Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2009-10-27 19:13 / Tysiącznik na forum
Jak Ty wiem10 zaczynasz pisać te swoje ... "przemówienia", na dodatek z tak wielkim patosem, że zaczynam zadawać sobie pytanie czy jestem wśród normalnych ludzi czy wśród jakiś dziwnych ufoludków. A może jesteś dzieciakiem?

Re: PRONOX

Golfistka / 2009-10-27 17:54 / Tysiącznik na forum
To były bredni - to co napisałam niżej. Wygłupiałam się, a może popiłam sobie dzis wiśniówki za dużo, na dodatek w golfa nie grałam (nie jestem w dobrej formie) - stąd te moje tak naiwne i makabryczne przypuszczenia. Sorry.. Nie wiem co jest z Pronoxem. Może po prostu jest tak jak zawsze na giełdzie - wzrosty w najbardziej nieoczekiwanym momencie, a spadki zawsze są mile widziane.
Golfistka / 2009-10-27 17:38 / Tysiącznik na forum
A wiem10 to jeszcze chcę kupic za 10000 zł akcji po jak sie domyślam najniższej cenie - czy to podniesie kurs. Jak już chce kupować, aby podnieść kurs, to niech kupi po 1,65 - to ja rozumiem. A nie po takiej cenie, aby jeszcze zbić niżej kurs.................................
Golfistka / 2009-10-27 17:33 / Tysiącznik na forum
O wiesz?! możesz mieć rację :)!!. Nie ma obrotów, bo może nikt nie chce oddawać w cenie 1,4. Może na interwencjach patrzą i widzą niezgodność pomiędzy cenami kupna i cenami sprzedaży i stąd sprzedaż stoi w jednym miejscu!! Nie ma obrotów stąd :). Jutro może iść do góry !! (większosc zleceń sprzedaży to takie jak moje po 1,9-2,0)?? To by była nie zła wiadomość
Golfistka / 2009-10-27 17:26 / Tysiącznik na forum
już to poczułam wczoraj, no ale wszyscy jesteście nastawieni na długofalową inwestycję - to trudno tu się sprzeczać. Ja tylko próbuje podnieść kurs oddając zlecenie sprzedaży po 1,9-2,0. No ale co z tego, jak podobnie nikt z was nie robi więcej..
Golfistka / 2009-10-27 17:21 / Tysiącznik na forum
no wiesz, z czego można spodziewać się kolejnego wzrostu? z zerowego obrotu??? czy tak się śmiejesz sobie? - mów bardziej bezpośrednio, bo może ja coś nie rozumiem.. czy chcesz powiedzieć że wszyscy w dupie mają Pronoxa. Nie, no co ja będę sie domyślać, co ty masz na myśli... powiedz sam
Golfistka / 2009-10-27 16:05 / Tysiącznik na forum
nie nie widzielismy, możesz rozszyfrować co masz na myśli?
Golfistka / 2009-10-27 15:16 / Tysiącznik na forum
ile ty masz lat że takie teksty piszesz? Masz jakieś info, że nie zarobisz? Teraz tylko czekać na początek listopada. Nie chcesz czekać, sprzedawaj teraz - to jest giełda i twoje pieniądze. Ale możesz też żałować jak na początku listopada zobaczysz 30% wzrostów.
Golfistka / 2009-10-27 15:08 / Tysiącznik na forum
a rozumiem - sprzedajesz ze strata i kupujesz po 0,4 - następnie po 0,8 sprzedaz :)
Golfistka / 2009-10-27 15:07 / Tysiącznik na forum
czyli co? to samo zrobisz????
Golfistka / 2009-10-27 14:54 / Tysiącznik na forum
nie było takiego kursu otwarcia, chyba że ci chodzi przed otwarciem - przed otwarciem to różne rzeczy się zdarzają, nie zwracaj na to uwagi
Golfistka / 2009-10-27 14:17 / Tysiącznik na forum
z tych 9mln walorów na pewno nikt nie sprzeda na początku po 0,6.. Ale w momencie jak zaczną sypać z tych 150 mln walorów w cenie emisyjnej powiedzmy 0,3 zł ??????????????????? Ech, chyba się porzygam ..
Golfistka / 2009-10-27 12:59 / Tysiącznik na forum
chyb aż cię pogięło ..

Re: SKOTAN

Golfistka / 2009-10-26 21:56 / Tysiącznik na forum
ale Niedzielan, buchahaha! przejechał się ciężarówką po całym forum Skotan :)! NIKT do cholery nie kupuje jego ukochanej KOLASTYNY!! Biedny Niedzielan! Też bym się wkurzyłam na jego miejscu :).
SB :), trzeba moralnie wesprzeć kolegę Niedzielana, nie uważasz? A co tam ostatnio mówiłeś o trzech spółkach, bo nie zrozumiałam - gdzieś tam wstecz na 3 lub 2 stronie. Ale to może później i jeśli możesz na maila. PZDR.
Golfistka / 2009-10-26 20:52 / Tysiącznik na forum
:) wiem10, użyj swojej mocnej siły woli, aby podnieść kurs w szybkim czasie do góry. Przecież to tylko kurs, nie ciężarówka - tak dużo energii nie wymaga :). Pozdrawiam

Najnowsze wpisy