Forum

Komentarze użytkownika "Golem14"

Komentarze użytkownika: Golem14

Golem14 / 2009-09-08 21:17 / Tysiącznik na forum
Z mojej strony polecam w dalszym ciagu zakup 08Octava, na ktorej aktualnie trwa promocja:)
Golem14 / 2009-09-08 21:34 / Tysiącznik na forum
Witam Gospodarza,

Ronsona mialem i w dalszym ciagu obserwuje, ale przerzucilem sie aktualnie na Octave, ktora jest mniej zmeczona niz Ronson i rozpoczela podroz w kierunku 3 zl - Ronson to sprawnie zarzadzana firma i na pewno przysporzy jeszcze wszystkim wiele radosci.
Z deweloperki, ktorej sytuacje bacznie sledze, bardzo ladnie wyglada Gant, ktory czeka na swoje 5 minut.

Dla ludzi o mocnych nerwach polecam Orco, ktorego losy beda sie poniekad decydowac na specjalnym zebraniu akcjunariuszy 15 wrzesnia - bankructwo tak duzej spolki z wartoscia ksiegowa 67,93 Euro przy aktualnej cenie 37,49 wydaje sie watpliwe. Raczej bedzie tylko duza restrukturyzacja i ciecie kosztow. Spolka zapewne przetrwa aktualne zawirowania, ale najblizsza reakcje kursu ciezko przewidziec- do tej spolki potrzeba trocze intuciji oraz mocne nerwy:) A takze obserwacja jej kursu na gieldzie w Paryzu.

Pozdrawiam
Golem14 / 2009-09-08 21:39 / Tysiącznik na forum
Dane zaczerpniete z money.pl: skonsolidowany raport za II kwartal 2009 - czyzby moneyowcy znowu cos pokrecili? Cena / War. Księg. 0,46
Golem14 / 2009-09-08 21:57 / Tysiącznik na forum
Takie dane Impexmetal wygladaja zachecajaco - jakis czas temu mialem troche akcji po 1,65, ale sie przedwczesnie wycofalem - okres eksperymentowania:). Aktualnie pozostaje przy deweloperce, ale bez ortodoksji.
Romano daje wszystkim zarobic - jak Hyman Roth, legendarny Zyd z Miami: jak wiadomo, zyl dlugo bo dawal zarabiac innym:)

A tak swoja droga twarz Pana Karkosika mowi wszystko o jego trudnej drodze do dzisiejszej pozycji - jego zdjecia zawsze mnie rozczulaja:)
Golem14 / 2009-09-08 22:10 / Tysiącznik na forum
Trocze przypomina "z urody" Maklakiewicza:) Czytalem, ze jego hobby jest uprawa roz:)
Golem14 / 2009-09-08 22:11 / Tysiącznik na forum
Serce ma pewnie miekkie, ale reke twarda:)
Golem14 / 2009-09-08 22:14 / Tysiącznik na forum
Witaj,

budzi sympatie, a przede wszystkim daje zarobic tez innym:)
Golem14 / 2009-09-08 22:16 / Tysiącznik na forum
Pan Solorz za to niespecjalnie budzi moja sympatie, ale w sumie to nie konkurs urody:)
Golem14 / 2009-09-08 22:28 / Tysiącznik na forum
Wydaje sie byc czlowiekiem rodzinnym - cosa nostra:) Ja z kolei sadze, ze ludzi, ktorzy sa dobrzy w jakiejs dziedzinie np. pisarze czy aktorzy, raczej nie maja prywatnie za wiele do powiedzenia. Sprawdzja sie tylko zazwyczaj w swoim fachu, nic ciekawego sie od nich nie uslyszy. Rozmawiac trzeba z filozofami ;-)

Re: Komentarze do portfela "kloszard"

Golem14 / 2009-09-09 15:04 / Tysiącznik na forum
Witam Gospodarza i Gosci,

oglaszam szybki koniec promocji na 08Octava:) Jakie macie przeczucia?
Gratulacje dla posiadaczy Impexmetalu i Boryszewa - Romano znowu daje zarobic:)

Pozdrawiam

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Golem14 / 2009-09-10 13:09 / Tysiącznik na forum
Witam Forumowiczow,

obserwuje moze ktos sytuacje na Orco Group? Dzisiaj wyszlo info o planie restrukturyzacji firmy: http://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/orco;przedstawilo;plan;restrukturyzacyjny,130,0,531074.html

15 wrzesnia odbedzie sie walne zebranie akcjonariuszy, na ktorym projekt restrukturyzacji zostanie poddany do dyskusji. Ma ktos moze wlasny poglad co do najblizszych losow tego deweloperskiego trupexa?

Pozdrawiam
Golem14 / 2009-09-10 13:16 / Tysiącznik na forum
przed chwila przeczytalem, ze zebranie zostalo przelozone na 24 wrzesnia:

http://www.boursier.com/vals/FR/orco-property-group-assemblee-generale-des-obligataires-le-24-septembre-news-348326.htm
Golem14 / 2009-09-10 14:45 / Tysiącznik na forum
dzieki za komentarze - faktycznie jest to spolka dla "odwaznych" i na krotki termin. Chyba na razie pozostaje tylko obserwacja, ewentualnie przy wiekszym spadku w kierunku 30zl mozna zrobic probne wejscie

Pozdrawiam
Golem14 / 2009-09-10 23:31 / Tysiącznik na forum
Witam wszystkich, ktorzy jeszcze nie spia:)

Cos mam przeczucie, ze jutro bedzie dzien deweloperski - moje typy to 08Octava i Gant, moze takte LCCorp i BBIDeVNFI. Mysle, ze takze caly Index-Dew pojdzie znaczaco w gore po ostatnich spadkach.
Ostatnio podobne przeczucie mialem przed rajdem Impexmetalu - czy tym razem przewidywania beda sluszne, zobaczymy jutro o 16:30:)

Pozdrawiam Forumowiczow
Golem14 / 2009-09-10 23:45 / Tysiącznik na forum
Witam,

przeczucie to wazna rzecz - tez bylbym znacznie bogatszy, gdybym bardziej sie tym kierowal w praktyce:) Przeczucie jednak opieram na analizie wykresow i sprawdzeniu "ogolnej atmosfery" (medialnej) wokol spolek - moje trzy ostatnie typy 08Octava, Ronson i DomDev byly trafione, z tym ze DomDev trzeba bylo sprzedac przy 45zl, co tez uczynilem:) Zielone indeksy w USA powinny dodac jutro takze w PL troche wiecej animuszu na gieldzie:)
A co obstawiasz na jutro?

Pozdrawiam

Najnowsze wpisy