a ten trzeci to nasz taki balast biologiczny:-)

Artystka nazywa sie Andrea Damp z Berlina - w necie sa jej obrazy, wiec mozna poogladac - sztuka pelna kolorow, taki swiat bajki i fantazji:-)

Pozdrawiam
Golem14 / 2010-01-16 13:28 / Tysiącznik na forum
Hej Tomtay,

pociag do nikotyny pozostaje na cale zycie, tak jak pociag do alkoholu, dragow albo kobiet :-) Ale nie zebym doslownie porownywal kobiety z tymi dwoma pierwszymi kategoriami - to jest zupelnie inna historia:-)

Pozdrawiam
Golem14 / 2010-01-16 13:24 / Tysiącznik na forum
juz nawet tutaj przylazles matolku? - nudzi sie tobie w tej twojej nedznej egzystencji...
Golem14 / 2010-01-15 19:51 / Tysiącznik na forum
Co sie w ten piatek tak wszyscy emituja??? - przeciez to nie piatek 13-go...
Golem14 / 2010-01-15 19:49 / Tysiącznik na forum
Zazwyczaj w piatki nie rozmyslam za duzo o gieldzie, dzisiaj jest wyjatkowo:) Zreszta zaraz uciekam na otwarcie wystawy w galerii, wiec o gieldzie tam dyskutowal juz nie bede:-)

Haslo "no mercy" nie jest mi obce - tym razem o pare dni za pozno (faktycznie tu mialem za duzo sentymentow:) - a mialem juz przygotowany misterny plan, bylbym dzisiaj o prawie 100% wyzej na moim calym porfelu, a tak zostala mi tylko nauka zdobyta na wlasnej krwi:-))
Golem14 / 2010-01-15 19:38 / Tysiącznik na forum
Budowa Centrum Badawczo-Rowojowego, hali montazowej, prototypy urzadzen, marketing oraz utrzymanie firmy (tu tylko okolo 3 mln PLN rocznie) - wszystkie te dzialania dodatkowo byly wspierane z funduszy unijnych i strukturalnych... - zarzad zatem wielu szampanow nie wypil na koszt akcjonariuszy:)
Golem14 / 2010-01-15 19:35 / Tysiącznik na forum
Witaj Thai,

gra sie dopiero na dobre rozpoczela:-) - emocji gieldowych nam nie brakuje i brakowac nie bedzie:)

Serdecznie pozdrawiam
Golem14 / 2010-01-15 19:32 / Tysiącznik na forum
Zapowiedzi "prezesow" zazwyczaj sie nie sprawdzaja, w tym wypadku spolka ma jednak u mnie duzy kapital zaufania:)

Do 100zl daleka droga, najpierw niech sie dobrze wyemituja:-)
Golem14 / 2010-01-15 19:28 / Tysiącznik na forum
Witaj Inwestorko o slicznych oczach:)

co robilas przed trzema laty, jesli mozna sie zapytac? :) Juz taki mlody gieldowo to nie jestem:-)

Pozdrawiam
Golem14 / 2010-01-15 19:15 / Tysiącznik na forum

2010-01-15 18:57:20 | a.migo2 [ _ ]
fundamenty piszesz hmmm
jak na razie tylko na papierku i obietnice ze sie sprzeda +
nowa emisja ehh wcale noe taka duza))


A.migo, gdybys miedzy "siorbaniem" poczytal troche dokumentacji i dowiedzial sie, czym sie tak naprawde Aton bedzie zajmowal w roku 2010, mialbys troche inne zdanie na ten temat :)

Emisja i zapowiedz PP musialy potrzasnac kursem akcji (zawsze sie tak dzieje) i beda pewnie dalsze spadki - pozytywem jest jednak, ze kapital z emisji nowych akcji zostanie przeznaczony na realizacje zamowien na budowe urzadzen.

Emisja byla zreszta przesadzona, osobiscie obstawialem na marzec, stalo sie to jednak szybciej i dostalem dzisiaj mocno po kieszeni:-)

Z kazdej straty plynie jednak nauka na przyszlosc, o ile ta nauka pozostawia nas przy zyciu - hartujemy sie przeciez nieustannie w boju gieldowym:-)

Pozdrawiam

PS. Twoja "cegla" jest super, taka atomowa :-) - gratuluje! Osobiscie jednak staram sie od pewnego czasu kupowac wylacznie akcje spolek, w ktorych wiem dokladniej co sie dzieje... Aton zaskoczyl mnie wprawdzie emisja, ale gramy dalej:)

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Golem14 / 2010-01-15 18:55 / Tysiącznik na forum
Pozwole sobie tutaj wkleic oficjalne stanowisko zarzadu Atona w sprawie emisji nowych akcji:

"Uzasadnienie ws. Emisji Akcji Serii E.

W najbliższym czasie spodziewane jest wejście w życie przepisów umożliwiających
unieszkodliwianie odpadów azbestowych w urządzeniach przewoźnych oraz unieszkodliwianie odpadów medycznych i weterynaryjnych technologią mikrofalową. W związku z tym Spółka spodziewa się zwiększonego zainteresowania swoimi urządzeniami typu: ATON 500BW, ATON BWW, ATON 200 etc.
Spółka ma podpisanych wiele listów intencyjnych, oraz prowadzi szereg zaawansowanych rozmów dotyczących sprzedaży urządzeń do unieszkodliwiania odpadów azbestowych oraz unieszkodliwiania odpadów medycznych i weterynaryjnych. Ich realizacja nie była dotychczas możliwa z powodu występujących ograniczeń prawnych.
W ocenie Zarządu Spółki, posiadane obecnie zasoby finansowe nie pozwolą w pełni zrealizować potencjalnych zamówień oraz sprostać zwiększonemu popytowi na te urządzenia. Tym samym istnieje ryzyko niezrealizowania części zamówień lub też zrealizowania ich z opóźnieniami.
Nowa emisja związana jest zatem z koniecznością pozyskania przez Spółkę środków
na pokrycie wysokich kosztów budowy urządzeń o których mowa powyżej."

Najnowsze wpisy