Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Re: LOTOS

Golfistka / 2009-12-09 10:03 / Tysiącznik na forum
Grupa Lotos SA została oznaczona jako *Exclusive* z powodu jej sytuacji technicznej. Walor znajduje się w silnym trendzie wzrostowym co potwierdzają wszystkie ważniejsze wskaźniki. Spółka nie poddała się nawet w piątek, kiedy to na rynki trafiła ważna informacja z Dubaju. Na wykresie został przebity opór na poziomie 31.03zł co może sprowokować popyt do starań o poziom 33.20 - 33.50zł (poziom 50% zniesienia Fibonacciego). Malejący wolumen może być powodem aby kurs nie osiągnął dalszych oporów przy 38.20zł oraz dalszego zniesienia Fibonacciego przy 39.76zł.

A broniu77 sam pęka, bo nie może się doczekać spadków, aby kupić.
Golfistka / 2009-12-09 10:38 / Tysiącznik na forum
wiadomości z j... Grecji grożą obniżeniem ratingu dla giełd w USA i Wielkiej Brytanii !!
Co myślicie o tej sytuacji?? Skończy się jak z Dubajem - lekkim dymkiem?

PS. Po za tym skąd wiesz, że jest inwestor, gdzie o tym napisane?

Re: SKOTAN

Golfistka / 2009-12-09 10:44 / Tysiącznik na forum
wiadomości z Grecji grożą obniżeniem ratingu dla giełd w USA i Wielkiej Brytanii.
Co myślicie o tej sytuacji?? Skończy się jak z Dubajem - lekkim dymkiem czy to jest coś poważnego?
Golfistka / 2009-12-09 11:23 / Tysiącznik na forum
to po co tu piszesz, raz już sprzedałeś - idź do pracy, za którą płacą
Golfistka / 2009-12-09 13:11 / Tysiącznik na forum
sorry, zaszła pomyłka, miałam na mysli obniżenie ratingu dla największych krajów przez tę Grecję. A za tym idzie, rzecz jasna, obniżenie dla indeksów giełdowych. Byłam trochę w panice - ale teraz mi się wydaje, że na nic zbyt złego już nie zanosi się. Aby ..
Golfistka / 2009-12-09 13:17 / Tysiącznik na forum
sorry, zaszła pomyłka, miałam na mysli obniżenie ratingu dla największych krajów
przez tę Grecję. A za tym idzie, rzecz jasna, obniżenie dla indeksów giełdowych.
Byłam trochę w panice - ale teraz mi się wydaje, że na nic zbyt złego już nie zanosi
się. Aby ..
Golfistka / 2009-12-09 16:30 / Tysiącznik na forum
w obawie przed większymi stratami czy liczysz na zysk?
Golfistka / 2009-12-09 16:36 / Tysiącznik na forum
Oczywiście obniżenie ratingu sdolnosci kredytowej dotyczy krajów, nie giełd. Na giełdach wiadomo ze to się odbije obniżeniem indeksów.. No i dziś taki drugi dzień mamy - lepiej być nie może ..

Re: PRONOX

Golfistka / 2009-12-09 16:43 / Tysiącznik na forum
Znów mamy drugi taki dzień - cała giełda w dół ..

Re: LOTOS

Golfistka / 2009-12-09 16:49 / Tysiącznik na forum
no dobrze, sorry Broniu, pisz sobie jak chcesz, pisz .. I co piszesz, że od teraz trend na dół? Ale to tylko poprzez Grecję - efekt domina, od razu sobie inne sprawy wszyscy przypomnieli. Dzis drugi taki dzień mamy ..
Golfistka / 2009-12-09 22:46 / Tysiącznik na forum
O witamy, witamy!! fajnie, pięknie, cieszymy się :). Tylko ja jeszcze musze trochę dorobić-zarobić, aby kupic papiery Pronox. Ale oczywiście zamierzam to zrobic :)>
Golfistka / 2009-12-09 22:52 / Tysiącznik na forum
może lepiej opowiedziałby o samej spółce, a nie o tym jak dużo zarobiłeś na niej. No wiesz, czy ta emisja, w sprawie której będzie niedługo walne działa na korzyść akcjonariuszy, czy w przyszłości przełoży się na szybszy wzrost wartości spółki???
Golfistka / 2009-12-09 22:55 / Tysiącznik na forum
nic nie wiemy o cenach nominalnej i emisyjnej? Czy to nie bedzie na poprzednim poziomie 1/1zł?
Golfistka / 2009-12-09 23:04 / Tysiącznik na forum
Na Izolacji był kurs przed splitem 35PLN, a teraz 66PLN - tu jakby nie chodzi o przywiązywanie wartości kursu przed splitem do wartości ogólnej po splicie .. ale trochę za słabe ma Chemos zdarzenia i wyniki finansowe, żeby było tak pięknie jak na Izolacji. Ale tez mogę się mylić. Pozdrawiam
Golfistka / 2009-12-09 23:12 / Tysiącznik na forum
a wlasnie, to nie jest też twoje prywatne forum, żeby mnie kotką tu obzywać - nie uważam to za odpowiedni zwrot w przypadku ludzi nieznajomych na publicznym forum money. I dlatego się zdenerwowalam troche, ale juz mnie przeszło - dobra ze mnie dusza.

To mówisz, że Grecja nic do Lotosu - jakżeż tak?? Przecoież złoty traci na wartości, zagraniczni inwestorzy wyciągają kasę z polskich spółek - wszystko jest powiązane. Ale jeśli bedziesz mial racje, jakos mnie to udowadnisz, to bylaby super wiadomość dla mnie - to Cię bardzo bardzo podziękuję :)

Najnowsze wpisy