Forum

Komentarze użytkownika "Golem14"

Komentarze użytkownika: Golem14

Golem14 / 2010-01-15 19:35 / Tysiącznik na forum
Witaj Thai,

gra sie dopiero na dobre rozpoczela:-) - emocji gieldowych nam nie brakuje i brakowac nie bedzie:)

Serdecznie pozdrawiam
Golem14 / 2010-01-15 19:38 / Tysiącznik na forum
Budowa Centrum Badawczo-Rowojowego, hali montazowej, prototypy urzadzen, marketing oraz utrzymanie firmy (tu tylko okolo 3 mln PLN rocznie) - wszystkie te dzialania dodatkowo byly wspierane z funduszy unijnych i strukturalnych... - zarzad zatem wielu szampanow nie wypil na koszt akcjonariuszy:)
Golem14 / 2010-01-15 19:49 / Tysiącznik na forum
Zazwyczaj w piatki nie rozmyslam za duzo o gieldzie, dzisiaj jest wyjatkowo:) Zreszta zaraz uciekam na otwarcie wystawy w galerii, wiec o gieldzie tam dyskutowal juz nie bede:-)

Haslo "no mercy" nie jest mi obce - tym razem o pare dni za pozno (faktycznie tu mialem za duzo sentymentow:) - a mialem juz przygotowany misterny plan, bylbym dzisiaj o prawie 100% wyzej na moim calym porfelu, a tak zostala mi tylko nauka zdobyta na wlasnej krwi:-))
Golem14 / 2010-01-15 19:51 / Tysiącznik na forum
Co sie w ten piatek tak wszyscy emituja??? - przeciez to nie piatek 13-go...
Golem14 / 2010-01-16 13:24 / Tysiącznik na forum
juz nawet tutaj przylazles matolku? - nudzi sie tobie w tej twojej nedznej egzystencji...
Golem14 / 2010-01-16 13:28 / Tysiącznik na forum
Hej Tomtay,

pociag do nikotyny pozostaje na cale zycie, tak jak pociag do alkoholu, dragow albo kobiet :-) Ale nie zebym doslownie porownywal kobiety z tymi dwoma pierwszymi kategoriami - to jest zupelnie inna historia:-)

Pozdrawiam
Golem14 / 2010-01-16 14:03 / Tysiącznik na forum
Witaj Jarg,

zgadza sie, te "pociagi" czy "popedy"sa zdecydowanie rozne: pierwsze dwa sa zjawiskiem wylacznie kulturowym, a ten trzeci to nasz taki balast biologiczny:-)

Artystka nazywa sie Andrea Damp z Berlina - w necie sa jej obrazy, wiec mozna poogladac - sztuka pelna kolorow, taki swiat bajki i fantazji:-)

Pozdrawiam
Golem14 / 2010-01-16 14:18 / Tysiącznik na forum
rafciu, ja nie jestem rozgoryczony (wrecz przeciwnie:), ale ty na pewno jestes rozgoryczny w swoim zyciu - w sumie przykro mi nawet...
Golem14 / 2010-01-16 14:39 / Tysiącznik na forum
rafcio, co ja moge ci napisac... probuj chlopaku, mozesz dasz sobie rade z problemami w zyciu...
Golem14 / 2010-01-16 14:52 / Tysiącznik na forum
a co ty rafcio tak nagle zainteresowales sie Atonem? - mogles zakupic jak polecalem miedzy 2,5-3zl, potem zawsze podkreslalem, ze ryzyko bedzie sie zwiekszac proporcjonalnie do wzrostu kursu, ale to jest chyba oczywiste takze dla ciebie..
Golem14 / 2010-01-16 15:02 / Tysiącznik na forum
twoja troska jest calkowicie zbedna - mam gruby pancerz...
Golem14 / 2010-01-16 17:10 / Tysiącznik na forum
Witaj Big,

warto czasem wrocic do starych historii, chocby o Grafie von Monte Christo ;-)

Wprawdzie w maksyme "historia magistra vitae" osobiscie za bardzo nie wierze (kazdy musi wszystko sam przetestowac na wlasnym grzbiecie i w ten sposob sie uczy:), ale pewne mechanizmy pozostaja jednak w pewien sposob uniwersalne...

Pozdrawiam serdecznie
Golem14 / 2010-01-16 17:10 / Tysiącznik na forum
Witaj Big,

warto czasem wrocic do starych historii, chocby o Grafie von Monte Christo ;-)

Wprawdzie w maksyme "historia magistra vitae" osobiscie za bardzo nie wierze (kazdy musi wszystko sam przetestowac na wlasnym grzbiecie i w ten sposob sie uczy:), ale pewne mechanizmy pozostaja jednak w pewien sposob uniwersalne...

Pozdrawiam serdecznie
Golem14 / 2010-01-16 17:11 / Tysiącznik na forum
ale mnie zdublowalo:)))
Golem14 / 2010-01-16 17:22 / Tysiącznik na forum
Witaj Gospodarzu,

za gieldowa nauke trzeba gdzies zaplacic: na uniwersytecie albo w boju na gieldzie - stary lis Kostolany mawial, ze ten drugi wariant edukacji moze byc wprawdzie drozszy, ale za to zdecydowanie skuteczniejszy :-)
Metode "proby i bledu" uwazalem zawsze za najlepsza - na tej empirycznej regule oparta jest de facto cala nowoczesna nauka...

Pozdrawiam serdecznie

Najnowsze wpisy