Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Do wszystkich mających PP i nie tylko - informacja zasięgnieta z DM Pekao.

Golfistka / 2009-12-23 13:19 / Tysiącznik na forum
Prawa będą notowane jak będzie zatwierdzony prospekt przez KNF, a tego jeszcze nie ma.
Z otrzymanych informacji mogą być notowane w styczniu, ponieważ ostatnim dniem notowania jest sesja giełdowa, odbywająca się trzeciego dnia sesyjnego przed dniem zakończenia przyjmowania zapisów na akcje 12.02.10.

PS. Przed notowaniem PP kurs podstawowy akcji może wzrosnąć o 30-40%, to zacznie się dopiero skupowanie PP. Dlatego teraz im nie zależy na podbijaniu kursu - bo dłużej musieliby go utrzymywać - a to kosztuje! Czyli pewnie grubasy ruszą kursem Chemosa w II połowie stycznia...
Golfistka / 2009-12-23 14:03 / Tysiącznik na forum
Łżesz znowu, kocią mordę będziesz miał i przytaczasz zupełnie nieodpowiedni komentarz. To że ty wspomniałeś wtedy o chemosie i mnie radziłeś nie wiadomo z jakich powodów go pilnować, to ja cię o to ani prosiłam, ani pytałam (porada bezurzyteczna, ale twoja sprawa) - bo z chemosem po splicie i bez ciebie wiedziałam co robić. Cały czas mam na myśli twoje PODŁE zagranie na KOLASTYNIE i brak jakiejkolwiek odpowiedziej od ciebie w najbardziej trudnych dla wszystkich momentach. Wie, że to nie chórek kościelny, ale jakieś min. poczucie odpowiedzialności, to można mieć, chyba, ze jesteś po prostu płatnym naganiaczem na Kolastynę.
I wstrzymaj sie od niecenzuralnych wyrażeń. Używaj je w stosunku do wprawionych do tego rodzaju słownictwa i nie na publicznym forum
Golfistka / 2009-12-23 14:08 / Tysiącznik na forum
no właśnie :)
Golfistka / 2009-12-23 14:21 / Tysiącznik na forum
Może w styczniu dasz mu całusa :)), chociaż wolałabym aby teraz ...
Golfistka / 2009-12-23 15:19 / Tysiącznik na forum
brednie i kocią morda ci jednak urośnie :), ale niech ci bedzie Niedzielanie, bo juz nie chce mi sie zale do ciebie wysuwać, bo i tak udajesz że nie rozumiesz. ale szkoda, bo bardzo cię lubilam
Golfistka / 2009-12-23 15:23 / Tysiącznik na forum
expolu1, no ja tam niżej spekulowałam - zaraz to wkleję:
Przed notowaniem PP kurs podstawowy akcji może wzrosnąć o 30-40%, to zacznie się dopiero skupowanie PP. Dlatego teraz im nie zależy na podbijaniu kursu - bo dłużej musieliby go utrzymywać - a to kosztuje! Czyli pewnie grubasy ruszą kursem Chemosa w II połowie stycznia...

A Ty jak myślisz? Ogólnie i takie tam.
Golfistka / 2009-12-23 15:26 / Tysiącznik na forum
1,50 - 1,60 ?? czy ja wiem
Golfistka / 2009-12-23 15:28 / Tysiącznik na forum
bogaty pinokio - uśredniam, usriedniam :), bo ja juz nie mam za co. Zazdroszczę białą zazdrością
Golfistka / 2009-12-23 15:34 / Tysiącznik na forum
ja nawet stawię na 1,50 :), czym większy kurs, tym większy popyt na PDA
Golfistka / 2009-12-23 15:36 / Tysiącznik na forum
skotek tylko obserwowałam - tak był nie zły forum swoich czasów
Golfistka / 2009-12-23 17:38 / Tysiącznik na forum
dziękuję drogi expol1, tak, trzymam trzymam, ze strata nie sprzedaję, nie ma mowy
Golfistka / 2009-12-23 17:57 / Tysiącznik na forum
wtedy Cię nie było na naszym forum expol1, ale ja przypuszczałam, że jeszcze porządnie spadnie 0,8 - 1 zł Dlatego wyszłam po 1,60 kiedy chwilowo były wzrosty, aby potem odkupić po 1 lub nawet trochę taniej. Ale przy przekazaniu do wierzycieli akcji, ustaleniu ceny emisyjnej, a za tym wejścia na ciągłe cena zacznie rosnąć. Na razie cisza, nie ma żadnych info na te tematy, dlatego kurs spada - moje zdanie.
A Ty juz po fakcie kupna Pronox ogłosiłeś się na forum, to co mogłam powiedzieć? trzeba było poczytac głębiej chociaż wszystkie nasze wypowiedzi. Ale na pewno przy przejściu na ciągłe, kurs zacznie rosnąć, liczymy na min. 2,5. Po za tym, dziś cała giełda na czerwono, sam pisałeś :(

Re: CHEMOS

Golfistka / 2009-12-28 10:01 / Tysiącznik na forum
Ostatni dzwonek dla tych, kto chcę zarobic w styczniu. Od dzis tylko do góry!
Golfistka / 2009-12-28 10:47 / Tysiącznik na forum
tak tak :)
Golfistka / 2009-12-28 12:14 / Tysiącznik na forum
ja też źle kupiłam - 1,26, ale liczę że wkrótce odbiję swoje

Najnowsze wpisy